Acss

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Acss, 17 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Acss

    Acss Forumowy żółtodziób

    Hejka ludzie i Wasze drogie farmy! :D

    Mam na imię Natalia. W farmę gram od niedawna (wraz z rozpoczęciem się sesji 2016). Jak chcecie więcej się dowiedzieć o mojej osobie to piszcie, odzywajcie się. Postaram się zaspokoić tą ciekawość.

    Zapraszam Was wszystkich na moją farmę, pomagajmy sobie i cieszmy się znajomością. ;)
    Trzymajcie się.



     
    Alicja830 lubi to.
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    witaj w forumowej społeczności :)

    dodaję Twój wątek do spisu
     
  3. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Cześć ;)

    Hah, no tak... sesja to najlepszy czas na sadzenie wirtualnej marchewki, coś wiem na ten temat :p

    Miłej gry :)
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Hej :) Miło Cię poznać. Mamy nadzieje że i na forum i w grze Ci sie spodoba i zadomowisz się na dłużej :D
     
  5. Acss

    Acss Forumowy żółtodziób

    Triss, pewnie, że tak. Tym bardziej, że wszystko zdane. Teraz się cieszę tym co pozostało mi z ferii, a skończyłam serial i nie wiem co robić ze swoim życiem.. o_O. Farma na stres najlepsza, polecam :p.

    Chrumcia, dziękuję za miłe słówka. Podoba się, oczywiście, że tak. :D
     
    chrumcia91 lubi to.
  6. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Acss

    Witaj,,, wśród farmerskiej wielkiej rodziny:)...milo ze do nas dołączyłaś....

    życzę Ci miłych chwil na Farmie i wielu,,, wielu,,super znajomych:)

    pozdrawiam:D
     
    Acss lubi to.