A kuku

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika jakleci.damian182, 4 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jakleci.damian182

    jakleci.damian182 Mieszkaniec forum

    Witam moderów i farmerów-troszkę mi się pomieszało co do hodowli kukułek-odblokowanej kukułki pszczelej z drzewa nie mam w inwentarzu i teraz nie za bardzo pamiętam czy pojawia się ona podczas jakiegoś ewentu ,posągu hodowli kukułek też nie widzę a może ją sprzedałem,prosił bym o odpowiedź?
     
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Przykro mi, ale z pozycji forum ciężko będzie coś poradzić, nikt nie ma dostępu do Twojego konta. Jeśli nie widzisz kukułki pszczelej w stodole pod zakładką "Z hodowli", wówczas najlepiej myślę będzie jeśli skontaktujesz się z Pomocą Techniczną i poprosisz o sprawdzenie swojego konta w grze. :)
     
  3. jakleci.damian182

    jakleci.damian182 Mieszkaniec forum

    Faktycznie mam w stodole aż trzy pszczele i jeszcze inne-zamaskowana ,długoucha i jeszcze wełniaste kukułcze niewia.tylko mam czekać na jakiś ewent? bo teraz to nie za bardzo wiem co z nimi mogę zrobić?
     
    Ostatnie edytowanie: 4 kwietnia 2015
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    jakleci.damian182, zapoznaj się z tymi informacjami: Kukułki :)

    Czy po zapoznaniu się z informacjami na temat kukułek masz jeszcze jakieś pytania? :)
     
  5. jakleci.damian182

    jakleci.damian182 Mieszkaniec forum

    Serdeczne dzięki-pozdrowionka
     
  6. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Rozumiem że wszystko jest już jasne :)
    Pozdrawiam również i temat zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.