Event Świetlikowe święto - edycja wiosenna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Heh - mam wrażenie, że tylko temat działu się zmieni - z jajcowego na świetlisty
    znów sianie, znów wypadajki bleeeee 2x w jednym m-cu ....trochę przeginają
    posty to można copy/paste z jajcowego
    Pomyślę czy robić toto ....pewnie tak :(
    No oplułam monitor :) lubię Twoje posty
    Ale jak by się wszyscy zadziwili gdyby nam tu balet czy spawanko zapodali :) a ile marudzenia by było, że baletki nie te, a spódniczki to dla bab -dyskryminacja! a w ogóle to czy kasztanek działa na łabędzie w jeziorze?
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2017
  2. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    noooooo to tak
    event mi sie pomylil ze nie dzis a jutro :p
    przez to mam posiane byle co a na glownej to tylko pol polany, troche zagrod rozstawilam z mysla ze dzis urzadze farme pod event :D :p
    wczoraj spedzilam godzine , 2 na urzadzaniu baha a goly zostawilam las tropikalny
    a tu na odwrot lepiej bylo :p

    to co, robic ?? hahahahaa
     
    Nutka i gretag lubią to.
  3. Kaasia86

    Kaasia86 Aktywny autor

    Event do ogarnięcia, chociaż z nagrodami szału nie ma .... Mam zawsze tyle pomysłów na urządzenie farmy pod event, ale jakoś tak czasu mi zawsze na to brakuje :) Może tym razem jednak wiosenne porządki uda mi się zrobić, chociaż szkoda mi trochę czasu :( Poradźcie mi jak urządzić tę farmę? Pousuwać wszystkie drzewa i zagrody i zostawić małe pola? Siać najpierw roślinę eventową, a później coś długorosnącego? Ostatnie dwa eventy zrobiłam dosłownie na ostatnią chwilę, więc może tym razem odpocznę przed końcem jak Pan na włościach :) ??
     
    zletrafileskotku, gretag oraz AngelGina lubią to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    przed eventem ja zawsze wystawiam 20 godzinne drzewka, mozna posiac tez cos co najdluzej rosnie, np. gozdzik, dzika roza itp. ja jednak stawiam drzewka
    po starcie eventu zbieram drzewka i mam juz na start sporo wypadajek
    nastepnie zjadlam kerstol i biala niewinnosc i chutney marchewkowo jablkowy (zeby potem nie zapomniec), stawiam duże pola i rozsiewam pierwsze 10 roslinek. podlewam je wodą, nawozem, super nawozem i zoską. obok sieje cos dopasowanego czasem (do tego juz po skroceniu czyli jakies sloneczniki najczesciej), zbieram i mam juz 90 roslinek. drugi zasiew robie identyczny-na duzych ze wszystkim.
    po zbiorze mam 810 roslinek
    teraz przechodze na małe pola i sieje juz tylko z wodą, czasem z nawozem jesli go jeszcze mam lub jest tani :p
    pamietamy o chutneyu
    sieje najpierw krotkorosnące az wysieje potrzebną ilosc a potem dlugorosnące
    są tez warianty zeby eventowke siac w dzien a dlugorosnące w nocy, ale ze ja nocny marek jestem to sieje najpierw cala eventowką wliczając w to nocne wstawanie xD

    jesli o mnie chodzi to ja po wysianiu eventowki farme przywracam do stare sotanu czyli pola, jakies zagrody i drzewa i z tego do konca eventu na spokojnie wypadaja mi potrzebne wypadajki
    jesli masz z nimi problem to popatrz w szklarni na ulepszenia ktore skracaja czas wzrostu i siej te roslinki wlasnie uszlachetnione i z np. bonusami z alchemika zeby maksymalnie skrocic czas ich rosniecia i posiac je np. 2 lub 3 razy na dobe ;)
     
  5. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Poleciałam na targ, zrobiłam zakupy i dopiero potem wczytałam się w poradnik...nie chcę tego pnącza, odpuszczam event. Biorę tylko SN i może SP
     
  6. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum


    Witam ,
    marudy, to chyba poswiatecznexD, "male nagrody", hmm, dla mnie wystarczajace,
    ewent, jak ewent, do zrobienia, zawsze cos wiecej wpadnie, i pnacze tez, kazda galazka sie liczy;),
    Powodzenia w wypadajkach:)
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Widzę straszne narzekania na wartość tego rzędu pnącza.
    A kiedyś cieszyliśmy się z każdego, o choćby takich:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 23 kwietnia 2017
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mnie każde pnącze cieszy, a zawłaszcza takie ,które zależy od LVL.
     
  9. hexa30

    hexa30 Zaawansowany

    Witam wszystkich , ja tam zadowolona jestem z każdej gałązki na pnączu :p:p
     
    gretag, Kloni17 oraz Anhedrea lubią to.
  10. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Jaka cisza - już każdy czeka na farmie na magiczne zbierz? ;)
     
    gretag i maja8402 lubią to.
  11. gosiekd

    gosiekd Młodszy ekspert

    Lecą termosy bardzo ładnie - można zbierać :D
    Edit: 116 termosów z całości, choć 13 drzew nawozowych zebrałam raniutko, byłoby więcej wypadajek :D ... i nie wszystko zdążyło dojrzeć. Bądźcie dobrej myśli!
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2017
    gretag, Anhedrea oraz maja8402 lubią to.
  12. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Zasiane na rozsiew.Termosy lecą, jest ok ;)
    Wreszcie rozdzielono i to bezawaryjnie zagrody , warsztaty i ich ulepszenia w inwentarzu . Super .:)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2017
  13. ifff_78

    ifff_78 Zaawansowany

    157 termosów na początek :)
     
    gretag, Anhedrea oraz maja8402 lubią to.
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    113 termosów, a jeszcze nawozowe zostały do zebrania
     
    gretag i maja8402 lubią to.
  15. maja8402

    maja8402 Stary wyjadacz

    123 termosy- nieźle :)
     
    gretag i bari06 lubią to.
  16. waptur

    waptur Okazjonalny autor

    A ja 150, też ok :)
     
    gretag lubi to.
  17. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    U mnie 118 :)
     
    gretag lubi to.
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hmm, czy ja jeszcze lubię robić ewenty ?-.-
    Lubię, a szczególnie świetlikowe, mam na początek 129 termosów.
    Cytryny, wełny, gacopyrze i owieczki oddane, jagoda rośnie, a ja na targ. ;):)
     
    Nutka, gretag oraz agniecha$ lubią to.
  19. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry ;)
    u mnie 162, znów będzie bez kasztanka i bardzo dobrze ;)
    zielsko rośnie :p
     
    gadek, Nutka, gretag i dalsza osoba lubią to.
  20. Sekme

    Sekme Generał forum

    Wypadajki lecą jak szalone. Chyba zapomnieli prawdopodobieństwo wypadania zmniejszyć po ostatnim evencie ;)

    Dzień dobry :)
     
    gadek, Nutka, gretag i dalsza osoba lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.