Opinie Świetlikowy piknik

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hator

    hator Ekspert forum

    Widzę, że z tym eventem jest sporo problemów, dlatego coraz bardziej się cieszę, że go nie "tykam" ;)
    Odpocznę, uzupełnię stodołę, może odfajkuję kilka zadań w misjach, nabiorę energii do następnych eventów.
    A za wszystkich walczącym w tym, trzymam mocno kciuki, powodzenia :)
     
    Frytka2012 i hlnrys lubią to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    klonek68, zgodnie z pkt. 2.19 Regulaminu forum:
    Zabronione jest publikowanie i omawianie treści korespondencji z pomocą techniczną.
    Kara:
    31 pkt

    Tym razem nie otrzymujesz punktów karnych, lecz tylko przypominam tylko o istnieniu tej zasady.
     
  3. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    też się nacięłam ale na szczęście nie dużo straciłam da się odrobić mój błąd bo po łepkach czytałam poradnik
    oj człowiek się całe życie uczy a najlepiej na własnych błędachxD
     
  4. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Hmm... czyli przystąpiłeś do zabawy nie zapoznawszy się z jej zasadami - niedobrze - w takim przypadku to nie tylko PT , ale i ,,dobry Boże ,, nie pomoże
    -Jeszcze nigdy nie robiłam ewentu, nie przeczytawszy wcześniej Poradnika - wiadomo przecież, że nawet jeśli to ,,powtórka,, z danej kategorii, to na pewno są jakieś zmiany - nie pamiętam dwu identycznych , choć możliwe, że w dalekiej przeszłości się zdarzyły.
    - o ile też mnie pamięć nie myli, to w poprzednim te lampiony również były gaszone po wykonaniu danego wzoru i przy kolejnym trzeba je było od nowa zapalać.
    Ja się z odstawieniem trochę pospieszyłam, bo na pierwszy wzór to, co siane nie było potrzebne :p lecz widząc , że lampiony nie gasną w kolejnym dałam tylko na jeden (8 termosów) i ... cierpliwie zaczekałam na naprawę błędu - po naprawie ten zrobiony wzór mi zaliczyło, a tylko te termosy przepadły, lecz 8 sztuk to w sumie drobnostka więc... robię dalej i do niedzieli może się wyrobię :music:
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Event zaczął się z problemami, ale wszystko już jest OK. Wczoraj straciłam 29 termosów na lampiony zapalone przed informacją o błędzie. Na szczęście dobrze lecą:)
     
    Frytka2012, olgs3 oraz aleksandra lubią to.
  6. asia

    asia Aktywny autor

    hej,
    zdarzylo sie, ze event z lampionami robie po raz pierwszy i stad potrzebuje dobitnie czyt. jak krowie na rowie :p czy jesli zaswiece lampiony, ktore pokrywaja np.dwa wzory to moge odebrac nagrody za oba? Pytam bo wczorajsza taka proba zakonczyla sie niepowodzeniem, lacznie z tym, ze zadnego wzoru mi pasek na lewo nie uznal...ale ze bylo to "w czasie bledu" ten watek rozumiem. Nie wiem jednak co z tym swieceniem wielu za jednym zamachem :)
     
  7. Roomie

    Roomie Komisarz forum

    Nie. Bo musisz kliknąć w miniaturkę - wybrać jeden wzór z możliwych kombinacji. Wtedy otworzy się okno i klikasz w przycisk odblokuj. To zalicza ci ten wzór i dopisuje za niego nagrody.
    Jednak robię. Zobaczę czy mój "poślizg" jest problemem. Przedmiotów eventowych bardzo mało, ale jakoś wypadają.
     
    BA_Marion lubi to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    asia, nawet jeśli masz zapalone wszystkie lampiony (co pokrywa wszystkie wzory) to odbierasz nagrodę tylko za jeden z nich - za ten, który wybrałaś i przy którym kliknęłaś przycisk "Odblokuj". W tym momencie lampiony gasną i zaczynasz od nowa zabawę z zapalaniem :)
     
  9. asia

    asia Aktywny autor

    MOD_Marion, Roomie dzieki za odpowiedz. Wczoraj przy obu wzorach rownoczesnie to "odblokuj" bylo aktywne stad generalnie pytanie bez powtarzania eksperymentu :)
     
    BA_Marion i Roomie lubią to.
  10. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Najprościej byłoby robić te wzory po kolei , by się nie pomylić i nie rozświecać więcej niż dany wzór wymaga
    -chyba że się chce zdobyć jeszcze jakąś dodatkową nagrodę - ja np. w każdym wzorze zapalam sobie także ten lampion , który daje SN (nawet gdy nie jest wymagany) i tym sposobem mam nadzieję na te 300 sztuk , o których MOD-Marion pisała :) będzie mnie to ,,kosztować,, 90 dodatkowych namiotów, ale myślę, że z długorosnących na spokojnie wylecą
     
  11. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Dzień dobry
    Może mi ktoś powiedzieć dlaczego zgasły mi lampiony które wczoraj oświeciłem? było ich 8 a teraz jest okrągłe zero a żadne zadanie nie zostało zrobione?
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też chcę wykorzystać radę Marion, to świetny pomysł.:)
    A namiotów powinno wystarczyć.;):)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2020
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety, to efekt prac naprawczych:( Nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale Graczom którzy stracili w ten sposób przedmioty eventowe, mają one zostać zwrócone.
     
    olgs3 lubi to.
  14. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Dzięki za informację.
     
  15. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Zaczęłam robić... nie przeczytałam, że nie wolno, zdziwiłam się, że lampiony nie gasną, oddałam trochę zbyt wiele, weszłam na forum, przeczytałam, że miałam nie oddawać. No i problem odwieczny - robić event, czy nie - rozwiązał się sam... nie odzyskam tego, co włożyłam, ani tego nie nadrobię, to nie mam co marnować na niego czasu. Tego z piaseczkiem na leśnej nie będę robiła, bo na niej mam wszystko co ważne... czyli długi weekend... nieplanowany - zafundowany przez BP.
     
  16. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Wsystko już działa? wczoraj była informacja o awarii w evenci i żeby wstrzymać się z dostarczaniem potrzebnych rzeczy. Nie znalazłam informacji, że wszystko jest już ok i nie wiem czy oddawać czy jeszcze sie wstrzymać.
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Można już oddawać, wzór zapisze się do paska postępu. Sama już dzisiaj cztery skombinowałam:)
    event.PNG
     
  18. Roomie

    Roomie Komisarz forum

    Szkoda, ze nie ma takiego na przedmioty eventowe :p

    [​IMG]

    Chyba dobry znak. Uzbieram szybciej jagody to bede siac pod termosy.
     
  19. nnalepkaa1

    nnalepkaa1 Młodszy ekspert

    hmm, a u mnie jest tak jak bylo nie zaliczono ani jednego wzoru
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Kliknęłaś przy którymś przycisk "Odblokuj"?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.