Żmija - nowy prezent dla sąsiadów

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika 7sarenka, 23 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba ci się ten pomysł?

  1. tak

    16 głos(ów)
    69,6%
  2. nie

    7 głos(ów)
    30,4%
  3. nie mam zdania

    0 głos(ów)
    0,0%
  1. 7sarenka

    7sarenka Czeladnik forum

    Fajnie byłoby dodać nowe prezenty dla sąsiadów, które wysyłałoby się "sówką". Do postawienia tylko na bahamaramie lub wyspie skarbów.

    • Informacje ogólne:
      • Nazwa: śpiąca żmija
      • Wygląd: żółta żmija leżąca na kamieniu
    • Profity:
      • Czas: 12,00
      • Zbiór: 90 TPD
      • możliwość zbioru: 10 razy - po tym czasie jest nieaktywna (ozdoba)
    • Wielkość:
      • 1 małe pole (1x1)
      • można postawić tylko na bahamaramie lub na wyspie skarbów
    • Możliwość zdobycia:
      • przysyłane przez sąsiadów
     
    Ostatnie edytowanie: 25 czerwca 2015
  2. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Tytuł tematu delikatnie edytowałam, pomysł dodałam do spisu treści. :)
     
  3. tz23

    tz23 Naśladowca mistrzów

    Mnie sie pomysl wysylania do sasiadow specjalnych prezentow "sowka" podoba. Nie blokowaloby to dotychczasowego limitu prezentow. Podoba mi sie tez pomysl, zeby byla to zmija. Chcialabym, zeby mozna bylo nieco zmienic proponowana grafike i zeby zmija nie byla taka spiaca, tylko zeby co jakis czas budzila sie i pokazywala tabliczke wygladajaca jak drogowy znak ostrzegawczy.
    Na tabliczce bylby duzy wykrzyknik lub tez biegnacy w prawa strone facecik podobny do Rumcajsa.
    Z przyjemnoscia wyslalabym taki prezent "sowke" sasiadowi, ktory w czasie eventu uparcie przysyla mi misia spiocha, drut kwiaciarski lub inne tego typu dobrodziejstwo.