Adam Staszczyk

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika AdamStaszczyk, 12 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Czesc Adam :)
    To moze ja sobie tutaj u Ciebie przycupne..jakos zadne inne miejsce sie mi na forum nie podoba, na nowym forum.
    Na starym forum mialam swoje miejsce..musialam zniknac na chwile..jak wrocilam to sie okazalo, ze moje dziewczyny zniknely, wyparowaly- pewnie razem ze starym forum.
    Ostro podyskutowac bys chcial? Z checia i ja :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam i miłego farmienia życzę:) Ilu ja już tych moderatorów i ludków nie pamiętam:cry:
     
  3. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Te Stare forum mogliby chociaż archiwizowac poczytałby człowiek perełki xD
     
  4. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Pierwsza rzecz po powrocie jaka zrobilam..szukalam archiwum, ktorego nie ma. :cry:
     
    krasnoludek10 i czechu79 lubią to.
  5. czechu79

    czechu79 Generał forum

    To tak jak ja xD
    Najgorsze jest to że kartki zniknęły lubiłem ten żółty i czerwony kolor w profilu:p
     
    krasnoludek10 i marciaaa84 lubią to.
  6. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Kazdy teskni za czyms innym xD
     
    SperanzaE, krasnoludek10 oraz czechu79 lubią to.
  7. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Ta....Nostalgia xD
     
    SperanzaE i krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja tęsknię za starym forum z mnogością ludków i gier Kamela:cry: Żądam.. Żądam... Żądam... Archiwum treści ze starego forum, nawet "starych" banów!
     
  9. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Fajnie byloby wrocic do dawnych czasow. Nie da sie, niestety.
    Mozna sprobowac zbudowac cos na nowo ( pomijajac kartki czerwone i inne takie w miare mozliwosci, oczywista ;))- moze akurat tutaj sie uda..watpliwosci we mnie wiecej niz czegokolwiek innego, niestety.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Facet po trzydziestce...? To można rozpatrywać wyłącznie w aspekcie przyszłościowym, dla mnie facet zaczyna się od pięćdziesiątki, chłopcy są za młodzi 8)
    Na necie "dzień dobry" nie ma sensu moim zdaniem ;)

    A poza tym w wątku "Nostalgia" to ja i tak nie mam czego szukać, więc zapraszam do ostrej dyskusji o ludziach Walmartu tam niżej xD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak to mówi moja pani polonistka od konsultacji - w mailach (a więc rozumiem, że w Internecie ogółem) w większości przypadków należy pisać "Szanowny Panie/ Szanowna Pani (Profesor)"xD A tak na serio to niech każdy piszę tak jak chce - wszyscy jesteśmy unikalni, gdyż "Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy";)
     
  12. AdamStaszczyk

    AdamStaszczyk Młodszy ekspert

    Cześć :). Na pewno zdarzy się możliwość fajnej dyskusji z ostrym pazurem ;).
    Czy ty ze mną flirtujesz? :D
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Łomatko, a tak to wygląda? :eek:
    Boże uchowaj, ja tu z nikim nie flirtuję xD
    Zwłaszcza z dziećmi, napisałam przecież, że dla mnie jesteś za młody o te dwie dekady 8)xD
    Tak sobie sprawdzam twoje talenty w zakresie ostrej dyskusji... w różnych wątkach 8)
    Nie powiem, rokujesz całkiem nieźle 8)xD
     
    krasnoludek10 i grakula16 lubią to.
  14. AdamStaszczyk

    AdamStaszczyk Młodszy ekspert

    Co prawda to kurator już na mnie łapki nie trzyma ale co tam ;). Ważne że to mamy z głowy ;). Co do rokujących nadziei mogę czasem mieć jakiś poślizg ale wybrnę z tego spadając niczym kot na cztery łapy ;).
     
    krasnoludek10, czechu79 oraz zzizzie lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    jak to się nie da? Emotki ze starego już dawno przywrócili:p Wszystko się da, tylko trzeba najpierw chcieć:D
     
    dantic3 lubi to.
  16. aisunel

    aisunel Generał forum

    Tez mi przykro i tez nie znam,jestem Daniel,dusza rogata.Gram 7 lat lecz forum poznalem,duzo pozniej,a pokoiki,to eureka totalna:D.Widzac sklad zainteresowych na poczatek,moze byc ciekawie,a i jakis mundurek przyniesie klatkexD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A może kogoś czeka klatkowa kara rodem z "Tanga":pxD ???
     
    aisunel lubi to.
  18. AdamStaszczyk

    AdamStaszczyk Młodszy ekspert

    Wcale ci nie jest przykro ;). Co do zainteresowanych to oni tylko tak przez grzeczność ;). Niektórzy nietaktownie nawet potraktowali mnie jak nowy wybryk w cyrku kreatur ;). Myślę że jak dłużej tu posiedzisz to nieźle się ubawisz czytaniem tego co niektórzy w tym ja piszą ;). Forum to fajna sprawa :).
     
    krasnoludek10 i dantic3 lubią to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam szkoda ze cie nie pamietam :)a jestem tu juz 7 lat :)moze nie było nam po drodze ,pozdrawiam :)ale miło cie poznać :D
     
    AnnDżelina i krasnoludek10 lubią to.
  20. AdamStaszczyk

    AdamStaszczyk Młodszy ekspert

    Na ucho Ci szepnę że wtedy miałem inny nick ;). Ale nie mów nikomu żeby się nie wydało ;).
     
    krasnoludek10 i dantic3 lubią to.