świąteczne prezenty

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dyzio2013, 7 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dyzio2013

    dyzio2013 Młodszy ekspert

    mam poziom 115 wszystkie dni otwierałam-dlaczego nie mogę jak inni wziąść następnęgo?

    górnego prezentu?


    Posty połączyłem ponieważ nie można pisać swoich postów jeden pod drugim. Korzystaj z opcji Edytuj.
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 grudnia 2018
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Którego prezentu nie możesz odebrać?
     
  3. dyzio2013

    dyzio2013 Młodszy ekspert

    naklejki-"górnego"
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Prezenty bonusowe można odbierać w dowolnym momencie trwania wydarzenia, jeśli zostały odblokowane codzienne prezenty poprzedzające. Sprawdź proszę czy przy którymś prezencie nie ma plusa oznaczającego nieodebrany prezent.
     
  5. Zgredek_farm

    Zgredek_farm Forumowy żółtodziób

    Jeszcze jedna sprawa. Prosze moderatorów o odpowiedź.
    Zbieram plony z pól i bardzo często się zdarza iż jak miałem przykładowo 30 tyś szpinaku tak po zebraniu
    i to nie raz plony nie przybywają. Co jest tego powodem?
    Celowe oszukiwanie graczy czy błędy? Tylko proszę nie ściemniajcie odpowiedzią.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zgredek_farm do zamieszczenia opinii/sugestii na temat prezentów z kalendarza zapraszam do odpowiedniego wątku: >Świąteczny kalendarz<, tutaj Twój post usuwam.

    A jeśli chodzi o zbiory to z poziomu forum nie sprawdzimy czy u Ciebie miał miejsce jakiś błąd, mnie się jeszcze nigdy nie zdarzyło żeby zbiory nie zostały dopisane.
    Zapraszam ze zgłoszeniem do PT: Pomoc Techniczna, tam Twoje konto zostanie sprawdzone.
    Na przyszłość bardzo proszę otwieraj własny temat bo jak widzisz Autor tego wątku poruszył zupełnie inny problem.

    A skoro dyzio2013 nie ma już pytań odnośnie prezentu to ten temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.