Opinie Świetlikowy festiwal

Temat na forum 'Archiwum - FAQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 27 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Witajcie Farmerzy,

    Zbliża się lato, zwierzęta wyruszyły zatem na kemping do lasu!
    Gdy zapada noc, zbierają się wokół ogniska, śpiewają i grają w "Cztery światła".
    Zapraszają też i Ciebie!


    oo1.jpg

    [​IMG]
    Czwartek 28.04.2016 godz. 14:00

    [​IMG]

    Środa 04.05.2016 godz. 14:00

    [​IMG]

    oo2.png


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.

     
    Frytka2012 i gretag lubią to.
  2. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Zapowiada się ciekawy event : D
     
    Anetta41, gretag oraz Frytka2012 lubią to.
  3. [Berenika]

    [Berenika] Młodszy ekspert

    oj cięzka harówka nas czeka
     
    gretag lubi to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    W poradniku jest napisane że będzie trwał do 2 maja, a tutaj że do 4 ;)
    i co to jest "hudrant"? :p
    i królik brązowy? :p
    OK koniec marudzenia-ale mozecie poprawić w wolnej chwili te drobne błędy (szczególnie datę )

    Przeczytałam poradnik, zobaczyłam że poziom trudny, polecialam na targ kupic kilka klonow bo mam aż 4 sztuki SP (ale nas załatwili...najpierw neonowy a potem od razu kilka klonow) - dobrze ze to te najnizsze kolorowance ;) kilka mialam w zapasie a kilku brakło, na szczescie cena ponizej 10 tysiecy jeszcze :D

    event jak to event-tradycyjnie będę robić, jednak nie lubie 2 roślin....chociaz w sumie 8 godzinna na noc.....
    Nie patrzylam na ilosci rosliny jeszcze, pozniej podlicze, jeszcze nie wiem jaki plan mam na ten event bo srednio go kumam :D jak zapalac te wzory, no ale mysle ze jeszcze raz przeczytam i poczytam Wasze opinie i się rozjaśni ;)

    Póki co uciekam do gitary :)
     
  5. szalona2122

    szalona2122 Czeladnik forum

    szkoda że nie ma podliczenia ile trzeba produktów do zakończenia całego ewentu.
     
    Peonia i gretag lubią to.
  6. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    ok jestem tepa klepa nic nie rozumiem :cry::cry::cry::cry:
     
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Podliczyłam eventówki i jesli się nie pomyliłam to mamy zasiać 38 400 hiacyntu i 18 600 świetlikowej jagody o_O:eek:??
    jesli sie pomylilam to mowcie szybciutko ;)
     
  8. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;),
    ciekawy ewent nas czeka, nie bedziemy sie nudzic, bedzie sianie i zbieranie, i lapanie wypadajekxD,
    jutro bedzie latwiej, jak sie ewent zacznie, nie ma co stresowac :), to tylko fajna rozrywka;),
    Pozdrawiam, i milego dzionka;)
     
    visa77, toDzasta oraz gretag lubią to.
  9. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry ;)
    czytam i czytam i usiłuje rokminić co poeta miał na mysli pisząc "królik brązowy ":p
    jeszcze ze 3 razy przeczytam i może zakumam :p
     
  10. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    No fakt przydały by się... I co to ma być za królik brązowy??:music:
     
    gretag lubi to.
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    pewnie kłapouchy ;)
     
    Peonia, Anetta41 oraz __BiAłY__ lubią to.
  12. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Ja nie potrafie obliczyć ile trzeba wypadajek to dla mnie za skomplikowane:)
     
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    krolik brazowy, to chyba "klapouch", i hudrant, to "hydrant",
    jestem pewna ze poprawia, i doloza podliczenia ile czego potrzebne, poczekajmy cierpliwie;)
     
    chrumcia91 i Mariolka7214 lubią to.
  14. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    chrumcia91 lubi to.
  15. gadek

    gadek Fanatyk forum

    O jej napisali,że trudny:eek: Strach sie bać.Idę poczytać;)
     
  16. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Rzecz w tym, że to tylko minimum, w sumie nie ma okreslonej ilości eventówek, ponieważ możesz robić zadania w koło Macieju, jak fantazja przyjdzie, dlatego nie podali ogólnej ilości.
    Fajny item ten namiocik, wiem, na co będę polować :p
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a wypadajek nie liczylam jeszcze.....boje sie xD


    Oki ;)
    tak, wiem, ale minimum tez wielkie.....
     
    zonaania2122 i Anetta41 lubią to.
  18. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    czytam czytam o chyba coś rozumiem :p

    każdą planszę czyli każdy poziom, możemy przechodzić wielokrotnie, ale po zapaleniu chociaż jednej linii (pion, poziom lub skos) od razu przenosi nas na drugi poziom i otrzymujemy tylko 2 talary
    czyli nie trzeba na każdej planszy zapalić wszystkich okienek, tylko tworzyć kombinację trzech zapalonych rzędów i zgarnąć 8 talarów i to nas przenosi poziom wyżej

    i dlatego nie ma podanej wymaganej ilości eventówki i wypadajek, bo to od nas zależy które okienka zapalamy i co oddajemy by je zapalić

    nie wiem czy ktoś zrozumiał coś więcej z mojego bełkotu xD
     
  19. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Życzę uważnego czytania, bełkotania, rozkminiania, liczenia, opracowywania strategii :D;) Event nie dla mnie, w piątek wyjazd, powrót we wtorek, więc..... łyk-end :p:p Miłego
     
    kufynka i chrumcia91 lubią to.
  20. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    event ciekawy, mnie się podoba, wizja 10 kuponów 24-godzinnych bardzo atrakcyjna :inlove:

    a by było jaśniej, to ja rozumiem, że na każdej planszy najlepiej zapalać w ten sposób, lub na przeciwną stronę :p[​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.