Opinie Żegnajcie, kilogramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wystawiłam 18 zagród potencjalnych i dostałam koszatkęxDxDxDa drzewka dały glideczję:D
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Nigdy nie czeka się do ostatniej chwili, bo w życiu różnie bywa :)

    Gratulacje koszatki :)
     
  3. melody28

    melody28 Mistrz forum

    super! ja postawiłam swoje 9. Sprawdzę w nocy albo jutro, mam już jedną, to może następna z powodu stadności się pokaże.
     
  4. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    Wystawiłam 5 zagród i udało się wylosować koszatkę. Event udany :music:
     
  5. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Ułaa :D jutro coś tam z tej okazji do kawy kapnij xD
    Ja też skubłem 5, ale dzisiaj już zasiane, więc ew jutro wystawie i poczekam na te żółte i pomarańczowe koszatki :D
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję farciaro:D Ciekawe kiedy ja swoje tajemniczości wystawię, bo po latach grania trochę się ich już nazbierałoxD:cry:xD

    Ola_- Tobie również gratuluję:)
     
  7. kamder

    kamder Hrabia forum

    Z wykupionych zagadkowych drzew i zagród niestety nic nie wyleciało z nowości :(
    Tyle dobrego, że z zagadkowych wyleciała moja druga glediczja oraz 2 zagrody dla gekonów (teraz mam 5 w posiadaniu:music:)
    Koszatka zawitała u mnie już dawno temu, a końca misji jeszcze nie widzę :cry:.
     
  8. melody28

    melody28 Mistrz forum

    żadnej nowej koszatki:cry:mam tylko kostery, których mi brakowało i żółtą jajcarnie:cry:a także tysięczne i tysiąc pierwsze pom żółwie-.-
     
    KsiądzxD, krasnoludek10 oraz hiacynta lubią to.
  9. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zgadza się same starocie, ja też w większości dostałam żółwie. Widać grafik za dużo ich namalował, teraz chlastają nam je przy każdej okazji, ale co zrobić do inwentarza i niech tam śpią:);)
     
  10. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Pakiet przeprosinowy powala...... Gra zeszła na psy (bez obrazy dla czworonogów).
     
    krasnoludek10, gretag oraz KsiądzxD lubią to.
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Niestety..co chwilę zaczęło wywalać z gry i jak tu robić event.
     
    krasnoludek10 i KsiądzxD lubią to.
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie wiem czemu taki oburzony jesteś czyżbyś więcej miał po przeliczeniu ,ja nie i jestem zadowolona.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event już dawno zakończony, dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.