Opinie Świetlikowe święto - Dożynki 2019

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kufynka

    kufynka Zaawansowany

    Gratulacje dla Ciebie za zajęcie honorowego miejsca ,miło zobaczyć nasze barwy w czołówce graczy.podziękowania dla wszystkich za udział i "rywalizację" w przewietrzaniu stodoły.
     
  2. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    dzięki jego wywodom zniechęceniu graczy( sam brał udział 92 miejsce) zająłem 360 miejsce a liczyłem pomiędzy 500-1000
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2019
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla Wszystkich TOPowiczów!

    Kasia, wysoko, 2 miejsce. Brawo!..
    [​IMG]
    Podziękowania dla tych co cały czas pięknie kibicowali. :)
     
  4. kamder

    kamder Hrabia forum

    Jakoś udało się trafić na top 3000 :).
    [​IMG] .
    Połowa tego ładunku pochodziła z jesiennej kawusi, co pozwoliło mi trochę zaoszczędzić zapasów w stodole.
    Również udało się trochę zarobić pod koniec dożynek i dzięki temu udało się osiągnąć mój pierwszy miliard 8).
    [​IMG]
    Gratuluje wszystkim, którym udało się osiągnąć wyższe miejsca niż ja ;).
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla Wszystkich, którzy zdecydowali się na walkę w topie, jak również dla tych, którzy zdecydowali się pozostać na minimalnej wpłacie.
    Wielkie brawa!!!
     
  6. bozenap2

    bozenap2 Okazjonalny autor

    Dzięki Gosiu:inlove:
    Żeby rozkład nagród był inny walczyłabym do samego końca a tak to tylko kawusia i coś niecoś oddane;)
    Reszta została - lubię zapasik:D
     
  7. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Gratulacje dla Wszystkich , którzy walczyli w TOP-e :inlove: i dla minimalistów którzy się zadowolili minimalną wpłatą:inlove:.
     
  8. ewanta

    ewanta Komandor forum

    Gratuluję top-owiczom:)

    ja poza top-em, ale wrzuciłam tylko produkty ze specjalnego pola dla skrzynek i :

    78 skrzynek ze srebrem obdarowało mnie
    - 2,89 m tropikalnych PD
    - 963 600 PD
    - 1,42 m SG

    20 złotych skrzynek:
    - 47 szt SP
    - 70 SN
    - 30 SNZ
    - 23 TNZ
    - 2 potencjalne węgorze (jeszcze nie wystawiłam tajemniczości)
    - i 20 zagadkowych drzew "sahara"
     
  9. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gratuluję wszystkim zadowolonym z miejsca w TOP-ie:).
    Tym,którym się nie powiodło przynoszę słowa pocieszenia:
    Niech to będzie przetarcie szlaku,doświadczenie i nauka na przyszłość.Głowa do góry!Za rok będzie lepiej!;)
     
  10. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Gratulacje dla Wszystkich Topowiczów, moje "87" miejsce Top 3000 od końca:music::mad::inlove:-.--.--.-
     
  11. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    co za wspaniałe miejsce:Di ja też na liście i tak jak moja sąsiadka zapiszczę z emocji iiiiii
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gratuluję wszystkim TOPowiczom:)
     
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Asiu, cały czas było wszystko ok. Nikt nie przewidział ze w ostatnich godzinach tak duże ilości ludzie zaczną oddawać.
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wielkie gratulacje, dla TOP- owiczów, równie wielkie dla tych, którzy pozostali przy minimum i tych, którym zabrakło odrobinę szczęścia :) Duże brawa :D
     
  15. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Były to moje pierwsze dożynki po baaardzo długiej przerwie w grze, zupełnie inne od tych, które pamiętam:) niemniej jestem zadowolona z osiągu 2383 pozycji xD xDxDdla mnie ciekawe doświadczenie z opracowaną strategią na przyszły rok ;):p
    Dziękuję kibicom i trzymającym kciuki oraz gratulacje dla wszystkich biorących udział w TOPie:D
     
  16. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    udało mi się wejść do gry 22 minuty przed końcem i miałam pozycję koło 400-a ...więc wszystko rozegrało się przez ostatnie 20 minut
    niedosyt pozostał..... ale Farmer , to Farmer i zabiera się juz do roboty :D:D
    gratulacje dla wszystkich :):)
     
  17. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Następnym razem będzie lepiej :)
     
  18. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ja również gratuluję wszystkim TOP-owiczom, widzę, że większość z biorących udział miała dużą frajdę i moc emocji, jednym słowem fajna zabawa :D, chyba w przyszłym roku i ja się skuszę, jeśli tylko uda mi się przygotować :cry:xD
     
  19. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    A mi sie nic nie udalo, mialam wplacic calosc godzine przed koncem i klapa. Moje miejsce ponizej 3000. Nie bralam udzialu w dozynkach przez pare lat, zapasow ogrom, bo kazdego roku do Topu sie szykowalam, a ze trzeba bylo wczesniej siac to rezygnowalam, bo nie mialam jak. Teraz, jak moglam spokojnie zrobic event bo wreszcie bylam na miejscu, to sie nie wyrobilam czasowo. Stalam w korku ponad godzine bo wypadek, telefon mi sie rozladowal. I po Topie. A gracz z pierwszym miejscem w Topie jest na moim targu. Gratulacje wszystkim, Katynka najlepsza. Brawo.
     
  20. Mamcia493

    Mamcia493 Wielki mistrz forum

    Gratulacje dla wszystkich Top -owiczów, miło było Wam kibicować….biało - czerwoni są widoczni.... Super!!!!:inlove::inlove::inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.