Opinie Świetlikowe święto - Dożynki 2019

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Otrzymałem info o dopisaniu nagród za miejsca 1-500. Są, ale bez rzędu chmur? Od razu uprzedzam - przelogowanie nie pomogło, czyszczenie (!) ciasteczek też nie. Ktoś też tak ma?
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli pomimo przelogowania rząd się nie znalazł, skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną.
     
  3. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Też dostałam kaczkę finansową, przydała by się do misji, ale dla mnie to pamiątka po TOP-ie i niech tak zostanie.
     
    magdusia668 lubi to.
  4. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Ja też kaczkę finansową dostałam, 5 florków i 90 super paszy :)
     
    magdusia668 lubi to.
  5. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

    Witam co najlepiej oddawac do eventu dozynek Produkty z baha czy owoce z drzew. Prosze o odp.
     
    wleniu123 lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    WERONII tegoroczna edycja dożynkowego eventu zakończyła się 5 dni temu, ale jak chcesz się przygotować na przyszły rok to warto zbierać zapasy owoców z drzew na wyspie, zwłaszcza tych, które mają największą wartość. Zapasy produktów też można robić, przydają się w różnych wydarzeniach i misjach. A jeśli chodzi o Dożynki to trudno wyczuć jak będzie w przyszłym roku ale w tej edycji "poprzeczka" była bardzo wysoko i aby zmieścić się na liście np. w pierwszej 500-ce to trzeba było oddać towaru o wartości ponad 1 mld SG.
     
    magdusia668 lubi to.
  7. ewakrk

    ewakrk Forumowy żółtodziób

    Musze to napisac co czuje jestem niepocieszona bo zadna złota kura ani kaczka finansowa i zadne inne dosc marne nagrody nie zastapia pucharka ktory byłby na farmie i przypominal o zdobytym miejscu w evencie dożynki 2019 może jeszcze jest szansa aby ktos nad tym pomyślał :p-.-8)
     
    magdalena lubi to.
  8. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Witam
    Wchodzę i widzę że dożynki były - poczytałem trochę xDxDxDxD
    Tyle emołszyn to nawet kiedyś jak wątek eventowy miał po przeszło 1-2K stron nie było xDxDxDxDxDxD
     
    ~czarodziejka i magdusia668 lubią to.
  9. zochaoo

    zochaoo Czeladnik forum

    I tu się z Tobą zgadzam - tak samo myślałam , liczyłam na puchar - jestem zawiedziona okropnie .....
     
    magdusia668 lubi to.
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Tak na przyszłość to: jak zrobisz sobie zestawienie czego masz w stodole najwięcej i policzysz wg wartości w stodole, to sam/a znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

    Ten puchar z grafiki, to marzenia, pomysły na item, jakie sami sobie snuliśmy przez lata, jak można było liczyć na puchar?
    Dawali go co roku czy jak?:oops::p

    Tak piszecie jakby ten puchar był od zawsze w nagrodach a nie był, to jedynie grafika, niestety
    [​IMG]
    były żołędzie, beczułki i inne cuda wianki :pa puchar na grafice
    można sobie prześledzić historię eventów i Dożynek
    ...
    A tak z innej beczki, skoro wątek otwarty jeszcze to:
    czy ktoś te dożynkowe skrzynki srebrne i złote za wsady otwierał?
    bo jakoś mi umknęły screeny ;)
     
    kasik778 i magdusia668 lubią to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu już dawno minął, dziękujemy wszystkim za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.