Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Wiara podobno czyni cuda...Koło o określonych godzinach.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Moje koło jest łaskawe wtedy, gdy bonusy do zbiorów nie są mi potrzebne... Obecnie mam wystawione dosłownie kilka drzewek i zagród, więc oczywiście przy porannej obróbce trafiłam toto na zasadzie "było, więc zakręciłam i bęc":
    upload_2023-11-28_10-58-3.png

    To generalnie numer popisowy mojego koła, ale jakim sposobem perfidnym informatykom BP udało się to zaszyć w kodzie? Nie wiem doprawdy...
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zmienna losowosc nie...ale wydaje mi sie,ze wszystko moze wynikac z ogolnej ilosci krecen w danej chwili
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czymś trzeba zgłoszenie wypełnić.o_O
    Gdybym zamiast kropek zapodał linijkę gwiazdek, to z automatu bym bana załapał?:oops:
    xD:cry:xD
     
  5. incasent

    incasent Ambasador forum

    Zależy na kogo byś trafił xD
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tylko za 8 gwiazdek.:p
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Raczej efekt psychologiczny.
    Jak z pikolakami, czy innymi TSami.

    Przykładowo:
    Mam 20 pikolo.
    Wystawiam od razu 20 i mam florenowca - losowość jest OK.:)
    Wystawiam 19 pojedynczo i florenowca nie ma - losowość jest be.:(
    Wystawiam ostatnie (dwudzieste) i w nim ten florenowiec tak czy inaczej się pokaże - to dopiero fart!:D

    Zresztą od dawna wiemy, że nagrody są przypisywane w momencie dodania TSa/pikolo do konta, więc nie ma znaczenia kiedy i ile otworzymy.
    Podobnie jest z kołem.
    Może poza wprowadzaniem na nie nowego itemu.
    Ale to też wiadome, że większa szansa na item, to mniejsza szansa na inne jackpoty.
    Coś za coś.
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moze i masz i racje..ale zauwazylem podobny efekt w przypadku wypadajek..im pozniej zbieram tym jest ich mniej
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    To ja powiem tak na przykładzie swojego koła i krecenia,najczęściej wpadają bonusy jak nie robię eventu lub jak już skończę,superrr nie :D,odnosnie dozynek wykręciłam ponad 500 niebieskich od razu i miałam w sumie dobry efekt,parę bonusów wpadło 100% nie pamietam ile,resztę ponad 700 niebieskich zostawiłam na ostatnie dni dożynek aby cosik dokrecic i teraz po postach Norbiego i Ryśia wiem,że popełniłam błąd,bo powinnam lecieć dalej z kołem i wiem,że 500 byłaby bez problemu osiągnięta.mój błąd,za to zapłaciłam tym,że byłam 551 bo pózniej też te 700 podzieliłam sobie na dwa dni a koło jak zaklęte dało tylko 3x 100% ,dla mnie to siedzenie i kręcenie to jakaś masakra,w sumie siedziałam ponad 4h w weekend aby wykręcic ponad 500 tych niebieskich i przygotować wszystko -pola ,zwierzaki ,echh.
    Mam nadzieje,ze jesli się zdecyduje na nastepne dożynki to już wiem jak to zrobić i nie bede tak drobić 8)
     
  10. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Także chomikuj imprezowe, sn, bonusy i kręć paszę non stop i potem trzeba "tylko" dzień klikania poświęcić ;)

    Już prawie tydzień po dożynkach ale chciałem pogratulować wszystkim, którym udało się załapać na listę TOP 3000 ale także tym, którym to się nie udało :) nie poddawajcie się, za rok trzeba spróbować znowu :)
     
  11. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Zdążyłam.
    Gratulacje dla Gretag:inlove: za tutejszy bilion (raczej prędko się nie powtórzy).:inlove:
    Gratulacje dla Saalegokart za fajny napis.:inlove:
    Jak nie byłam fanem tego wydarzenia, tak nie jestem.
    Ale no cóż, gratuluję również tym, którzy się w jego trakcie *naprawdę* dobrze bawią :inlove:
     
  12. incasent

    incasent Ambasador forum

    Dzięki Nuka! ja NAPRAWDĘ dobrze się bawiłem podczas trwania tego wydarzenia :)
    I zamierzam równie dobrze za rok. Czego również wszystkim życzę :)
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.