Opinie A morze na plażę?

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  2. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Dużo Jaśków i z całej leśnej parasolek 52 sztuki wypadły, bardzo mało. Miałam nie robić tych misji, żałuje, że się skusiłam.
     
    -norbijas-, ewanta oraz gosiagosia60 lubią to.
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zdanie przejdzie do kanonu farmerskiego;)xD
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A co, też ci się z fiszplacem w Ołomuńcu kojarzy...? 8)xD

    Z drugiej strony te nawozowce to teraz już naprawdę stanowią medale dla weteranów - nowi muszą się nieźle nakręcić, żeby zgarnąć parę sztuk, a tym wstrętnym staruchom tak to łatwo przyszło, skandal, nie...? 8)
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja nie dość, że później zaczęłam, to moje dochodzenie do forum i do niezbędnych informacji było niezwykle długie, dlatego nieustająco budzą we mnie podziw Ci wszyscy super zdolni.;)xD
    Rozrzutna to ja nie jestem, misje te zamierzam zrobić bez chlapania, właśnie idę zbierać, zobaczymy co z tym kurkiem.;)xD
    A parasolki są super.:)
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tez;)xD
    pstryk myk i byly:p
     
    zzizzie lubi to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja zaczęłam od forum.
    Od różnych FAQ oraz od czytania postów Gigantów.
    I tak mi już zostało, czytam FAQ, Gigantów (ech, coraz ich mniej)... z sianiem jakby gorzej.
    Oj znacznie gorzej 8)xD

    Ale muszę zmykać z tego wątku, bo coraz bardziej nachodzi mnie chętka sprawdzenia, ile też wypadajek natłukłyby moje szlachetne róże.
    A przecież muszę dbać o level, który nie ma prawa się wbić 8)

    ***

    Hmm.
    I co z tym kurkiem, hę...?
    Władza zgłosiła, zeszła (z dyżuru), a kurek jak był przykręcony, tak i przykręcony pozostał.
    To jak w końcu będzie, bo czasu mało...? 8)
    (Nie nie, słowo honoru - eventu nie robię. Się przejęłam po prostu.)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie o 8 więcej, więc kurek niby w dobrą stronę odkręcany, ale jakoś tak nieśpiesznie i tak jakby siły brakuje.:oops::cry:
     
    gosiagosia60 lubi to.
  9. paulusia49

    paulusia49 Czeladnik forum

    własnie wróciłam z pracy i zrobiłam zbiór wypadło mi 66 kółek z goździków ale niestety przez moja nieuwagę nie zobaczyłam że do zrobienia zabawki do pływania jest potrzebna biżuteria a niestety nie mam warsztatu a ceny na rynku sa kosmiczne bo 150000 będę zmuszona odpuścić :(
     
    gosiagosia60 lubi to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawa zgłoszona, ale musimy pamiętać, że jest niedziela i niekoniecznie ktoś się tam rzuci dzisiaj do szybszego odkręcenia kurka :p
    Nie miałam ochoty robić tych misji, ale zaczęłam. Zobaczę, czy skończę. Na pewno postaram się zrobić zadania ze skrzynkami bonusów.
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzę, że grasz niecały miesiąc, czy masz odblokowaną całą leśną polanę?
     
    Roomie lubi to.
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    wiedziałam,to normalne, naturalne,,własnym sumptem zdobyłam 25 kółek,,co mam z tym zrobić?czy warto cokolwiek robić?,,mam doła jak nigdy,,misje niewiele warte,,,skąd taki dół?:(:(:(
     
    gosiagosia60 lubi to.
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    U mnie z 24 drzewek xxl wypadło 10 sztuk. Za 15 minut zbieram 40 sztuk innych drzew i zobaczę czy ukręcę zabawkę żeby 2 imprezowki zgarnąć. Eventu nie robię ale jak jest okazja wyciągnąć imprezowe to czemu nie.
    Roomie, przestaw obydwa puchary na leśną. Powinno być lepiej
     
    gosiagosia60 i Roomie lubią to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Spoko, jak niefajne, to niefajne.
    W tym evencie to faktycznie nie warto ;)

    No tak.
    Niedziela 8)
    Czyli szanse na kurek są najwcześniej jutro rano... wtedy będzie jeszcze mniej czasu... i jeszcze bardziej będzie graczy korciło, żeby jednak dla porządku chlapnąć fosfatami.
    No sprytne, nie powiem xD

    Howiego...?
    Grałaś w wersję angielską czy niemiecką...?
     
    Roomie i gosiagosia60 lubią to.
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niestety, my już na to wpływu nie mamy.
    Akurat właśnie w dzisiejszej misji jest ta skrzynka, którą bym chciała. Teraz się zastanawiam, czy dorabiać wypadajki, czy jednak sobie odpuścić.
    Sprytnie. Ale chyba mi się nie chce dla jednej skrzyneczki :p
     
    gosiagosia60, aleksandra oraz zzizzie lubią to.
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A na jakim poziomie masz puchary i czy stoją na leśnej?
     
    Roomie lubi to.
  17. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Jak to fajnie nie robić szalonych ewentów - pierwszy raz sobie odpuściłam i jest spoko.
     
    ewanta i gosiagosia60 lubią to.
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja właśnie chciałam sobie spoko(jnie) zrobić i miałam eventówkę zamiast trzciny na polu. Już wiem, że nie skończę, bo jutro rano przed pracą poczynię ostatni zbiór, a po "robocie" o 15 będzie już po frytkach.
    Zbyt luzacko zlekceważyłam poziom tego eventu :pxD
    Nagrody mocno średnie, więc płakać nie będę.
     
    ewanta, gosiagosia60 oraz aleksandra lubią to.
  19. koty454

    koty454 Czeladnik forum

    o jakim krokusie mówisz? chyba nie chodzi o ten który się zbiera po 21godzinach (205PD)???
     
  20. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jak ja Tobie zazdroszczę,,wpuściłam się w taki gąszcz,,drapie po rękach,w gardle,,wszędzie,,po co w to wlazłam,,,25 kółek,,ech
     
    ewanta i gosiagosia60 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.