Opinie A morze na plażę?

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Zaczynam drugie zadanie, ale wiaderek mam tylko 35. Dobrze, że jutro niedziela i koło dało plus 1 to rośliny nazbieram i jest szansa, że jakoś skończę.
     
  2. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a umnie juz ostatni zasiew bedzie wszystko juz na jutro ale jednego nie skonczylam z foremkami
     
  3. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    120 wylotek brak do końca. Len na polu. Coś czuję że tak jak poprzednio jeden zasiew krokusa co najnbiej będzie potrzebny
     
    IRENOWO, mamusia oraz dantic3 lubią to.
  4. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    A u mnie bonus z koła przepadł, bo internetu nie było, a przez puffina nie zebrało:( trudno będzie, pewnie też krokusa uruchomię
     
    BiałyTrabant i IRENOWO lubią to.
  5. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    U mnie przewidywalnie, badyl jest a z wypadajką krucho :cry:
     
    mamusia, IRENOWO oraz BiałyTrabant lubią to.
  6. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    Witam. Brakuje mi tylko 56 wiaderek ....dam radę ,badyl rośnie na polu przed 9 zbiorę :)...
     
    mamusia, bacowa70 oraz BiałyTrabant lubią to.
  7. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    W tej chwili wygląda to tak, o 13:10 zbieram Jaskier (03:34), jeżeli nie wypadnie odpowiedniej ilości, będę musiał zasiać uszlachetnionego Krokusa.
    [​IMG]
     
    bacowa70 i IRENOWO lubią to.
  8. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Podziękowania dla mojej sąsiadki Lilka41 która skrzyknęła fajną ekipę farmerów oraz swoich znajomych (którym też dziękuję:)) za okazaną pomoc.
     
    mamusia lubi to.
  9. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Właśnie zebrałam pora i zostało wciąż 20 wypadajek do zebrania:oops:

    Posiałam szparagi to przed 14 jeszcze coś wpadnie, ale pewnie zabraknie :cry:a nie mam żadnych uszlachetnionych roślin do wypadajek. Pomocy!
     
    mamusia lubi to.
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Znowu nie skończę ostatniej misji, zabrakło wiaderek.
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Na noc posiałam 50 pól brakującej eventówki i na reszcie pól żółty groszek - wypadło ponad 70 wiaderek i udało się skończyć misję.:)
    [​IMG]
    Komu wiaderka, komu?;):)
     
  12. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    jak będzie potrzebne to piszci sówki ...podeśle
    brawo ...ja czekam na zbiór ...brakuje tylko 3 ..a więc zakończona następna...10 to na lajciku...:D
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja tym razem mam tak:xD:cry:

    [​IMG]

    Wydawało mi się, że starczy ewentówki i posiałam groszek na noc, a tu taka niespodzianka.xD:cry:
    Łopatkokwiatek rośnie do 13.45.:oops:
    Moje wiaderka z chryzantemy, z groszku i z ewentówki, jak widać cały czas słabiutko lecą.
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ustaw przypominajki na wszystkim co w domu dostępnexD

    ***
    Misję IX skończyłam i jutro rano (a może nawet dziś wieczorem) będę miała wypadajki na zamknięcie Misji X:D
    Przeganianie Jaśków po Leśnej było może trochę nudne, ale dzięki temu mogłam siać kwiatki do stałej misji zamiast eventówki na wrzucanie do wora:)
     
    ewanta, bacowa70 oraz IRENOWO lubią to.
  15. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    budzik ...na talerzu z łyżką ...uda się ...trzymamy kciuki :)
     
    ewanta i BA_Marion lubią to.
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    za 17 minut zbiór eventówki i w ruch pójdzie krokus - brakuje mi 72 wiaderka- z eventówki na pewno tyle nie wypadnie.
    coś słabo mi ten event idzie.... -.- muszę jeszcze policzyć czy nie będę musiała dosiewać na ostatnia misję:(
     
  17. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Poprzednio zabrakło wypadajek na ostatnie zadanie niestety praca mi pszeszkodziła xD , tym razem zabraknie ich na dwa ostatnie zadania mimo że jest weekend , ale cóż nie samą farmą człowiek żyje , w sobotę zrobiłam całodniową rodzinną wycieczkę do Krakowa , było super i pogoda dopisała 8):) , nie będę miała wszystkich ulepszeń na itemy , będę musiała się z tym jakoś pogodzić ;) , miłej reszty niedzieli wszystkim farmerom życzę i powodzenia wszystkim nadal walczącym z eventem :)
     
  18. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Jednak wypadły 24 wiaderka ze szparagów i dwie Metopy moje :) dziękuję za pomoc i trzymam kciuki by się wszystkim udało doprowadzić do końca wszystkie zdania!
     
  19. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    super ...ja też wybieram spędzenie czasu z rodzinką...wczoraj wpadli tylko na chwilkę ...było burzowo.... ulewa świata nie było widać ..i brak prądu ...ale co było mi pisane to zrobiłam...po 16 goździk udało mi się posiać..łaptop w ruch poszedl...teraz zebrałam kukurydzę ..wiaderek 6
    .
     
    kasik778 i mamusia lubią to.
  20. abask

    abask Komandor forum

    U mnie z wypadajkami w ostatnim zadaniu jest tak: 44/120 O godz 13:58 zbieram z pola goździk. Jeśli nie wypadną brakujące to porażka.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.