5. koło u wozu - próby

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika JMJH, 23 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Świetne te sygnaturki. Zwłaszcza podobają mi się te ostatnie. Takie oszczędne w formie, a mają w sobie "to coś".
     
    JMJH lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj Haniu,dziękuję zapisałam sobie tę pierwszą i będę miała na zmianę z sygną od Kami :)

    Miłego wieczoru i spokojnej nocy Ci życzę :)
     
    JMJH lubi to.
  3. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje bardzo, Tadziu :) Tylko nie wiem, co mam rozumiec "tym cos".. Czy tez chcesz sygienke ode mnie? Mundurek? :)

    Witaj Ewuniu, dziekuje. Cieszy mnie, ze pierwsza sie podoba.. Kiedy widzialam te pierwsze 2, co Kami zrobila (ta, co masz teraz, i ta pierwsza z tego ostatniego obrazku), przyszedl mi do glowy ten pomysl.. i potem jeszcze sprobowalam te owaly.. I kiedy wstawilam tutaj ta trzecia i przyszla do Kami, widzialam, ze ona tez miala pomysl z owalem - i zrobila perfekcyjnie.. jak zawsze.. :)

    Czy tez macie u was tak cieplo? O wekendu ma byc +40 C :(
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na ogół nie przebieram się zbyt często, ale przy tym upale to faktycznie może warto zmienić ubranko :p
    Jeżeli znalazłabyś chwilkę i zrobiła coś wesołego z krową i komarem, to z pewnością przymierzę ;)

    A "to coś" to jest takie coś, co nie wiem jak nazwać, ale powoduje, że chce się patrzeć :)
     
    JMJH lubi to.
  5. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dobrze, juz szukam obrazki i mysle.. jak mi ten upal dozwoli.. :)
    Czy ma byc tylko statyczne, albo mam sprobowac animacje?

    I dziekuje za wyjasnienie tego "to coś" :)
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie zależy mi na animacji. Może być statyczny obrazek.
     
    JMJH lubi to.
  7. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2015
    benia i ryba4862 lubią to.
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Car Wash to myjnia samochodowa

    ale poza tym to chyba nie zrozumiałem przekazu zawartego w tych sygnaturkach :(
     
    BA_Czerwona, JMJH oraz ankagdw lubią to.
  9. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dzieki za poprawne tlumaczenie..

    Ale nie wiem, jaki przekaz powinien byc zawarty w tych sygnaturkach?
    Pisales, ze ma byc cos wesolego z krowa i komarem.. Szukalam obrazkow.. i znalazlam krowy i Twojego ulubionego komara.. :)
    - W tym pierwszym krowa wepchnela glowe do dziury w oborze i tam moze gadac z komarem, ktory ma zabronione ja gryzc.. :)
    - W tym drugim wesola krowa cos mowi (jak szefowa), reszta krow ja slucha z przyjacielskim usmiechem, i komar wsysa troche czegos smacznego z obiadu przed krowa szefowa.. (nie musi tylko krew) :)
    - W tym trzecim i czwartym - przyszla krowa do Twojej Myjni samochodowej w tym upalu, otrzymala tez troche wody do ochlody (natryskiem) i umycia brudu.. i jest zadowolona.. :) I komar jest na zewnatrz, zeby nie otrzymal tej wody z prysznica tez.. :)
    - W tej trzeciej sygnaturce tez moze byc, ze ten komar jestes Ty (taki duzy jak czlowiek) i Ty czynisz to, co ten czlowiek na czwartym obrazku w tej animacji (nie wiem, jak poprawnie jest to po polsku)..

    Jaki przekaz chcesz, zeby byl zawarty w tych sygnaturkach?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lipca 2015
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Problem w tym, że wątpię, żeby Izolda była zadowolona z takiego prysznica :)
     
    JMJH i MOD_Magiczna lubią to.
  11. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    hmm, gdyby byla krowa.. mysle, ze tak :) Wiesz, kiedys kilka lat temu (troche wiecej) mialam mozliwosc na ogrodzie sprobowac podlewanie/kropenie roslin wezem gumowym. Kiedy scisnelam palcami koniec tego weza, natrysk byl delikatniejszy. I pozniej mysle widzialam, ze zrobili na ten koniec cos metalowego, co wystarczylo troche obrocic i natrysk byl delikatny, jak potrzebowalam. Albo malo, albo wiecej, albo zupelnie.. I kiedy byl upal i ktos inny z tym wezem gumowym pokropil mnie, podobalo mi sie to :)
    Czy Izolda mowila, ze jej nie podobalo by sie to??
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję za obrazki, jednak myślę, że Iza zamiast prysznica wolałaby wannę :)
     
    JMJH i BA_Czerwona lubią to.
  13. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Albo cos takiego?

