Opinie Świetlikowy festiwal

Temat na forum 'Archiwum - FAQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 27 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie no, aż tak dobrze to ni ma, żeby trudny był :p nużący, mozolny, wymagający mega siania to tak, ale żeby aż trudny to nie bardzo:p
    Demolka będzie i jedziemy z koksem, u mnie na razie 0 pól, stoja sobie drzewa, zagrody i warsztaty, po odpaleniu pobawię się kasztankiem i wypadajki będą, reszta urosnie;)
     
  2. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    witam przedeventowo
    z moich obliczeń wynika że minimum potrzeba
    hiacynt 38400
    świet. jagoda 19200
    namiot 800 (+400 do młyna na plecak)
    termos 800 (+400 do młyna)
    plecak 20
     
  3. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    A może znajdzie się w poradniku jeszcze tabelka podliczająca czego i ile potrzeba ;) Bardzo ładnie proszę :)

    EDIT: z takimi ilościami zielska ... trudny na maxa.

    Dziękuję karla170480 :)
     
  4. gadek

    gadek Fanatyk forum

    FAQ bardzo ładne,dużo obrazków,nawet nie muszę 2 razy czytać,by zakumać;)
    Ilości do wysiania powalające-.-
     
  5. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    policzyłam ile potrzeba talarów by mieć nowe itemy z pnączem potrzebujemy 80talarów
    czyli 10 razy musimy zapalić lampiony za 8 talarów

    by zdobyć wszystkie nagrody potrzeba nam aż 185 talarów, czyli 23 razy musimy zapalić lampiony po 8 talarów
     
  6. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Dobrze, że zostawiłam sobie bonus na plony +1 (24h):music:

    [​IMG]

    Itemy marne, pnącze też nie powala. Event zrobię z przyzwyczajenia ;)

    10 x kupon na kombajn 24h. Super :) SP też nie pogardzę;)

    Edycja:
    Został tylko 1 kupon, raczej nie zrobię tego eventu 8) Szkoda mojego czasu:p
     
    Ostatnie edytowanie: 27 kwietnia 2016
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Miałam +1 z plonów (z kalendarza) zostawić na pełnię, ale jak widzę ilość eventówki do oddania :eek: to już sama nie wiem. Może odpalę w czwartek wieczorem....Żebym ja ranną zmianę w pracy miała to nie byłoby dylematu...
    Z tym kuponem to coś za pięknie wygląda 8)
     
  8. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    i nie wiem ja u Was ale u mnie chyba szykuje się demolka całkowita :p

    jak najwięcej pół by szybko poszło sianie :)
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wszystko się zgadza poza tym, że nie musimy zapalać lampionów za 8 talarów. Można zapalać za 2 albo za 4. Talarów mniej, ale łatwiejsze do zdobycia. Biorąc pod uwagę, że jest 10 różnych poziomów, a na każdym można zapalać lampiony na różne sposoby, to policzenie najlepszej strategii jest dość pracochłonne.
     
  10. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! Według mnie, należy z góry założyć, co chcemy kupić w sklepie i odpowiednio dobrać do tych założeń ilość i jakość zapalanych rzędów, aby nazbierać odpowiednią liczbę talarów, z powyższego wyjdzie nam, ile potrzeba roślin i wypadajek
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie będzie demolka całkowita.... muszę później faktycznie jakąś strategię obrać....
     
  12. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    ja liczyłam na 8 bo wydaje mi się najbardziej korzystne, tak na pierwszy rzut oka, ale masz rację trzeba wszystko dokładnie przekalkulować, a to zajmuje czasu xD

    ale w sumie to zapalam 3 rzędy i mam osiem talarów, zapalając za 2 talary, muszę zapalić 4 rzędy, a co za tym idzie dać więcej towaru :music:
     
  13. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Jak na obecną chwilę nie będę robiła eventu. Najważniejsze dla mnie jest pnącze ... a ono jest słabe jak na wysianie 57600 roślin.
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Owszem. Tylko zapalając za 8 talarów masz małe pole manewru i musisz zapalać drogie lampiony. Zapalając za 2 talary możesz wybrać rząd, w którym będzie mało do oddania.
     
  15. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Czekam na wyliczenia jakiejś dobrej duszy , nasze "rekiny eventowe" zawsze mają dobry plan :)
    Co do nagród wydaje mi się że tam powinien być 1 kupon na 24 godz - jeszcze nigdy nie było w evencie 10 kuponów do wygrania :D
    Posiałam goździki i czekam do jutra , ostatni event niestety przeleżałam w szpitalu - mimo ze wszystko było odpalone łącznie z kasztankiem i multum tablic..
    Event taki sobie , okaże się w praniu - co najwyżej zrobię tylko część - juz nie mam spinki na całość;):pxDxD
     
  16. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    Witam!
    Szczerze powiedziawszy nie ogarniam... szczególnie tych wzorów, nic może jak event sie zacznie to ogarnę :D A tak poza tym to strasznie duuuuużo zielepachów do wysiania... -.-:eek: a tu dłuuugi weekenad majowy przed nami. Wyjazd mam i ile uda mi się zrobić tyle zrobię :)
     
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    czy termosy i namioty będą równolegle wypadać ze wszystkiego , czy jedne z pół i drzew , a drugie z zagród i warsztatów?
     
    eliza9070, 0olimpia0 oraz Anetta41 lubią to.
  18. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Ze wszystkiego równocześnie:)
     
    eliza9070, kybek93 oraz agi31 lubią to.
  19. ross2

    ross2 Komandor forum

    witajcie :)
    czy moze mi ktos wyjasnic jak wyglada krolik brazowy i co to jest bo trzeba go bedzie oddawac w zadaniu 2,12 i 22 o_O
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ogarnięcie wzorów jest proste. Za zamknięcie jednej linii na planszy masz 2 talary, za dwie linie - 4, a za trzy - 8. Gorzej z tym weekendem...
    Nie jest napisane, więc pewnie ze wszystkiego. Gdyby przy takiej ilości ziela jeszcze trzeba było stawiać zagrody, event nie byłby trudny, tylko prawie niemożliwy do skończenia :)
     
    toDzasta, gadek oraz Anetta41 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.