Opinie Świetlikowy festiwal

Temat na forum 'Archiwum - FAQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 27 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Eeee, aaaa, yyyyhy... to w takim razie aktualizuje swoją opinie... wszystkie nagrody są do kitu.
     
  2. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Ja co prawda nigdzie sie nie wybieram.......................ale ilosci badyla do wysiania powodują u mnie odruch:wuerg::wuerg::wuerg:
    Leń farmowy mnie dopadł.........i robić ewentu mi się nijak nie chce.
    Przymusu co prawda nigdy nie było........ale jak to z nałogiem bywa, robiłam wszystkie do tej pory od A do Z.
    Chyba terapia w Doktorowym wątku/ czytanym z krzaczorów/ przyniosła oczekiwany skutek.....xD
    Mam nadzieję, że do jutra mi nie przejdzie.
    Dzień dobry Wszystkim.
     
  3. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Witam. Do planu minimum potrzebuję 106 talarów. czyli pnącze + itemy + super pasza + kupon... sporo ... biorąc za każdym razem po 8 talarów po jednym przejściu będę ich miała dopiero 80 ... oby wypadajki dobrze leciały ... muszę sobie jeszcze przekalkulować czy bardziej się opłaca brać po 8 talarów czy po 4 ale to w wolnej chwili... albo poczekam na est-orkę ona ma zawsze najlepszy plan na każdy event :inlove::inlove::inlove:
     
  4. jaskolka.19

    jaskolka.19 Forumowy żółtodziób

    Dobrze rozumiem, że moge na kazdej planszy zbierać po 2 talarki, a po zakończeniu 30 planszy wrócę na 1 wszą planszę i znowu mogę robić te zadania co za pierwszym razem? I znowu dostane dwa talarki?
     
    Peonia, Anetta41 oraz xBabciaEwa lubią to.
  5. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Tak :) Można tak samo, można inaczej, można dowolnie :) Talarki wpadają.
     
  6. -Magda79-

    -Magda79- Koneser forum

    Event nie jest zły, tylko znowu to sianie . Troche juz mi się nie chce :(
     
    0olimpia0, Anetta41 oraz xBabciaEwa lubią to.
  7. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Trza im bylo w sianogroszach zapłacic ;):p

    Ja cos tam zrobię, żeby mnie nuda nie zjadła, nie wiem ile i w jakim tempie- wyjdzie w praniu:p
     
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ty określasz czy chcesz zebrać 2 talary ustawiając 1 rząd
    [​IMG]
    albo jak masz ochotę w jednej rundzie zebrać 4 talary ustawiasz 2 rzędy
    [​IMG]
    albo jeżeli masz w jednej rundzie zgarnąć 8 talarów to ustawiasz 3 rzędy
    [​IMG]
    Musisz sama się zastanowić czy bardziej opłaca Ci się ustawiać 1, 2 czy 3 rzędy w jednej rundzie.
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jesteś farmerką. Farmerki nie narzekają na nadmiar siania. Wkładają gumowce, chwytają grabie i motyki i ruszają w pole ;)
     
  10. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    ja się tym razem poddaję eventu nie robię,do tej pory robiłam wszystkie eventy,czas odpocząć, zresztą nie będę miała czasu na siedzenie przed komputerem,bo jeszcze nie wiem gdzie będę, mój tato ma urodziny i teściowa
    życzę wam dużo wypadajek
     
  11. Megan

    Megan Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Poczytałam wątek, zajrzałam dwa razy do poradnika i jak zwykle nie robię demolki na farmie a tym bardziej na baha, nie chcę tyle siania, sieję tylko tyle aby wziąć kupon, SP i chyba na tym poprzestanę.
    Zobaczę później czy skuszę się na pnącze, wszystko będzie zależało od chęci, lecz tych ostatnio do siania nie mam za dużo, więc pewnie poprzestanę na pierwszym założeniu;)
     
  12. -Magda79-

    -Magda79- Koneser forum

    Tak jest! Już przywołuję się do porządku i zabieram się do robotyxD.
     
  13. gadek

    gadek Fanatyk forum

    O jej,nie ładnie tak:oops:
    Kto daje i odbiera ten się.....:p
    Teraz proszę zrzutkę kuponów dla nas zrobić,bo miało być 10xD
    Ciekawe co do jutra zostanie,bo jeszcze się okaże,że nagród nie maxD
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nowoczesne farmerki mają pomocników do pracy , same tylko nadzorują .
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Skoro ilość kuponów zmniejszyła się dziesięciokrotnie, to może tyle samo zmniejszą się ilości badyli :p
     
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Nie narzekają, jeśli za sianiem idą zyski :sleepy: Tutaj możemy zyskać tylko wartość sentymentalną, bo w sianogroszach i pd/tpd zyski są nieadekwatne do kosztów. A jeszcze na straty moralne się można narazić, bo po takiej ilości siania można skończyć w stajni bez klamek -.-
     
  17. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Było by miło,ale w cuda to nie bardzo wierzę:sleepy:
     
  18. gadek

    gadek Fanatyk forum

    O i to już jest niezły pomysł;)
     
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Dlaczego nie ma zestawienia ile czego jest potrzebne?
     
    Anetta41 lubi to.
  20. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Bo ilość zależy od kroków jakie wykonujesz, dla każdego może być inna
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.