Event Świetlikowe święto - edycja wiosenna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Event zrobiony w całości, chociaż okupiony ciężką krwawicą - wszelkie możliwe ulepszenia, nie mam kasztanka. termosy leciały tak od niechcenia, ciężko je było uzbierać, ale zostało jeszcze 40 sztuk. Ale mam takie pytanie odnośnie aktualnego rzędu chmur - "więcej PD o 20 % za polanę świetlików przez 2 godziny". Czy to znaczy, że po zebraniu świetlika z polany będzie więcej PD na tym jednym polu, czy na wszystkich ? Zebrałam świetlika i nic - tyle samo PD na polu :( Proszę o odpowiedź i dziękuję :)
     
    zletrafileskotku lubi to.
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bo te 20% to tylko z polany świetlików. W poradniku do ewentu jest dobrze opisane.
     
    agni33 lubi to.
  3. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    Zagrodą świetlików jest polana dla świetlików, 20% więcej PD otrzymujesz odbierając świetlika ze wszystkich tego typu zagród.
     
    agni33 lubi to.
  4. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Analityk forum

    ja też się mordowałam z eventem okropnieie, na początku ząłożyłam że nie robię, no ale w sumie od niechcenia myślę coś tam zrobię, a ze duzo Pd w nagrode bylo to chcialam porobic, i nagle okazalo sie ze nie wiele brakuje do konca... , wczoraj wieczorem brakowalo mi dwóch okienek- 12 plecaków, i 1500roślinki, więc zaczelam siać na "gwałt" roślinę -oczwiscie bez sn bo wczesniej caly wyciapałam :D, rano ukrecilam plecaki i stwierdziłam że, wystarczy mi juz, i nagle sie okazalo ze dokonalam zlego wyboru, bo zalezało mi glownie na banankach a za plecaki ich nie dawali, i ze lepiej bylo oddac te 1500roslin=/ wiec zasialam sobie to co zostalo z plecakow spowrotem na polankach, oczywiscie nasionek zostalo tylko na jedna glowna polane, i kawalek lesnej...., zebralam wszystko o 12,20 i sie okazalo ze jak na zlosc zabraklo 200 nasionek, eh! i musialam nakupowac zwirza na targu zeby porobic misję żeby zdobyc sn :D , booo nie chciałam sie poddać, no i - jest ryzyko! jest zabawa, wszystko wsadziłam do eventu 9 min przed koncem:D wiec tym razem sie udąło:)
     
  5. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    I po ptakach - jak to się nówi - nie ukończyłan dwóch zadań bo zabrakło ni 156 ternosów 8) No cóż trudno się nówi 8)
     
  6. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    ja mialam nie robic a zrobilam wszystkie lampiony oprocz 1go, tam gdzie bylo bodajze 12 plecakow

    z ts-a dostalam kurnik pomaranczowy :p
    z drzewek liczi xxl i chyba mango xxl
    no szallllllllllllll
     
    JJoanna lubi to.
  7. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. Czyli tylko za polany świetlików. Zmyliło mnie to, że przez 2 godziny. Pozdrawiam :)
     
    BA_Ghost lubi to.
  8. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Tak teraz poczytałam.... a lałeś na uszlachetnione rośliny...? Sprawdź jakie bonusy masz powłączane bo może taki co z prawdopodobieństwem x zabiera 2szt SN na pole....?
     
  9. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Przy miłości do SN w goździkach i różach tego się nie da uniknąć i może pobrać 2 sztuki.Przy cebuli jest to woda.

    [​IMG]
     
    Nutka lubi to.
  10. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Dziękujemy za Wasze wszystkie opinie w temacie eventu, wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.