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Albo cos takiego?

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2015
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Te dwie ostatnie są całkiem fajne. Co prawda nie wiem, co jest pod tym hamakiem i brakuje mi jakiegoś żagla, który zapełniłby lewą część obrazka, ale pomysł mi się podoba.
     
    JMJH lubi to.
  15. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Cieszy mnie, ze podobaja sie. Tutaj powiekszylam te "lastury" pod hamakiem (mialo byc, ze sa na piasku troche dalej), zebys widzial lepiej, co to jest, i dodalam zagla.. Co jeszcze mam zmienic, dodac, ubrac..?

    [​IMG]
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Żagiel świetnie wypełnia tło. Ale te gigantyczne muszle to spora przesada :)
    Chyba najlepiej by było, gdyby ich nie było wcale.
     
    JMJH lubi to.
  17. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Tak, masz racje, te gigantyczne muszle nie pasuja tam. Tylko chcialam, zebys widzial, co to jest.. Ale nie schowalam obrazek czesciowy bez tych malych muszelek i musialabym robic od poczatku ten obrazek. Dlatego zamiast muszelek dalam te kwiaty, ktore tam juz sa. Jako ze 2 upadly na ziemie - na piasek.. I jeszcze mam palmy z ladnymi zoltymi bananami. Jesli chcesz, moge sprobowac od poczatku obrazek z tymi palmami - bez muszel i tych 2 kwiatow na piasku..

    Tutaj sa te 2 sygienki z zaglem i kwiatami - rozyczkami, jesli sie podoba..

    [​IMG]
    http://i62.tinypic.com/69lzev.png

    [​IMG]
    http://i59.tinypic.com/2khpi1.png

    Edit:
    Troche zgubilam sie i zgubilam te drugie palmy.. juz znalazlam je i tutaj jest z nimi..

    [​IMG]
    http://i58.tinypic.com/24yutrl.png

    [​IMG]
    http://i60.tinypic.com/fu6wzt.png

    Tez tutaj mamy upaly.. W Polsce sa tez.. slyszalam..
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lipca 2015
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Oj tak. W weekend mieliśmy straszne upały, a w niedzielę popołudniu i wieczorem bardzo silne burze, które pozrywały dachy z kilkudziesięciu domów.

    Obrazków jest tak dużo, że sam nie wiem, który wybrać. Każdy jest na swój sposób ciekawy. Bardzo podoba mi się ramka, którą dodałaś. Dopełnia całości i odcina sygnaturkę od tła forum. Wkrótce wybieram się na urlop i na ten czas chętnie przywdzieję coś egzotycznego :)
    Dziękuję :)
     
    JMJH lubi to.
  19. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje bardzo, Tadziu, i zycze, bys otrzymal wszystkiego dobrego i potrzebnego w tym urlopie.. potrzebnego odpoczynku, ochlody, spokoju, i... Ty wiesz sam lepiej niz ja, co wszystko potrzebujesz :)

    O tych upalach slyszalam z Krakowa-Lagiewnik.. juz jakis czas moge ogladac i sluchac streaming stamtad - koronke do BM i msze sw i jeden dzien, mysle na koncu mszy sw, ksiadz mowil o tym, ze tam maja te upaly... O tych bardzo silnych burzach i pozrywanych dachach juz nie slyszelam.. albo juz przy tym spalam.. nie wiem..

    Mysle o tych pozrywanych dachach z domow.. tutaj tez kilkakrotnie byl taki silny wiatr, ze pozrywal dachy z domow, i tez z kosciolow padaly czesci i widzialam je potem na ziemi.. Ale czego potrzebuje ten wiatr, zeby mogl te dachy pozrywac? Gdyby byly dachy tylko rowne jak w Israeli, nie mialby je za co uchwycic i pozrywac. Czy mam prawde? I ludzie mieliby domy cale.. Bez przeszkody..

    Tez mi sie bardzo podoba ta ramka. Jest jedna z moich ulubionych. W PhotoFiltre jest ta mozliwosc - ramka 3D, przezroczysta, i moge ustawic, ile chce, zeby miela px (albo czego). 1, 2, 3, .....albo ile.. Tutaj ta ma 2 px (albo co to jest).

    I sygienki mozesz miec na zmiane (wszystkie mozesz zabrac, szafa jest duza). W tych upalach sie przydadza, nie? :)

    Szczesliwej podrozy i powrot (po czesku "návrat", "navrácení") w porzadku :)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2015
  20. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    JMJH lubi to.