Ogłoszenie 14 urodziny Farmeramy - kod bonusowy

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia - ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 26 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_Marion

  BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

  Drodzy Farmerzy,

  Z radością ogłaszamy, że Farmerama kończy kolejny rok! Nadszedł czas, aby zebrać się razem, zdmuchnąć świeczki i świętować tę wyjątkową okazję. Nie moglibyśmy osiągnąć tego bez poświęcenia i wsparcia naszej niesamowitej społeczności graczy.

  Od samego początku stanowiliście trzon Farmeramy. Wasza farmerska pasja i niezachwiane zaangażowanie w grę naprawdę zrobiły różnicę. Wasze niestrudzone wysiłki przekształciły jałowe działki w bujne, kwitnące farmy, tętniące uprawami i uroczymi zwierzętami.
  Pokazaliście nam, że rolnictwo to nie tylko wirtualna rozrywka, ale również sposób na życie, który przynosi radość i spełnienie.

  Chcielibyśmy również wyrazić naszą najgłębszą wdzięczność naszemu niesamowitemu zespołowi moderatorów. Pracowali oni pilnie, dzień i noc, aby zapewnić naszej grze pozostawanie bezpiecznym i przyjemnym środowiskiem dla wszystkich. Ich poświęcenie wzmocniło silne poczucie wspólnoty i stworzyło trwałe więzi między graczami. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ich niezachwiane wsparcie i niezliczone godziny poświęcone na utrzymanie Farmeramy jako przyjaznego dla wszystkich miejsca.

  Gdy zdmuchujemy świeczki urodzinowe, zastanawiamy się nad niesamowitą podróżą, którą razem odbyliśmy. Każdy kamień milowy był możliwy dzięki naszym pełnym pasji graczom, którzy przejęli ducha Farmeramy i uczynili ją tym, czym jest dzisiaj. Jesteśmy naprawdę pokorni i wdzięczni, że mamy tak niesamowitą społeczność u naszego boku.

  Dziękujemy wam, Drodzy Farmerzy, za wasze niezachwiane wsparcie i za to, że jesteście sercem i duszą Farmeramy. Z niecierpliwością czekamy na wiele kolejnych lat wspólnych rolniczych przygód!

  Przygotowaliśmy dla was mały prezent w postaci kodu bonusowego:

  14BDAY

  Po jego użyciu otrzymacie:
  40 x super nawóz
  40 x super nawóz Zosi
  12 x super pasza
  10 x farmarka
  1 x skrzynia bonusów
  4 x Skrzynia wesołych zwierząt

  Kod jest ważny do niedzieli, 28.01.2024 do godz. 23:59 i może być użyty raz na danym koncie gracza.

  Dziękujemy wam jeszcze raz i życzymy radosnych urodzin Farmeramy,

  Wasz Zespół Farmeramy
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.