Abonament na młyn

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika empatyczna, 13 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Kupiłam abonament na młyn i okazało się ze działa tylko 24 godz..
    Czy coś się zmieniło i już nie ma na 30 dni?

    PS Wszystko wyczyściłam..nawet się wylogowała...nic to nie zmieniło
    dokładny czas młynu wykazywał po zakupie... 24 godz i 15 min...
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A nie patrzysz przypadkiem w zegar eventowy?


    Czy w herbie tak Ci się pokazuje?
    Zegar:
    [​IMG]
    Herb:
    [​IMG]
     
  3. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    A nie patrzysz czasem na zegar w którym jest czas do końca wyprzedaży abonamentu?
     
  4. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Dzieki dziewczyny..xDxDxD
    Jaka ze mnie gapa..matko i córko... nic tylko należało by mnie dać na odstrzał
    Jeszcze raz dziękuje..
    Można zamykać i uznać że pytania nie było.....
     
    niesamowitusia lubi to.
  5. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Graczom dziękuję za pomoc, a skoro wszystko się wyjaśniło, zamykamy ;)
     
    empatyczna lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.