Opinie Świetlikowy piknik

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Dawaj Gosia. Na luziku skończysz.
     
  2. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    dzięki Norbi...z kodami jestem zawsze do tyłu...pozdrawiam....
    a w temacie...ewencik powoli do przodu
     
    hiacynta lubi to.
  3. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Czy już można zapalać lampiony - naprawione ?
     
    hiacynta lubi to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak, już można :)
     
    hiacynta i dorota444 lubią to.
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ciągle jeszcze trwam w postanowieniu i uprawiam zbieractwo, po dwóch dobach mam tak:

    [​IMG]

    Myślę, że na niedzielę mogę zapraszać gości na piknik.;)xD
     
  6. ewanta

    ewanta Komandor forum

    mój plan oszczędnościowy /miałam oszczędzać zielone kropelki, imprezówki i zośkę/ skończył się szybciej niż zaczął xDxD
    wczoraj poszłam sprawdzić czy koło działa i trafiło się 100% więc za 10 minut ostatni zbiór eventówki i koniec.
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dziękuję ta metoda zadziałała,,kończę dopiero ósemkę,,weż się w garść sąsiadko,proszę,,,sporo czasu jeszcze;)
     
    hiacynta i gosiagosia60 lubią to.
  8. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    nie wiem jak odblokować wzór /12 /bo nie podświetla mi się przycisk "odblokuj ". Zrobiłam 11 wzorów bez problemu a tego nie mogę odblokować.
     
    hiacynta i aleksandra lubią to.
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ups,,ja bym próbowała,zielony ptaszek we wzorze i odblokuj,,,a może,,,jakiś lampion nie zapaliłaś,,
     
    hiacynta i gosiagosia60 lubią to.
  10. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    zielony ptaszek jest ale nie podświetlony, dlatego nie podświetla się przycisk odblokuj. A w tej chwili to chyba wszystkie lampiony podświetlę albo nie będę dalej robila
     
    aleksandra i hiacynta lubią to.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Robię dalej acz z coraz mniejszymi chęciami :p
     
    olgs3, hiacynta oraz aleksandra lubią to.
  12. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja właśnie skończyłam, sama jestem zdziwiona,
    [​IMG]
     
  13. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    też mi się nudzi i chęci coraz mniejsze,,zaczęłam skakać po układach,,to jakieś urozmaicenie,pozdrawiam
     
    Roomie, gosiagosia60 oraz hiacynta lubią to.
  14. cookie11maya

    cookie11maya Okazjonalny autor

    Witam. Na tą chwilę mam zapalonych 7 wzorów. Ja jestem zadowolona, może uda mi się skończyć ten event. Jestem dobrej mysli. Byłby to pierwszy robiony i zakończony sukcesem. zobaczymy.
     
    Roomie i gosiagosia60 lubią to.
  15. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Ja po małym falstarcie pierwszego dnia mam zrobionych 10 wzorów , teraz trzeba się pomęczyć z tymi które wymagają większych ilości roślinki , jest jeszcze dużo czasu do końca więc mam nadzieję ,że dam radę :p miłego wypoczynku na kolejne wolne dni wiem że nie wszyscy je mają :)8):inlove:
     
    aagajkowska, Roomie oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ponieważ obiecałam sobie,że nie zużyję więcej niż 15 zielonych kropelek i 15 zosiek(to na rozsiew) jak również nie użyję wejściówek na koło (zwyczajnie szkoda tych wszystkich rzeczy na ten event) mam zrobionych dopiero 7 wzorów i materiał na ósmy. I ok. Zrobię to zrobię,nie to nie.
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jeżeli Masz układ zaznaczony zielonym ptaszkiem, ale nie jest on podświetlony, to znaczy, że układ zrobiłaś i zatwierdziłaś wcześniej.
    Z Poradnika:
    Zakończone wzory są lekko przyciemnione (wskazano je czerwonymi strzałkami)
    [​IMG]
     
    olgs3 lubi to.
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kolejny event zaliczony, koło raz podarowało 100%/24H

    [​IMG]
     
  19. kobieta15

    kobieta15 Czeladnik forum

    Prawdę mówiąc, to przyznam, że nic z tego nie rozumiem. Ukończyłam całą tablice i nic się nie zadziało, świeci wszystko nadal i żaden wzór się nie zaliczył
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kobieta15 czy przed zapalaniem lampionów wybrałaś wzór, który chcesz wykonać?

    Po wybraniu wzoru kolejno zapalamy lampiony, które tworzą ten wzór. Gdy wszystkie lampiony tworzące dany wzór są zapalone, na dole planszy przy jego miniaturce pojawia się zielony "ptaszek".

    [​IMG]

    Po kliknięciu tej miniaturki, z boku planszy otwiera się okno, w którym należy nacisnąć przycisk "Odblokuj"; dopiero to kończy pracę z wzorem i powoduje, że dopisuje się on do paska postępu.
     
    margaretazet i olgs3 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.