Opinie Świetlikowe Święto

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 31 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Rozświetl zimową ciemność grając w "Cztery światła" ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi.
    Łap za sprzęt i wskakuj do gry!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek, 01.02.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 07.02.2024, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta lubi to.
  2. busia1

    busia1 Aktywny autor

    no naprawdę że trudno zrozumieć takie postępowanie BP !! dalej są problemy ze zbiorami z pól oraz sianiem i zacina się przy przechodzeniu z jednej łąki na drugą a już dają kolejny event nie mówiąc juz o tym że wcześniejszy przerwali właśnie ze względu na złe działanie farmy ,
     
  3. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    Jak dzisiaj odpalą stary event i dorzucą nowy jutro to czuję armagedon w powietrzu :) Chyba czas na ferie...
     
  4. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

    i znowu bedzie nerwówka
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Widzę, że BP w formie.
    Rónolegle dwa siewne, wyprzedaży cała litania.
    Dalej się nie uczy, a to też wina graczy.
    Wystarczy perspektywa pikolo w 'rekompensacie" i już wszystko wraca do normy (czyt. wskaźniki sprzedaży koszyków).
    A jeszcze marcheweczka w postaci JC.
    Jak to jutro nie pierdyknie...
    I to nie pierdyknie zdrowo, to będę zawiedziony.
    ------------------------------------------------------
    Zdaje się, że nie trzeba będzie czekać do jutra.
    U mnie już ma czkawkę.
     
  6. Angel

    Angel Komisarz forum

    Gdyby nie:
    1. muląca gra przy zbiorach, a kto wie jak będzie przy dołożeniu kolejnego eventu do tego, który będzie wznowiony dzisiaj
    2. moja niechęć w burzeniu plantacji i lasu tropikalnego
    3. pnącze dające dobowo 50% do ozdób i 15 Zosiek w miesiącu
    ...może bym się pokusiła na zabawę, ale w takim układzie nie robię.:p
    Za to wszystkim podchodzącym do tego eventu powodzenia!;):)
     
  7. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    Gra kompletnie muli, zbieranie i sianie to mordęga, a używam kombajnu, nie zapisują się uruchomione bonusy, przejście z łąki na łąkę to czas na kawę, o dolinie szrotek nie wspomnę. Ale co tam, rzucą jakąś dziadowską rekompensatę i pani będzie zadowolona.
    Niby przyzwoite pnącze w tym evencie, ale nie znoszę eventów na wyspie. Nie wiem czy mam cierpliwość na to.
     
  8. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    Jeszcze tylko brakowalo ewentu wyspowego... wyspowego czyli trudnego wypadajkowo. Bosko
     
  9. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Nowy event (świetlikowy) i wznowiony urodzinowy? Oj wydaje mi sie że znów serwer walnie i to z hukiem xD:cry::wuerg: No a sam event może zrobie jak farma będzie działać xD
     
  10. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Nie radzicie sobie z błędami, zawieszacie eventy, a planujecie uruchomić nowy. Optymiści, nie idźcie tą drogą ........ ;)
     
  11. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    O co to to nie.Dziękuję .Jeśli chodzi o Bahamy to mam inne planyxDJakoś tak wyszło do rymu.Dochodzę powoli do siebie po urodzinach a Meliski nie kupiłam.
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Optymizm to niezła rzecz, lubię być optymistkąxD Lubię też eventy na Bahamaramie. Łąki Farmy mam niemal w całości obstawione itemami i niechętnie je usuwam. Zastanawiam się tylko jak będzie z płynnością gry po wznowieniu eventu urodzinowego, ale to się wkrótce zobaczy;)
     
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Mnie nie zadowala żadna pseudo-rekompensata. Ani marcheweczka w postaci JC. Powinni jeszcze odpalić Renzo......,, tak do kompletu
     
