Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Haa, wszyscy chcieli szybko wysiać roślinę, aby zrobić zrzut do wora, a tu lipaxDxD. Powodzenia i wytrwałości w oczekiwaniu na Dożynki, kiedyś ruszą:p.
     
  2. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Oj, czyli jednak pewnie dłuższa przerwa...

    Nie myślałem, że ze wszystkich przepowiedni dożynkowych ze zgaduli sprawdzi się akurat ta:

    :cry:xD
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jeżu kolczasty....... dostałam się do gry ale polana eventowa zamknieta - dostępna od 12 poziomu 8)xDxDxD:cry::cry::cry::cry:
     
  4. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Zrobiłam automatyczne ustawienie pól kombajnem. Chciałam poprzesuwać i po podniesieniu pola nagle nie ma dla niego miejsca ... z tym obok to samo xD
    [​IMG]
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jeśli na start serwer nie dźwignął obciążenia, to co dopiero na koniec?
    Wtedy gracze będą non-stop online i będą co chwilę odświeżać, pilnując wrzutek.
    Znaczy będą chcieli, a jak będzie?
    Czy BP ma plan B?
    Co zrobi jak gra zdechnie kilka godzin przed zakończeniem?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2023
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Będzie jak zwykle. 8)
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mie pisze zła bramka moze iinna bramą mam wejść :D
     
  8. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    U mnie lepiej na 88%xD
     
  9. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Wtedy Ci, co wrzucą wcześniej duże kwoty będą ustawieni, bo inni później już i tak nie dorzucą :p. To będzie zabawa - uda się dorzucić czy się nie uda? Oto będzie pytanie ;)
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Nowy event dożynkowy
    "spróbuj trafić do wora"
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Zła bramka - bo to samobój, jakiego BP sobie strzela już od jakiegoś czasuxDxD.
     
  12. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Jakby pomyśleli to by zrobili stronę z wynikami w necie.
     
  13. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    też tak mam:cry:-.-
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    oby zdążyli przed zachodem słońca :p
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A co to da, jak i tak nie będzie można dorzucić, bo gra będzie zdechła?
    Chodzi mi o to, czy w takim przypadku przedłużą z możliwością dosypywania, czy jak?
    Ale to nie rozwiąże problemu słabego serwera.
    Bo czy końcówka będzie teraz, czy za tydzień, to i tak wtedy będzie większe obciążenie.
    Zresztą to widać po "normalnych" ewentach.
    Jak ewent ma wzięcie i więcej farmerów chce go robić, to na dzień dobry serwer pada.
    Tak jest od dawna i nie spodziewam się zmian.
    Farmerzy się zmęczą, serwer złapie oddech i wtedy pojawi się OO: jak to informatycy BP dzielnie walczyli z problemem i wygrali.
     
  16. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Takie rozwiązanie odciążyło by grę i serwery. Wystarczy tylko stronę na innym serwerze postawić.
     
  17. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum


    Dziala, kupic za zlotowki mozna wszystko co ofercie. Kazda ilosc florenow tez kupisz . ha, ha, ha
     
  18. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Halo BP
    Czekamy na następny pakiecik. Tylko szybko bez ociągania i sowicie, a nie będzie narzekania.
     
  19. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    Na żarty widzę masz ochotę . Ale może i dobrze bo szkoda nerwow to nic nieda. Grają znami w kulki
     
  20. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    502, 504 gateway na zmiane, eeeech cyferki sie tylko zmianiaja. juz ponad godzine:oops: wiem, zaraz mi ktos powie, ze narzekanie niczego nie przyspieszy, ale przyjemnosci z gry coraz mniej:sleepy:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.