Opinie Świetlikowy festiwal

Temat na forum 'Archiwum - FAQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 27 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ha,miałam 6 ts i urodziły mi się wydry :) moje pierwsze.
     
  2. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Ja właśnie też odkryłam moje TS i mam je...............pomarańczowy kurnik:D:D:D oprócz tego jeże koguty i pomarańczowe osły:sleepy: wszystko do paska:oops: wydr to ja chyba nigdy nie doczekam:cry::cry:
     
    eliza9070 lubi to.
  3. aisunel

    aisunel Generał forum

    Witam po wielkiej harowce.Dawno sie tak nie napracowalem.Efek koncowy na najlepszej farmie 57 poziom.Wynik ponad 150 SP + wejsciowki,TS, masa PD/TPD.Kupione wszystko z wyjatkiem naklejki.Z 5 itemow dodatkowo.Ale i koszt niemaly,wychlapane 2tys.SN.Trza zbierac od nowa.Prosze wiecej nie dawac takich misji.:::(((.
     
  4. mahartka

    mahartka Baron forum

    event zakończony rano :) bardzo mi się nie spieszyło i nie ciągnęło do jego robienia i dlatego dotarłam na 8 poziom :) wybrałam z nagród paszę, kuponik i dwa itemki :) już się wyspa robi bardziej kolorowa :)
     
  5. rysio

    rysio Ambasador forum

    Nie uwierzylem wlasnym oczom co sie urodzilo z TS-ow - labedzie 1 szt w moim 13 podejsciu (czytaj: trzynastym).
    Pozostale to jez(nr 14), zaba (nr 15), morwa XXL(nr 6) i gorski jalowiec (nr 2)
     
    .Robaczek. lubi to.
  6. sisi1973

    sisi1973 Zaawansowany

    wczoaj cieszyłam sie z zagrody wydr i dziś zdobyłam jeszcze jedną nieplanowaną zagrodę i proszę mam ŻÓŁTĄ FABRYKĘ JAJ szanse wyrównane i rzutem na taśmę te event skończony gratulacje wszystkim
     
    .Robaczek. lubi to.
  7. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    noooo , to miałaś farta:)
     
    foczunia84 i .Robaczek. lubią to.
  8. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    pnącze mam, 1 item dodatkowo też, ponadto pasza, kombajn i naklejka. Odkryłam 20 plansz, chyba mało ale trudno.

    Ewent był taki sobie, żeby nie powiedzieć byle jaki. Trochę błędów po drodze popełniłam:sleepy:. BP na to liczyxDxDxD
     
  9. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Dziękuję pięknie. :) A w temacie też nie jestem zachwycona tym eventem:p:eek: Za dużo pracy w stosunku do nagród:sleepy:
     
    bogusiania, kolobrzeg oraz xBabciaEwa lubią to.
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ze stajennych zdobytych w tym evencie nic ciekawego.
    Odjadą expresem :)

    Może przywiozą wydry.
     
    brydzia175 lubi to.
  11. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Ja też to miałem szczęście i pierwszy raz urodziły się łabędzie, oprócz nich dostałem żaby i bociany.
     
    brydzia175 lubi to.
  12. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Odkryłam właśnie moje wyspowe zdobycze i jestem zadowolona mój pierwszy mangostan :inlove::inlove: w towarzystwie nektarynki, cedratu i figowca XXl oraz korab XL... Zdobycze farmowe za 2 godzinki
     
  13. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Mnie też wypadły wydry i też moje pierwsze:) Pozdrawiam
     
  14. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Witam i gratuluję Wszystkim ,którzy skończyli event lub zdobyli co zaplanowali.
    Udanych ts-ów także;)
    Po kilku dniach bezsensownego siania ale zbierania wedle skopiowanego planu Oreczki;) właśnie podsumowałam po porządkach na farmie co też nazbierałam ?
    I sama sobie się nawet dziwię -jakim cudem???
    Odpaliłam właśnie pnącze a w pasku mam 11 urali,7 tobago,2 szafiry,5 feniksów(część pewnie z poprz.eventu)-chyba więc nie jest źle;)
    Ps.
    Z brakami itemów proszę do mnie podczas GT-bo coś tam w zapasach będzie:)
     
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    odkryłam TSy.................
    na farmie szkoda wspominać:cry:
    wyspa trochę otarła mi łzy:acai XXL i mangostan:D
     
  16. karolincia05

    karolincia05 Czeladnik forum

    Wystawiłam tajemniczości od świetlików i z kalendarza. Miałam komplet bobrów: pomarańczowe, czerwone i różowe :D
     
  17. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Moje TS jak zwykle: bociany, zimorodki, pancerniki i pomarańczowe gęsi, z drzew: poziomkowiec xl i xxl, japońskie xl , nesplikxl, nektarynka, figowiec xxl i tamaryndowiec xl
     
    brydzia175 lubi to.
  18. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    No i nie skończyłam eventu. Brakło mi 5 talarów aby zdobyć brakujący item świetligologię o innych itemach nawet nie wspominam.
    Poniekąd moja wina bo chciałam zmiany i wymieniłam uszlachetnione róże na cebulę. Róże dojrzewały mi w pól godziny na super polach a cebula 2 godziny. Co oczywiście gdy sieje się roślinę przy końcu eventu ma kluczowe znaczenie. (Kasztanka nie mam)
    To chyba jedyny event, który nie ukończyłam od dawien dawna. Nie podobał mi sie format tego eventu. Chcieli coś nowego może i fajnie. Ale ja przez cały event nie wiedziałam gdzie jestem i ile mi brakuje do końca o_O
     
    brydzia175 lubi to.
  19. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Odkryłam Ts'y farmowe i w zagrodach pomarańczowoo_O 2x pomarańczowe bobry, pomarańczowe osły, pomarańczowe ryby, pomarańczowe psy i pomarańczowe sowy ... xDxDoraz bociany i jeże. cieszę się z sów. Drzewka 2x tabebuja, dąb XXL, klon cukrowy XXL, nieśplik XXL. Jestem baaaaardzo zadowolona... jak dla mnie opłaciło się siać tyle tego badyla... na szczęście:p
     
    toDzasta, kybek93 oraz eliza9070 lubią to.
  20. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    pnącze mam, jest ok

    ale największym zaskoczeniem jest...... pomarańczowy kurnik xD
    chyba nie za bardzo przypadł mi ten event
    nagrody całkiem przyzwoite, ale ta nowa mechanika to trochę przekombinowana 8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.