Event Świetlikowe święto - edycja wiosenna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Eh, taki leniwy byłem na poprzednich świetlikach że teraz muszę sie zabrać do pracy :eek:
    No cóż, nagrody słabe ale przynajmniej banany i kolekcja na g&t :D
     
    gretag i skaliwa lubią to.
  2. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Nowy event z sianiem trza będzie zabrać się do pracy
     
    gretag i skaliwa lubią to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może będzie, może nie.;)
    Nominalnie jest to mocny item, ale w moim przypadku (podejrzewam, że w wielu innych też), realnie zebrałbym go 2x na dobę i wtedy to już nie jest taki miód.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    rok temu kosztowal tylko 25 talarow...
    [​IMG]
     
  5. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Cóż to! Sami niezadowoleni!? Nikomu się ten wspaniały event nie podoba?? Hiperinflacja na na tagu coraz bardziej szybuje w górę - przecież o to chodzi. Nieprawda?
     
    gretag, agni33, Nutka i dalsza osoba lubią to.
  6. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    kolejny świetlikowy event, szału nie ma, powielanie, powielanie, powielanie czyli nudy
     
    gretag lubi to.
  7. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Co mi tam ,robię evencik,zapasy w stodole czekają i poczłapię jeszcze na targ cosik zarobić:p;)xD
     
    gretag i panda-p25 lubią to.
  8. aisunel

    aisunel Generał forum

    Drugi kuponik masz w renzo.Robie tylko dla SP.No bananki tez zawsze mi smakowalyxD
     
    gretag i gosiagosia60 lubią to.
  9. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Ja ten event robię w ten sposób, że już wystawiłam wszystkie króliki, strzygalnie królików, owce, kury i cytryny.

    Trzeba nieco naprawić budżet po ostatnich szaleństwach. :) :) :)
     
    gretag, antonina-farmerska oraz frixi77 lubią to.
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Event jak event..nie zamierzam narzekać.Ale tym razem koszyczka nie kupięxDZrobię. Szkoda tylko,że znów trzeba będzie przemeblować farmę na wysiewanie..
     
  11. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    Ehh i znow sianie :p no coz trzeba szybko wysiac badyl i pozniej uzupelniac stodołe :) Moj cel to przynajmniej po 10 tys kazdej roslinki , pewnie macie o wiele wiecej ale u mnie wciaż jakies braki i idzie do paszy :)
    Miejmy nadzieje ze przynajmniej wypadajki beda spoko leciec :)
     
  12. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Event machnę i nawet tego nie zauważę. Coś na tej farmie w końcu trzeba robić (skoro nie chcę wieszać kłódki na bramie). Co można robić? Siać do misji, siać na targ, siać do stodoły, siać do eventu. Albo postawić drzewa i przez 12/24 h patrzeć jak owoce rosną. Sianie do eventu nie wydaje mi się najgorszą z dostępnych opcji...
     
  13. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    u mnie farmerskie uzależnienie bierze górę nad stopniem nudności eventu xD nudny czy nie - ja robię
    bo niby cóż innego robić na Farmie ?
    przecież tutaj da się albo sadzić albo hodować albo zbierać:p

    a z nagród to i 6 złotych banańców idzie dostać, troszkę pracy a nagroda zacna tym bardziej, że u mnie przejście bahamskiego poziomu coraz wolniej
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  15. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Sianie...
    No zrobi się, chociażby ze względu na te 6 bananów które się bardzo dla mnie przydadzą.
    W sumie to gwiazdki też i pasza i w ogóle aj :p
     
    gretag lubi to.
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Patrząc na ten event i to co nam fundują w tym miesiącu na myśl przychodzi : "Co za dużo , to niezdrowo".
    Zazdroszczę ekscytacji zadowolonym , u mnie znudzenie sięga apogeum , a może to świąteczne przejedzenie;)?
    Koń jaki jest każdy widzi , a szukanie plusów dodatnich na siłę ...... tak to już jest z uzależnieniem:p.


    Bry po/d/puszczone.
     
  17. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    nie marudzic -robic!
     
    gretag i zosia74 lubią to.
  18. magros

    magros Nadzorca forum

    elka 4 jak robic brak cjm kombajnu malo i co jeden za drugim a tu dlugo w pracy marnie to widze
     
    gretag lubi to.
  19. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    to jak z tymi itemami? Warte uwagi, czy nie? Nie wiem, czy będę robić, też mnie lenistwo bierze. Może dla SP zrobię.
     
    gretag i gadek lubią to.
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pod namiotem wart jak nie masz farmy ustawionej w trybie 2x12h.

    Pnącze i bonus "+20% więcej PD za zbiór polany dla świetlików przez 2 godziny" wzbudził spory podziw dla pomysłodawców 8).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.