Opinie Świetlikowe święto - Dożynki 2019

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matthero

    matthero Weteran forum

    Brylują to Norbi i Cardamon. Ja już dawno przestałem prześcigać się z tym kto pierwszy event skończy, bo nie o to w tym chodzi...
     
    jola0909g, Luna11.11 oraz kybek93 lubią to.
  2. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Pamiętacie może jakie wartości trzeba było włozyć towaru aby być na 3000 miejscu. Są na innych forach listy, ale nie można w nie wejsc. Z góry dziekuje.
     
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Na chwilę obecną to 95 mln SG a event jeszcze trwa 14 godzin
     
  4. wakapo

    wakapo Czeladnik forum

    Ja coś się pogubiłam, to jest ten bojkot dożynek czy nie, bo ja chętnie się dołączę, bo jakaś żółta kartka by się przydała za te numery, ale jak to nicio, tylko polaków słaby zapał, to trzeba wchodzić do tej pięćsetki...
     
    Luna11.11 i kufynka lubią to.
  5. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Dzien doberek nowe zapasy[​IMG] i i [​IMG]dla wszystkich
     
  6. BASIA476

    BASIA476 Czeladnik forum

    Gdybym wcześniej zajrzała na forum i komentarze to wcale nie podeszłabym do tego ewentu, a tak tylko straciłam kase na koszyk rzenada po prostu
     
    Luna11.11 i aisunel lubią to.
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Czyli wniosek: czytać poradniki i komentarze do eventów, wtedy nie będzie zaskoczeń. A żenada dla kogo?
    Nadal kibicuje do końca dożynek całej polskiej ekipie :)
     
  8. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    zapomniałam dopisac ze chodzi mi o Dozynki 2018...
     
  9. -chrzaszczyk-

    -chrzaszczyk- Czeladnik forum

    Z tego co pamietam, bylo ok - 200mln na pozycji 3000
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

  11. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Tak jak przewidywałam - Udało sie! Zdobyłam drugą budkę - tę z jabłkami. I nawet zostało mi 6 sztuk trawy.
    Wzięłam udział w tegorocznych Dożynkach, nawet jeśli nie otworzyłam wora bez dna , który pochłonałby ochoczo zasoby moich półek . Nie takie duze , bo nie przygotowywałam sie do tej imprezy, choc chciałam przewietrzyć stodołe. Ruch na forum w tym wątku i poziom Waszego entuzjazmu w tym roku sprawia, że nawet nie chce mi sie latać na targ z towarami. Po co mi te sianogrosze? Wole już jakieś konkretne ... siano. Trzymajcie sie mocno na swojej wymarzonej wysokości TOP-oiwcze. Powodzenia!
    Mnie odpowiada lenistwo po tym drzewem na polu akcji.
     
  12. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    Witam jak rozumiem o 14.00 koniec eventu ? Dożynki 219
     
    Dybilas4 lubi to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam, daty podane są w ogłoszeniu:

    [​IMG]
    Środa, 13.11.2019, godz. 14:00

    [​IMG]
    Poniedziałek, 18.11.2019, godz. 14:00
     
    aisunel lubi to.
  14. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    Dziękuje chciałem tylko się upewnić.
     
  15. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    moje miejsce w top 1989,chyba dam spokoj
     
  16. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    [​IMG][​IMG][​IMG]nasi górą
     
  17. aisunel

    aisunel Generał forum

    Po glebokiej analizie,rezygnuje jednak z 500 i bezpiecznie pozostaje na 1000;).Dokonam oszalamiajacej inwestycji w pomocne rece 5x3,99 zyla i bedzie 250fl i 5x pomocnicy na 24h,a co niech BP ma:p.To byly bardzo interesujace i pouczajace dozynki z wieloma zwrotnymi sytuacjami hahah;).Gratulacje dla wszystkich szczegolnie minimalistow nagrobkowych,to uczy i pewnie obije sie echem w Hamburgu,juz raz mur w Berlinie rozwalilismy,czas na ten w HamburguxD
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wiem jak wyglądają zasoby Twojej stodoły i w jakim stopniu masz ochotę je uszczuplić, ale TOP 3000 znajduje się chyba w Twoim zasięgu? Ulepszona budka z warzywami nie jest takim najgorszym itemem ;)

    Przy okazji - spójrz na swoją sygnaturę, a raczej to coś co po niej zostało... Mało, że to smutny widok, to jeszcze obraz tej graficzki przekracza wielkość dopuszczalną dla sygnatury (500 x 200 pikseli). Popraw to proszę.
     
    aisunel i AngelGina lubią to.
  19. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Właśnie dla tego ulepszenia walczę w Top :), w tej chwili jestem na 1670 pozycji i szybko spadam ;), ale szanse są, żeby utrzymać się w 3000, jeszcze coś dorzucę jak mi trawka urośnie :)
     
  20. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a moje miejsce w topie to 1670-te. Zobaczymy co dalej.
     
    AngelGina, pretorianka oraz małgoos lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.