Opinie Świetlikowy piknik

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeszcze dwa wzorki i będzie koniec :) Spokojny event przebiegający niezauważalnie... Czasem takie są bardzo fajne:)
    event.PNG
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mam od wczoraj kompletne pnącze, ale itemy dałam na łąkę - chciałam sprawdzić ile PD mogę z nich mieć.
    I tylko z jednego itemu jest tak:
    [​IMG] + do tego 2 itemy o wartości ponad 700 tys.
    A z pnącza uzyskałabym 171.550 PD, bo dodatkowe PD z roślin specjalnych nie wyrówna różnicy.
    Chyba pozostawię te itemy w Ogrodzie (nie mam tam muchołapek ;)), a jak dadzą event z wypasionym PD z rośliny eventowej, to zawsze mogę dać je na pnącze.
     
  3. sojka1970

    sojka1970 Forumowy żółtodziób

    Jeszcze jeden raz roslinki zebrac i gotowe :inlove:
    gratulacje dla wszystkich co juz skonczyli i dla tych co jeszcze walcza duzo sukcesow
    Milej niedzieli;)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ło matulu,wymęczyłam :p[​IMG]
     
  5. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A u mnie tak
    [​IMG]

    Co zrobiłam źle? Myślałam, że błędy są już naprawione, a tu taka niespodzianka:( Mam pisać do PT? Wyczyściłam ciastka, przelogowałam się, spróbowałam na innej przeglądarce i ciągle to samo...

    EDIT: Ok, już wiem co narobiłam...
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wygląda, że zapaliłaś wszystkie lampiony, ale nie zakończyłaś żadnego wzoru... Wybierz któryś z nich, pojawi się wtedy z boku okno z przyciskiem "Odblokuj". Po wciśnięciu tego przycisku wybrany wzór się zaliczy do paska postępu, ale wszystkie lampiony zgasną i chcąc wykonać kolejny wzór, trzeba je zapalać od początku...
     
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Oczywiście, że nie naciskałam "Odblokuj". To się okazało za trudne dla blondynki :p Niestety w związku z tą pomrocznością muszę dosiać roślinki, bo brakło na dwa ostatnie wzory-.-
     
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Ja też wymęczyłam, pnącze wisi :p
     
    Mamcia493, anna0089 oraz kasik778 lubią to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie też koniec z lampionami. Poszło zgodnie z planem i zaraz po północy był ostatni zbiór i zapalenie ostatniego wzoru.
     
  10. cookie11maya

    cookie11maya Okazjonalny autor

    Witam. Ja mam zapalone 12 wzorów, może uda mi się dziś jeszcze zrobić 13. Namiotów mam sporo ale z termosami duzy problem. Nie wiem czy dam radę. Ale dużo wartościowych rzeczy zebrałam, więc się nie smucę. walczę dalej. Tylko czy jak zdobędę pnącze to mi nie przepadnie? Bo oczywiście nie mam jeszcze odblokowanego:(
     
  11. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Mi zostały jeszcze 3 wzory do ogarnięcia. Jak się uda to się uda. Z roślinką słabo.. Zwłaszcza, że real wzywa i czasu na regularne zbiory brak..
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie przepadnie. Gałązka będzie czekała na udekorowanie aż odblokujesz pnącze. W tym czasie itemy możesz wystawić na któreś pole gry.
     
  13. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a ja skonczyla a le nie postawilam itemow na pnaxzu tylo na polu zobacze ile rano dadza pd
     
  14. cookie11maya

    cookie11maya Okazjonalny autor

    dziękuję
     
  15. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    12 termosów wypadnie na bank. Dasz radę :)
     
  16. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    ja od razu władowałam na pnącze i nie sprawdziłam jak to wygląda na planszy, może jutro będzie testing
     
    olgs3, bacowa70 oraz anna0089 lubią to.
  17. Grazka.34

    Grazka.34 Stały bywalec

    [​IMG]
    udało się tym razem :)
     
  18. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Skończone

    [​IMG]
    Powodzenia jeszcze walczącym
    Gratki dla tych co już skończyli
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Świetliki odpoczywają na pnączu.xD
     
  20. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A u mnie lipa, jeszcze około 2000 terror-badyla brak.
    Może na styk się uda jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy.
     
    anna0089 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.