Opinie Żegnajcie, kilogramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nareszcie i ja mam pnącze, więc ostatni dzień mogę przeznaczyć na kupowanie dobroci:D Niestety za GT bez użycia super nawozu i/lub super nawozu Zosi nie zdobędę wszystkiego, co chcę:(
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  3. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    W sklepie u Borsty'ego pozostało mi do wykupienia jeszcze 2 koszatki, jedną na 100% dam radę do 22:00 wykupić, trzy jeszcze się wykluwają, jak szczęście i losowość dopisze, to chociaż jedną koszatkę bym chciała. Event idealny do wykonania dla biednych, bez SN, SNZ i innych wspomagaczy z Koła. Taki na luziku;)
     
  4. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Mam koszatki zadowolona warto było robić .
     
  5. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Miałem nie robić , bo zacząłem z 3 dniową obsuwą, ale jak wyskoczyło 2 x 200% na 12 h...8) trochę SN i poszło :p
     
  6. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    sklepik prawie wykupioney jest ok
     
  7. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    tak event po byku wydarłem mu ze sklepu tyle {Borstyemu } że siedzi na progu drze kalesony i płacze chyba puściłem go z torbami , szybko na farmę nie wróci.
     
  8. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja sianie zakończyłam rano, za 4 godziny zbieram jeszcze monety z itemów +1 pozostała z poprzednich zakupów, kupię SNZ i SN.Wstawię itemy na pnącze i koniec eventu. Całkiem fajny był - bezstresowy.:)
     
  9. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    I takie komentarze kocham , nikt z nas nie robi z siebie "Górników przodowych " tylko pozwala sobie na chwilę bezstresowego zapomnienia od życiowych chaszczy i ten event to uczynił Ave Cesar { Bigpoint}
     
  10. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    Koniec:)
    wszystko co możliwe wykupione:p
    na luzie, bez spinki:music:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zazdroszczę trochę, bo mi tego się nie udało zrobić i starczyło GT tylko na 1 kupon 1h i 1 zagadkową zagrodę Mozaikę nadprogramowo za gwiezdne talary a i tak sporo SN i SNZ poszło na dużych polach dzisiaj przez 2 godziny:p Ostatni zbiór itemów tuż przed końcem eventuxD:cry:xD
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    koszatek nie było w TS:(:(:(
     
  13. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    z zagadkowymi zagrodami to jest po prostu oszustwo. Koszatek brak i samo badziewie.
     
    krasnoludek10, hiacynta oraz KsiądzxD lubią to.
  14. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Z dziewięciu potencjalnych koszatek, wyrosły pięćdziesiąte pomarańczowe żółwie albo żółte fabryki jaj:mad:. Żałuję, że z takim zaangażowaniem siałam to zielsko, zamiast robić misje w spółdzielni. Pnącze jest ale, jak wiadomo, niczego ono nie urywa. Ze wszystkich ośmiu drzewek wyrosły dwa z Tule. Musi być łatwe do zdobycia, że padły na mnie dwie sztuki. Ogólnie rzecz biorąc jestem zawiedziona.
     
    krasnoludek10, hiacynta oraz KsiądzxD lubią to.
  15. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    Hejka:) Potrzebuje 8 wypadajek. Pomożecie??
     
    melody28, krasnoludek10 oraz KsiądzxD lubią to.
  16. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    U mnie na 15 potencjałów także się nie trafiły :oops:- na osłodę gekony dostałam :music:
    To już w drzewkach było lepiej i na wyspie sosna elliotta , a na farmie topola biała :inlove: - dotąd ich nie miałam, więc jestem zadowolona .
    Oszustwo to może nie , tylko ta ,,losowość ,, tak jakoś ,,udana,, na żółcie i pomarańcze:p;)
     
  17. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gratuluję, u mnie na wszystkie wykupione, nie trafiła się ani jedna, ostatnie dwie koszatki dały kameleona i żółte rodeo. Trudno się mówi może następnym razem:)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Podsumuję trochę. Ze sklepu zniknęły:
    - itemy po 1 sztuce
    - pnącze
    - 1 kupon na kombajn 1 h
    - 1 zagadkowa zagroda "Mozaika"
    - 40 SP
    - 60 SN
    - 2 kupony na kombajn 3 h
    - 2 skrzynie bonusów
    - 154 800 TPD
    - "Żegnajcie kilogramy" (naklejka)
    - 8 zagadkowych drzew "Sang Gao"

    Niestety kupony schodziły na bieżąco:p
     
    hiacynta, KsiądzxD oraz melody28 lubią to.
  19. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    ta losowość to oszustwo i cygaństwo. Oczywiście kolorowe monety miały być równomiernie a jak wychodziło.... no byle jak. Coraz lepiej jest z tą grą a trochę gram i troszkę żywej gotówki zainwestowałam.
     
    hiacynta, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    Aklijent sie popisał u mnie nie mogłam kupic za 3 monety nawozu zosi zanim odswiezyłam i raczyła sie gra zalogowac to było po czasie. Wkurzajace jest to tempo logowania czy kiedys bedzie jeszcze normalnie?Czy juz zostanie tak na zawsze jak tak to szkoda nerw
     
    hiacynta lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.