  14. rysio

    rysio Ambasador forum

    czy ktos potrafi mnie sprawdzic:
    6x3 termos5x450 jagoda10x7 namiot7x1 plecak
    8x10 namiot6x3 termos6x2 plecak6x150 jagoda
    3x300 jagoda6x1 plecak7x3 termos5x4 namiot
    6x2 plecak5x10 namiot4x250 jagoda7x4 termos

    podliczylem wg moich liczb
    swietlikowa jagoda 11815
    termos 196
    namiot 220

    prosze o sprawdzenie
     
    Ostatnie edytowanie: 31 stycznia 2024
  15. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    BP to mistrzowie zła.
    Zamknęli event na dwa dni przed końcem. Kto miał zrobić ten zrobił, a przynajmniej wysiał roślinę i zebrał wypadajki (w większości).
    Największe problemy stanowiło rozegranie gierek.
    Wiadomo, że wyłączyli(zresztą wtedy gdy kończyła się również pełnia i obniżki), by przygotować się do następnego eventu, a nie dlatego, że chcieli "dobrze" :music:
    Teraz uruchomili znowu ten event - na cały tydzień (!) i to na głównej farmie.
    Nowy dali na wyspę, gdzie trudniej o wypadajki.
    Ale spoko, wyprzedaż JC już ogłoszona :music:
    Nawet jeśli będą ładnie sypać, to trzeba będzie na wypadajki czekać (nawet z SN)...
    Wiec gracze są podwójnie ukarani z okazji urodzin Farmeramy, a pewnie potrójnie, bo coś wątpię, by gra "śmigała" przynajmniej nie u wszystkich (u mnie nawet w urodziny "dramatu" nie było... no, może poza -nieco ponad - godzinnym układaniem ostatnich 6 gierek).
     
  16. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja sobie poczekam bo nie wierzę że gra będzie śmigać zwłaszcza że muli i nie ważne do czego się dotknę nawet polewanie wodą czy qupą kombajnem widać co chwila kręcące się kwiatki 8)
     
  17. kit6kat

    kit6kat Okazjonalny autor

    Ktoś tu ma sarkastyczne poczucie humoru xD:cry::cry::cry:
    Albo to eksperyment psychologiczny :p lub dla wielbicieli kręcących się kwiatków :wuerg:
    Więcej pomysłów na ten event nie mam ;)
    Masochistką nie jestem więc podziękuję jak za urodzinowy :)
     
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie mam pojęcia czy robić ten event czy nie.
    Fakty są takie że po tym urodzinowym "występie" mój organizm sam zaczął
    się bronić przed farmą - po prostu zapominam że mam coś tam zrobić,
    czy nawet że powinnam wejść do gry. Po prostu jakby gra nie istniała - a tak ją lubiłam.
    Widocznie dla mnie to była ta kropla która przelała czarę mojej wytrzymałości na stres i nie tylko.
    U mnie gra nadal muli i jest problem z przejściem z pola na pole. Nie wytrzymam powtórki.
     
  19. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    no ja to raczej pas nie mam ochoty na te nerwy
     
  20. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Event spróbuję robić, bo lubię tę mechanikę, ale mam mieszane uczucia. Niby gra dzisiaj lepiej "chodzi", ale kombajnem zasiać się nie dało. Nie lubię 6:30 h. roślin, ostatniego eventu na Bahamie nie skończyłam właśnie przez brakujące wypadajki, choć "stawałam na głowie", właśnie wystawiłam wczoraj w lesie tropikalnym kilkanaście smoków dożynek, żeby podgonić poziom i z namiotami może być krucho. Liczę się z kolejnymi utrudnieniami w grze, muleniem, zatrzymywaniem itp. wątpliwymi "przyjemnościami" - ale zasiałam już na 2 polach iksorę - co będzie, to będzie, ile zrobię, tyle mojego, bez stresu, nerwów i niepotrzebnego zdenerwowania. To przecież tylko gra, choć nie zawsze satysfakcjonująca :)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 stycznia 2024
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.