Opinie A morze na plażę?

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dirkpitt

    dirkpitt Naśladowca mistrzów

    Jak ?
     
  2. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nie udało się, zabrakło 98 foremek.
     
    BiałyTrabant lubi to.
  3. magros

    magros Nadzorca forum

    witam a ja nie skonczylam brak foremek i pasuje dalej nie robie burza brak pradu internetu koniec jestem zniechecona
     
    BiałyTrabant i aleksandra lubią to.
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O 13 zbierałam ewentówkę o nazwie kaktus-piłka plażowa.
    Ewentówka rośnie 6, 4.48, 4.20, 1.05, odpowiednio, bez niczego, z wodą, z wodą i nawozem zwykłym i z SN i w slotach kerststol i niewinność. No i lecimy schemacikiem, rozsiewam 10 szt. ze wszystkim dwa razy na dużych, a potem na małych z wodą i nawozem do oporu. Do misji potrzeba było 1025 szt. Teoretycznie w tym czasie i w tych warunkach możliwe jest wysianie ponad 3 tys. roślin,
    ja wysiałam jedynie trochę ponad 2 tys.:pxD
    Niewdzięczne te misje to fakt, ale zrobić się da.
    Właśnie VIII skończona:

    [​IMG]
     
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nic to,też tak mam:(,robimy dalej:cry::eek:
     
    BiałyTrabant i MOD_Cookie lubią to.
  6. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Wywalczyłam :)
    Dziękuję za wsparcie :)
    Teraz walczymy dalej.. :)
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pozostało zrobić misje 9, wieczorem posieję hortensję (jeszcze mi potrzebna...) na wiaderka, bo materiał na misję 10 już mam (nawet za dużo....)
     
  8. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Tym razem prawie znowu na styk.
    [​IMG]
    Na szczęście tutaj nie było problemu.
    [​IMG]
    Na jutrzejsze wiaderka tak jak „abc2016" posieję Hortensje i mam nadzieję, że tym razem wypadnie więcej niż potrzeba.
     
  9. dirkpitt

    dirkpitt Naśladowca mistrzów

    Dziękuję za informacje. Eventówke zrobiłem ale muszli 180 za mało .
     
  10. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Ufff ja to się nastawiam na jutrzejszą z zagadkowymi w nagrodach, na inne szkoda mi było nerwów...

    Ale chyba coś bez sensu posiałam teraz na super polach, skoro mówicie, że wypadajki lecą skromnie :sleepy:
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A mnie nawet względnie szło z tymi misjami do dzisiaj, bo wczoraj zapomniałam zebrać i coś dłuższego posiać, teraz zebrałam goglokaktus i posiałam parasolokwiat, także o 14:00 z wiaderkami będzie cieniutko :eek:
     
    olgs3 lubi to.
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A ja wciąż przepędzam Jaśki po Leśnej siejąc to zielsko do misji eventowej, to kwiaty do "Roślin idealnych Lizusa":)
    Po wczorajszej misji zostało mi 175 foremek na plus. Po porannych zbiorach nazbierało się wypadajek na skończenie Misji VIII:
    event2.PNG
    Posiałam kwiatki, które zbiorę po 14. Teraz tylko nazbierać 330 wiaderek na Misję IX i dodatkowo 1.799 wypadajek różnych na Misję X i koniec zabawy:)
     
    olgs3 i bacowa70 lubią to.
  13. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    no i tak lecimy ...
    14 z cebuli wylotek ..... 51

    1) 10x10=100 -39 =61-28 =33 tu wylotek 12

    2) 39x 9 =351 tu wylotek 30

    3) 184x3= 552 30 .....sprawdzałam jak u mnie lecą po 4) 184x3= 552 32 5) 184x3= 552 +184 32 ----------------------------------------------------------------- rośliny 2 224 ..187 wylotek tak u mnie lecą ..... z gożdzika 12h co u mnie rośnie z pnączem kwiatowym ze wszystkimi dobrami z pnącz+ bonusy na kwiaty dające PD+200%PD dał mi aż 99 wylotek u mnie nistety ...nie dało by rady zrobić siejąc roślinkę ..... przykre:cry:
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Rozumiem, że z pól uzbierałaś 286 foremek, czyli do 315 brakowało tylko 29, a sąsiedzi i znajomi?
    Od nich potencjalnie można było dostać 2x 20.
    Masz na drzewie pełne puchary i jaśka?
    Te misje mają feler wypadajkowy, nawet zgłoszony do centrali, no ale widać to zamierzony myk, żeby pokombinować.:oops:
     
    olgs3 i IRENOWO lubią to.
  15. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Witam. Ja robię ten event tak: to co mi wyleci z drzew, to co jakiś czas mogę oddać. Czasami którąś tam misję lekko dzióbnę, aczkolwiek żadnej jeszcze nie zrobiłem do końca (i raczej nie zrobię) :p
     
  16. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    teraz zaczynam nowy ...chryzantemy dały ..107 wylotek... pnącza zebrane i z wybiegu, ogrodu ozdobnego,nawiedzony i wyspa...teraz wysiałam tak jak każdy na dużych polach a reszta na malych polach zbiór za godzinę ...zobaczymy co dalej będzie , po tym zrobię jeszcze raz na dużych polach 39 i wszystkie dopalacze ...zbiór za następną godzinę ...zobacze jak to działa..ile wyleci...czy dam radę ...mam tylko jaśka na drzewie...sąsiedzi jak to sąsiedzi raz podeślą ...czasem zapomną ... jak w życiu ....jak słabo poleci to muszę dać goździka 12 h...juz myślę czy da 99 wylotek a potem od 4 super pola z dopalaczami ... ponad 40 ...i nastepny na małych z..wodą i qupą ...i zostają mi niecałe 2 h...żeby zdobyć tylko a może aż 330 ..wiader... życze powodzenia ..sobie i Wam kochani ...nie poddam się będę walczyć do 13,59:D;)
     
    gosiunia007 i BiałyTrabant lubią to.
  17. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Jeden Jasiek na drzewie, a na polach Hortensja.
    [​IMG]
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Czy wiesz, że na Leśnej można zmieścić 40 dużych pól, tylko trzeba ustawiać ręcznie.
    U mnie z hortensji wypadło 166 wiaderek, jednak 8 jaśków pomaga.:)
    [​IMG]
     
  19. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    nie wiedziałam...teraz nie będę kombinować...poleciało aż 15 bo było 15 pól z roślinką..teraz 39 pół i 28 małych ....zobaczymy co dadzą..
     
  20. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Mnie się z Jaśkami nie chce kombinować, ale muszę przyznać, że jest to opłacalne z użyciem większej ilości. Chciałbym jeszcze coś dodać, przy dzisiejszym rozsiewie, zapomniałem o kerstolu i niewinności, to na pozostałych 144 polach (chyba tylu, jak dobrze pamiętam) posiałem kukurydzę i wypadło 10 wiaderek, nie wiem co o tym sądzić.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.