Opinie Świetlikowe święto - Dożynki 2019

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jakby kogoś interesowało
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2019
  2. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Znów tu jestem , choć przez chwilę
    By móc zostać potem w tyle ...
    Soczek z dyni przykręcony
    Dla kawusi to zły omen o_O

    PS.Dzięki samej kawusi jestem na 1635 pozycji i na tym zabawa się kończy....
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2019
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ole ole źle się dzieje źle
    gdy ankietę nam rzucili
    jak lwy o top walczyli

    farmery się pomylili
    nie na te listę topu się wpisali
    i tym samym zabawę w top
    pogrzebali
    na znak swojej rozpaczy
    w mroczne herby się odziali

    za to BP ręce zaciera
    dopięli swego skłócili między sobą sąsiada farmera
    :cry::cry::cry:
     
  4. majka47

    majka47 Analityk forum

    Macie rację .Ja w tym roku też uważam,ze bez sensu oddawać ciężko uciułane wszelkie dobra dla takich lichych nagród,dołączę z przyjemnością do minimalistyczny
     
  5. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam :)
    Może nagrody nie powalają, ale stwierdziłam, że to i tak fajna zabawa :), wrzuciłam najpierw same kawusie jakie miałam i dostałam ulepszenie budki z kwiatami, poza tym otrzymuje się te skrzyneczki srebrne i złote, więc nawet dla nich warto sobie powrzucać eventowe roślinki i wypadajki :)
    Wczoraj z samych kawusi byłam parę minutek na liście :D, ale szybko mnie wykopali ;), więc dzisiaj stwierdziłam, że dołączę do grupy kos :D, jednak coś mi się źle policzyło i przedobrzyłam z wrzucaniem własnych zasobów... to chociaż końcówkę utrzymałam i mam 80 milionów kos :D... jestem znów na liście, a co :D
     
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Niczego nie obiecywałam i w sumie dalej się waham, ale mam chrapkę na ulepszenie z top3000.

    A że miśki załatwiły mi cały las tych lasek z cynamonu to może jednak powalczę o ostatni pułap. Może nawet wyciągnę jeszcze raz miski, bo laski mają większą wartość niż przedmioty z mojej stodoły :p
     
  7. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Kochani to dla wszystkich[​IMG]
     
  8. halmanowa

    halmanowa Młodszy ekspert

    Ja wróciłam do gry po bardzo długiej przerwie i nie ogarniam tylu eventów na raz... :oops: W dożynkach skończę tylko kilka zadań, resztę odpuszczam bo jestem kompletnie nieprzygotowana.
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja nie przekroczyłam 30 soków ze zbioru... Uważam to za rażącą niesprawiedliwość xD:cry:xD
     
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum


    A mnie się wydawało, że udział i walka o wysokie pozycje w TOP, to właśnie przygotowanie własnej stodoły.

    U mnie wypadalność soku z dyni raczej nie przekraczała 30 na zbiór. To strasznie niesprawiedliwe, że Ty miałeś więcej.
    Moja farma jest dyskryminowana przez BP.:cry: :p;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2019
  11. rysio

    rysio Ambasador forum

    40 szt to byl max - norma 26-31, dlatego powtarzam do znudzenia ze my gracze o niczym nie decydujemy, jestesmy ubeslawolnieni i oddani do dyspozycji tworcow gry
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    wolność jest przereklamowana8)

    A gdybyś miał te klika miliardów w stodole (choć nie wiem po co;)), to zastanawiam się co właściwie na farmie miałbyś robić?:D
    Leć , rysio, na targ i kombinuj;)
    Może i w szklarni znajdzie się jakieś zajęcie, przyda się potem w eventach na wypadalce.;)
    TOP nie zając, do jutra nie ucieknie;)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mój TOP 2019:[​IMG] Wszystko sprzedane,spadam.8)
    Acha-do wora tez dorzuciłam eventowe fanty,jak wszyscy,to wszyscy:p [​IMG]
     
  14. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ta przeklęta losowość tej diabelskiej gry..Siejesz goździki,a tu bęc - urosły marchewka,z zagrody ropuch zbierasz kury,a z sandałowców jabłka...Jaka szkoda,że nie ma się tutaj żadnego wpływu na zawartość stodoły......
     
  15. aisunel

    aisunel Generał forum

    Witam niedzielnie;).Czy u Was tez nie mozna wrzucic papuzich pior?.Bede walczyl o 1000-ka,nie mam kuponikow,nie mam florkow,nie mam ochoty ale muszem:).Powodzonka dla tych co chca i ochote majao_O
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dlaczego nie można? Sprawdź proszę w zakładce "Produkty Bahamaramy".
     
  17. aisunel

    aisunel Generał forum

    Ot gamon ze mnie;)Dzieki strazniczko:)
     
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ze skrzynek lecą całkiem przyjemne fanty, więc sobie troszkę powrzucam, ale bez spiny. Mam spore zapasy mroczności, to co mi szkodzi. Wrzuciłam też przedmioty eventowe, ale nie kręcę kawusi. Nawet nie wiem czy jest sens i jaka różnica w wartości...luz :music:
     
  19. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie

    Poczytałam wszystkie posty :) Ja napisze tak.Jak długo gram nie brałam udziału w dożynkach do tego stopnia żeby pchać się gdzieś wysoko i tracić to co cały rok nazbieram.Bez tych wszystkich nagród się obejdę(na szczycie), a tym bardziej zabłyśnięcia gdzieś tam na szczycie.Ja gram dla mojej przyjemności nie dla innych.Co nie znaczy że nie podziwiam tych co mają tak stodoły pełne i kasy na dodatkowe wykupywanie na targu i nie mówię,że mają nie startować w Dożykach.To jest dobre jak komuś to sprawia przyjemność i jak mają o co walczyć.Ja sieję,zbieram,miele i kawusie oddaje i nic poza tym. Dostaje skrzynki i to jest moja nagroda za sianie.Aha i jeszcze jedna nagroda :) Nie muszę się martwić że mi czegoś do eventów zabraknie.Powodzenia walczącym i fajnego odpoczynku tym co już zakończyli.Fajnego wieczoru życzę
     
  20. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Mam podobnie. :cry:xD Tyle, że obyło się bez sprzedaży ( stodoła dalej trzeszczy w szwach )
    Mój " TOP 2019" [​IMG]

    Dalej mam ciut inaczej

    Podjęłam pewne zobowiązanie i tego się od paru dni trzymam. Szanuję jednak odmienne zachowania innych, nie oceniam, nie krytykuję.Przeciwnie. Bawcie się. Ja trzymam kciuki i kibicuję. ;)
    Od wczoraj - od otrzymania pierwszego ulepszenia za minimum wpłat, u mnie jest niezmiennie tak:

    [​IMG]
    I tak już zostanie. :)
     
  21. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Ja poza podium 3000, no ale tego się spodziewałam

    Wrzucam tylko kawy, bo stodoła pusta:wuerg:

    Na chwilę obecną z samej kawy mam 27 mln, a zabawa jest ze skrzynek, dostałam mnóstwo zośki i super paszy, ciągle czekam na zagrodę, ale póki co mnie omija

    jak patrzę na pierwsze miejsce to strach się baćo_O 38 mld MataHari...
     
    AngelGina i magdusia668 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.