Opinie Świetlikowy piknik

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nnalepkaa1

    nnalepkaa1 Młodszy ekspert

    Osz :) dzieki teraz juz jest ok :)
     
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Brakło mi termosów na ostatnie 7 plecaków ale dzisiaj powinny wypaść. 300 sztuk SN po drodze zgarnałem Na razie jest tak:
    [​IMG]
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tym razem postanowiłam najpierw zebrać wszystkie fanty a potem dopiero piknikować,
    po pierwszej dobie tak to u mnie wygląda:

    [​IMG]
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]


    Mam pytanko czy pnącze będzie działać na rośliny specjalne na mrocznej?;)
     
  5. cookie11maya

    cookie11maya Okazjonalny autor

    Trochę i mnie się poplątało z tym odblokowywaniem ale na błędach człowiek się uczy:).Tym sposobem mam dopiero dwa wzory odblokowane ale idę dalej do przoduxD
     
  6. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wykluczeń brak, więc działa na wszystkie rośliny z tej kategorii, bez względu na miejsce wzrostu ;)
    U mnie 3 wzory zrobione. Event przyjemny, więc się nie spieszę :p
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam 6 wzorów zrobionych,na 7 zabrakło 5 plecaków-czekam na zielsko,strasznie długo rośnie -.-
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    robię szósty wzór,,ale nie po kolei,przeskakuje na te trudne z wieloma lampionami do zapaleniaxD
     
  9. Ithi

    Ithi Czeladnik forum

    I to jest jakaś dobra informacja! Dzięki :)

    Teraz zapobiegawczo zbieram najpierw na wszystkie lampiony, które chcę zapalić i zapalam od razu wszystkie i odblokowuję.
     
    siedem_dni lubi to.
  10. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Da się zapalać lampiony po skończeniu wszystkich kombinacji?
     
  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie da się
     
  12. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    mnie się fartnął bonusik 100% na rośliny polne, więc przyspieszyłam trochę.
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Skończyłam , mogę się zająć pakowaniem i szykowaniem do urlopu .
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję za informacje miłe,że rośliny z mrocznej będa miały plusikowe PD:)
    słusznie szum morza Ci sie sni:)
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Przyjemności na urlopie i Magdę pozdrów ode mnie :music:
    7 lampionów się pali 8)
    Nie szukam bonusów na ten event-co zrobię,to moje :p
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    xBabciaEwa - post, który nic do tematu nie wnosił usunęłam.

    Dla tych, którzy w dniu wczorajszym mieli problemy z lampionami jest nowe ogłoszenie: KLIK.
     
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2020
  18. busia1

    busia1 Aktywny autor

    no właśnie jak niby miało by to byc rozpatrywane??? a poza tym od modów była informacja żeby sie wstrzymac z oddawaniem roslin a teraz sie okazuje że przegapiliśmy okazję ,uważam że te nagrody powinny byc z automatu dopisane przez BP
     
    gosiagosia60 i Ithi lubią to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No ale jak dla wszystkich? to też nie byłoby sprawiedliwe, bo ja w czasie trwania błędu nie oddałam niczego a miałabym dostać nagrody za wszystkie poszczególne lampiony tak jak ci Gracze, którzy jednak towary oddali żeby lampiony się zapaliły. To byłoby niesprawiedliwe.
    Poza tym nikt przecież nie dostał nagród za wszystkie zapalone wzory (nie były one zaznaczone jako wykonane i na pasku po lewej też nie były zaliczone) a tylko nagrody za zapalone lampiony czyli tam gdzie de facto towar został oddany :)

    Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie:

    "Naprawa tego problemu spowodowała, że Gracze zatrzymali swoje nagrody za poszczególne lampiony, ale konieczne jest zapalenie ich ponownie, by ułożyć kombinacje. Daje im to jednak możliwość zdobycia tych nagród dwukrotnie."
     
    olgs3 i Roomie lubią to.
  20. busia1

    busia1 Aktywny autor

    wiesz wydaje mi się że skoro otrzymali za zapalone lampiony i teraz oddaja drugi raz towar to ci co nie oddawali a teraz oddaja to mozna podwójnie te nagrody dostawać wtedy i wilk będzie syty i owca cała ,każdy będzie mógł podwójnie zdobyc te nagrody
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.