Event Świetlikowe święto - edycja wiosenna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    To troche slabo. Za duzo przeszkod - nie robic!
     
    gretag lubi to.
  2. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    witam ,ewent jak każdy robię ,co do nagród ,raz są leprze raz gorsze ,takie życie farmera siać i hodować ,tak by była z tego przyjemność,pozdrawiam
     
  3. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    hmmmm chciała bym robić ale mam tylko 1 albinosa, na targu brak :/ coś tam, zrobię ale nie mam parcia na pnącze bo jak dla mnie jest słabe. Coś tam spr wyrwać co ciekawsze i wsio.
    Jupi!!! kupiłam właśnie 10 albinosów :D jeszcze tylko 1 :D

    P.S i mam wszystkie batmanki :D czyli robię całość :D (tak tak uzależnienie od kończenia eventów) :D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2017
  4. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Dz. Dobry :) już chciałam stawiać zagrody po ewenciexD dobrze ze weszłam na forum , a tu następny ewent się szykuje :D.
    Długorosnące posiane , ciekawe ile termosów jutro wyleci :). Ewent powtórkowy ale i tak robić trzeba jak przystało na farmerkę xD.
     
    gretag, leloszek373 oraz Nutka lubią to.
  5. kkwaczka

    kkwaczka Okazjonalny autor

    Event będę robić, ale 1 kupon na pomocników na 1h, nędza, mogli dać choć tyle ile jest porannych zbiorów, bo rano każda minuta to jak godzina.
     
    gretag lubi to.
  6. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Dzien dobry evencior bede robic ile nie wiem juz nie bedzie tak owocny jak welkanocny dzieki zarobkowi na drobnicy mam róż drabiny żabki i troche zapasu w kolorach
     
  7. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :).
    Evencik będę robić, bo i tak jakoś wykupiłam siewnik na trochę i jeszcze kilka dni podziała ;). Ekscytacji u mnie nie wzbudza, ale w sumie jest taki sam jak poprzedni :p. Ekscytację w wielkanocnym wzbudzał targ a nie sam event ;). No może na początku jeszcze niepewność jak będzie z jajcami :D. Kilka SG zarobię na albinoskach, ale nie za dużo bo ich dużo nie mam. Reszta u mnie na targu nieopłacalna do sprzedaży, chyba że się mylę, bo nie bardzo śledzę targ :p.
     
  8. fruzia79

    fruzia79 Ekspert forum

    Witam.

    Czy te odgrzewane kotlety nie pokryły się już "futerkiem"?! Nie dość że event za eventem i eventem popychany to w dodatku powtórki ehhh szkoda gadać....
    Nie ma leżenia.... do pracy rodacy i w pole 8)

    Pozdrawiam.
     
    gretag i Frytka2012 lubią to.
  9. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Witam :)
    Zrobię ten event choć przyznam, że sianie mnie już nudzi:(
    Wszystko co potrzebne ponad eventową roślinę i wypadajki
    mam w stodole, więc po targu nie biegam :)
    Kurniki wystawione - nawóz się robi :) A przy okazji dosiewam pszenicę :)
     
  10. Nutka

    Nutka Komandor forum

    A tak mi się jeszcze przypomniało ;), dlaczego w tym evencie nie ma itemu na płatne pnącze? Ile będziemy jeszcze czekać, żeby je uruchomić? A może ja czegoś nie widzę? No i mam nadzieję, że nie na darmo będę teraz w pocie czoła ;) zbierała kolejne gwiazdki i banany :p.
     
  11. duringd

    duringd Zaawansowany

    Też zwróciłem na to uwagę. Kolejny argument dla mnie, aby nie robić tego eventu. Jeszcze się zastanawiam. Gdyby nie było ZB w nagrodach, nie zastanawiałbym się.
     
  12. annaciesla84

    annaciesla84 Zaawansowany

    mam pytanie jesli kolejnosc jest przypadkowa odpalania lampionow, to czy moge najpierw odpalic ,,rzad cudownego pnacza''
     
    gretag, agni33 oraz leloszek373 lubią to.
  13. cyfrzak

    cyfrzak Wielki mistrz forum

    annaciesla84 oczywiście ze możesz, kolejność dowolna,

    tak czytam te wasze marudzenia i się zastanawiam co wam się nie podoba w tym evencie, może i typowe metody ale to najlepszy event jaki istnieje zawsze z niecierpliwoscia czekam na świetliki wlasnie ze względu na jego forme, obecnie mam 87 poziom na farmie i dla mnie extra nagrody zwłaszcza te za zapalenie pojedynczego lampiona :D uwielbiam świetliki :D

    podejrzewam ze ludzie znudzeni grą pisza ze nieciekway :D no 6 godzinna, ale jak ktoś chodzi do pracy to spoko :D

    oczywiście robie :D powodzenia wszystkim
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Robię :D Będzie to wyzwanie nie lada ;)
    Czy uda mi się na wyjeździe wejść tyle razy ile będzie potrzeba, aby uzyskać te duże ilości wypadajek ?
    Do piątku wysieję eventówkę
    a potem będę kombinować jak koń pod górkę, jak znikać nie znikając w gościach xD
    Proszę jutro zajrzeć w ogłoszenia dla graczy -
    będę tam klęczeć z wielką prośbą do Was :inlove: jak nie zapomnę napisać prośby;) bo klęczeć to na pewno będę xD
     
  15. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :oops:Brać się za to świetlikowe szaleństwo eventowe, czy nie? o to jest pytanie..........8)
     
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Pewnie, że brać się :)
    Bo jak nie My to kto?
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2017
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A ile też już było edycji tych świetlików...?
    Pamięta ktoś...?
     
    leloszek373 lubi to.
  18. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Raczej odpadam, znowu sianie setek rośliny ?! Dopiero co skończyłam. Straszna monotonia.
     
    gretag, agni33 oraz duringd lubią to.
  19. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    łłłłiiiii tam, będę robić i już:p
     
  20. cyfrzak

    cyfrzak Wielki mistrz forum

    no fakt, hehe, ale ta gra wlasnie na tym polega, zawsze możesz jedna lake eventowki a na drugiej jabłka :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.