średni koszyk kapitana

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika borysmaks, 15 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. borysmaks

    borysmaks Czeladnik forum

    Kupiłem średni koszyk kapitana za 19,99 nie otrzymałem nic, nic nie dopisano do konta, proszę o interwencję
     
  2. sinope

    sinope Czeladnik forum

    Ja z kolei zakupiłam 5 pakietów florenów po 19,99 i też nic mi się nie zaksięgowało od pół godziny....:(
     
  3. borysmaks

    borysmaks Czeladnik forum

    czyli coś jest na rzeczy, czekamy więc dalej na rzetelną pomoc i odpowiedź
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wylogujcie się proszę i ponownie zalogujcie do gry, jeśli zakupy nie będą nadal dopisane do zapraszam ze zgłoszeniem do Działu Płatności za pomocą formularza: Formularz płatności.
    Na marginesie dodam, że jeśli korzystaliście ze zwykłego przelewu to:

    Czy tutaj są jeszcze jakieś pytania?
     
  5. borysmaks

    borysmaks Czeladnik forum

    zakup był zrobiony za pomocą sms-a, wylogowywanie, i to kilkukrotne nic nie dało
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wszelkie reklamacje przy płatności sms należy zgłaszać do serwisu Mobiltek:

    Jeśli pieniądze zostały pobrane, możesz również wysłać formularz zgłoszeniowy do Działu Płatności, link do poradnika podałam wyżej.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. borysmaks

    borysmaks Czeladnik forum

    reklamacje wysłane, można zamykać, pozdrawiam
     
  8. sinope

    sinope Czeladnik forum

    Dziękujemy za odpowiedź. Mail wysłany do mobiltek. Pozdrawiam
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, również pozdrawiam i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.