5. koło u wozu - próby

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika JMJH, 23 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje. Mozesz wyslac na jakleci.hana - mam ten nick napisany w pierwszym postu tego watku - mogles przeoczyc w tym mnostwu literek...
    Znalazlam juz jednego sympatycznego - czeskiego "čertíka Bertíka" (kiedys w moim dziecinstwie wystepowal w telewizji)..
    Tylko jeszcze nie mialam czasu usunac tlo z niego.. Czy podoba Ci sie?

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ********************************************************************

    edit 19.5.2016 12:17

    Probowalam, szukalam jeszcze cos do tego... to, co chcialam, nie znalazlam..
    Tylko tak mi wyszlo.. i nie wiem, jesli nie bylo by lepiej zamiast tego wnetrza samochodu (troche ciemniejszego) dac tylko czarne tlo - bez tych fioletow..
    Co myslisz? I nie wiem, co do awku.. Jesli tego Bertika, albo co..
    Sowka od Ciebie mi nie przyleciala jeszcze..

    [​IMG]
    http://i63.tinypic.com/vctjir.png

    Jeszcze probowalam inne czcionki.
    Wiesz, na moj gust nie jest ta kolorystyka i diabli. Trudno cos szukac, kiedy wiekszosc takich obrazkow na necie jest taka, ze sie boje..

    ********************************************************************

    edit. 5. 6. 2016

    Tomciu (krasnoludek10), tutaj jest ruchoma sygnaturka dla Ciebie, ktora chciales, jesli moze byc:

    [​IMG]

    I avek:
    [​IMG] lub w JPG, gdyby PNG bylo za ciezke [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2016
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to idę się przebrać :p Dzięki ;)

    Ziuuu, i tyle go widzielixDxDxD
     
  3. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje bardzo, Tomciu, cieszy mnie, ze sie podoba.. lezy jak ulal :)

    Dlugo nie bylo mnie tutaj - biodro przez miesiac coraz wiecej bolalo i kiedy juz nie moglam, odwiozli mnie do szpitalu i tam bylam od 8. - 27. 6., wiele badaň robili i na cos jeszcze czekamy do 13. 7... potem uwidze, co dalej.. Ale w domu ciezko i tutaj znow nie bede.. bede musiala do lekarzy i po lekarstwa... i tez potrzebuje cos jesc, itd... i noga boli dalej.. nie moge na niej stac.. Dlatego przepraszam...
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie szkodzi, Haniu;) Zdrowie jest najważniejsze:)

    EDIT:
    To ja przychodzę tutaj zawczasu i proszę grzecznie o to, abyś na ten rok szkolny naklonowała tego nauczyciela jako uczniów;) Ale zostaw tych 3 zielonków w fioletowych czapkach, tego co ziewa i tego co wącha kwiatek;) I trochę dziewczynek, bo w klasie jednak mam:pxDxD Dziękuję:)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lipca 2016
  5. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Czesc Tomciu, dziekuje. Jest dobrze, ze przyszles zawczasu. Juz mysle o tym, tylko nie wiem, jesli beda dziewczynki krasnalowe..
    I tez nie wiem, jak bedzie wygladac ten bardzo stary nauczyciel naklonowany jako uczni miedzy malymi fioletowymi.. moze na dole zamiast tych 3 starych obok tych, ktorych mam zostawic?
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Liczę na inwencję twórczą;) Ale na razie sobie ją daruj:) Chciałem poprosić o sygnaturkę z okazji IO i awatar;)

    Ponieważ (o ile się nie mylę) kręgle nie są dyscypliną sportową na IO w Rio:p, to czy mogę Cię prosić, abyś zrobiła mi igrzyskową sygnaturę :D??? Zdaję się Twój instynkt;):) Najlepiej coś z widokami na otwarciu , siatkówką plażową i golfem:);) I z ręczną:D;) Ewentualnie z piłką wodną:) Razem z awatarem;) Dzięki wielkie:) Jak umiesz ruchomą to Ok, jak nie to trudno - zrób statyczną;)
     
  7. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje, Tomku. Nie wiem, co znaczy "na razie sobie ja daruj".
    Szukalam obrazki z IO w Rio, sporo zapisalam, ale chyba juz nie dam rady zrobic z nich sygnaturke i avek.. znow duze bolesci w nogach, nie dobrze od zaladku, w mieszkaniu jestem sama... potrzebuje pomocy i nie mam... tylko z gory ta niewidzialna.. ale nie wiem, co robic..
    :cry::cry::cry:
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Haniu:) Robię taki mały konkursik "Rejs po słowach";) Ale ponieważ raczej wiek (albo zdrowie) nie pozwala, to nie będę Cię, broń mnie Panie Boże, namawiał do zapisania się do niego:) Chodziło bardziej o to abyś zrobiła do niego sygnaturkę i avek:) Liczę na Twoją inwencję twórczą i w ogóle;) Dopuszczalny zarówno sens dosłowny jak i przenośny (jakkolwiek go rozumiesz, bo sam nie wiem, jakie to może mieć znaczenie przenośne) ;) Ja widział bym to jako statek z ludźmi płynący po moim nicku, ale chyba jest tam znak wodny:(
     
  9. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam i pozdrawiam serdecznie nie wiem czy dobrze trafiłam ale mam prośbę o to czy mógłby mi ktoś zrobić sygnaturkę bo ta którą miałam mi po prostu zniknęła i nie wiem dlaczego a sama nie potrafię sobie zrobić nie jestem oblatana w komputerze.Mój nik jest taki jak na awatarku. Dziękuję z góry.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Już nieaktualne. Teraz przydałaby się jakaś letnia, bo w tej to zaraz się roztopię jak nie będzie "Lodu w lecie" jak w "Krainie lodu"xD

    Chciałem się przebrać a tu wszystkie obrazki nieaktualne:( Nie wiem, czy to tylko u mnie tak, czy u kogoś jeszcze niestety....