Opinie A morze na plażę?

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    ostatni zbiór eventówki za mną, uff...wszystko przez parasolki, które nie zdażyły wyrosnąć przed 14-stą i spowodowały u mnie 2h poślizg-.- ale koniec końców posiałem uszlachetnionego goździka i o 13 planowany jest zbiór, brakuje 92 wypadalców, więc poproszę jaśki o pomoc i myślę, że pomyślnie skończę i tę misję:inlove: a teraz czas spać, trzeba mieć siły na jutrzejsze negocjacje podczas g&txD
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2020
    ewanta i AngelGina lubią to.
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    90 brakuje. len na polu do zebrania za 2 godziny. Potem coś do 14 krótkiego posieję licząc, że się dozbiera
     
    ewanta i AngelGina lubią to.
  3. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam z rana :)
    Przesadzili z tą ilością foremek, na start miałam trzcinę, później wiadomo sama roślinka eventowa, teraz jeszcze rośnie parasolkokwiat (średnio wypada mi z niego około 30 foremek, przeważnie mniej), a brakuje mi jeszcze 36 sztuk, mam 219 poziom, mogę sobie uzupełnić uszlachetnionym krokusem, ale stawiając się na miejscu farmerów na niższych poziomach, to uzbieranie tych foremek jest bardzo trudne, a powinny wypaść z samej eventówki... takie moje zdanie.
    Powodzenia dla tych, co jeszcze szukają w zasiewach niebieskich foremek, oby gleba była urodzajna :)
     
  4. abask

    abask Komandor forum

    U mnie brakuje 110 wypadajek. Tym razem to przekombinowali :( Raczej nie zrobię tego zadania.
     
    dantic3, AngelGina oraz ewanta lubią to.
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    brak 89 foremek. ciężko to idzie.... mam uszlachetnionego krokusa i chyba będę musiała go użyć bo jak już zaczęłam ten event to szkoda by było przerwać.
    na drugi raz jednak zastanowię się dwa razy zanim zacznę tego typu eventy....o_O
     
    kasik778, AngelGina oraz abask lubią to.
  6. abask

    abask Komandor forum

    Masz rację. Ja kolejnym razem też takie odpuszczę. Niestety, tego zadania nie zrobię bo zabraknie wypadajek. A skoro już jedno zadanie nie zrobione to i chyba kolejne też odpuszczę.
     
    AngelGina i ewanta lubią to.
  7. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam ja tez odpuszczam ten event braknie wypadajek a kropelek juz nie mam
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam i ja odpuszczam ten ewent wypadajek braknie i to dużo-.- przesadzili z nimi i to bardzo 8)
     
  9. Ogrodnik121970

    Ogrodnik121970 Okazjonalny autor

    Ten event jest zdecydowanie "przekombinowany" i nastawiony wyłącznie na odwiedzanie sklepu farmerskiego z towarem sezonowym.
    Mi udało się zdobyć raptem 110 wypadajek a do zakończenia zadania potrzeba ich 315. Mam 220 poziom farmy i próbowałam robić zbiory z zegarkiem w ręku. Ilość roślin do zebrania ale kosztem wypadajek wiec i tak efekt zerowy. Event bez zakupu w sklepie nierealne do wykonania. Nagrody finałowe - mniej niż atrakcyjne, a mówiąc szczerze wręcz zbędne. Szkoda było zaczynać, bo koszt ogromny a zysk mizerny. Ten event jak nic oddaje sens starego polskiego powiedzonka " można na nim wyjść tylko jak Zabłocki na mydle".
     
  10. EkofarmaStaszka

    EkofarmaStaszka Okazjonalny autor

    Ja skończyłem. Poziom 109.Ulepszyłem goździka w szklarni. (miłość do SN) Z wodą , nawozem i SN rośnie na zwykłych polach 45 minut.
    Z każdego pola wypadajka, a nawet dwie , bo jeszcze kółko.
     
    AngelGina lubi to.
  11. mirka1207

    mirka1207 Okazjonalny autor

    mam bachame na 320 lewl i wypadajek za mało 200 foremek musiałam kupić. Powodzenia walczącym
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Faktycznie nagrody nie są adekwatne do wymagań, a przede wszystkim czasu poświęconego robieniu misji.
    Natomiast nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że bez zakupów czegokolwiek nie da się tych misji zrobić. Nic nie kupiłam i nawet SN nie zużywam więcej niż na rozsiew. Staram się jak najszybciej wysiać roślinę potrzebną do zadań (przy tej misji wykorzystałam działający jeszcze bonus z koła) i wtedy zajmuję się wypadajkami. Z ostatniego zbioru astra alpejskiego wypadło mi (mam 8 Jaśków):

    [​IMG]

    I misję zakończyłam z nadwyżką 104 foremek, będą do oddania w misjach "wartościowych" tak jak i koła plażowe, których uzbierałam "przy okazji" 471.
    Ale rozumiem farmerów, którym z różnych przyczyn nie udaje się zakończyć misji, ale nie ma się czym przejmować, bo bez tych ulepszonych na maksa itemów da się spokojnie grać.:)
    Dla mnie jest to rodzaj sprawdzenia się, czy da się jakoś pokombinować, żeby wszystkie misje zrobić, nie zużywając zapasu SN.
     
    kondzio0101339 i BA_Marion lubią to.
  13. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    nie dam rady zrobić tego zadania brak za dużo wypadajek
     
  14. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Wypadajki to ponownie śmiech na sali, szkoda, bo nie zdobędę nawet tych 5 bananów z drugiej misji.
     
  15. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Dobrze, ze nawet nie zaczynałam eventu, mniej stresu, a mogę poświecić czas na drugi event, który wydawał mi sie ciekawszy do zrobienia. Nawet nie chodzi o nagrody, ale od razu zniechęciło mnie to, ze musiałabym rozwalić całą Leśną Polanę, a tego nie lubię.
     
  16. ulinek2

    ulinek2 Czeladnik forum

    u mnie brak 150 wypadajek ,222 poziom :cry:xD
     
  17. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Brakuje 26 wylotek.. Mam nadzieję że wylecą.. :p
    Co teraz najlepiej na polu posadzić? Bez SN bo brak go u mnie po poprzednich eventach..
    Może ma ktoś jeszcze luźny prezent? Przygarnę foremkę ;)
     
    kasik778 lubi to.
  18. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    katastrofa z foremkami, nie wiem czy się uda jeszcze brakuje 143:cry:

    jeśli ktoś może wysłać nie pogardzę pomocą:inlove:
     
    dirkpitt i kazak9 lubią to.
  19. jakleci.tatiana2

    jakleci.tatiana2 Czeladnik forum

    brakuje 30 foremek masakra jakaś nie zrobię ewentu chyba że z pomocą dobrych graczy przygarnę każdą foremkę
     
    kazak9 lubi to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też tak sobie tym razem założyłam i dlatego od początku jadę na samej ewentówce, SN tylko na rozsiew, w tej chwili mam tak:

    [​IMG]
    O 13 będzie godzina prawdy ja dojrzeje kaktus.:pxD
     
    AngelGina lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.