Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Serdecznie przepraszam, już jest.:)
    Tak to jest jak człowiek niesiony emocjami robi screeny o pierwszej w nocy, a potem zajęty innymi sprawami nie sprawdzi porządnie.
    Chwaliłam i gratulowałam wszystkim. :)
    Doskonale wiem jak to jest walczyć o zdobycie miejsca w 1000 czy 3000, prawdę powiedziawszy emocje chyba są większe. Z każdym rokiem człowiek nabiera doświadczenia, wie co ma robić, żeby zdobyć upragnione miejsce.
    Tu się z Tobą nie zgodzę. Jak ktoś ma ochotę to kupuje to czy tamto, ale wierz mi, nie jest to konieczne żeby dobrze grać.
    No tak, to tygodniowy ewent, ale jak nie przygotowujesz się do niego przez cały rok, to niestety, możesz nie zdobyć wymarzonego miejsca.
     
  2. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    hej
    można tez odpuścić dożynki w poprzednich latach, zgromadzić mln szt szarłatu i sandałowców, no i wdrapać sie z trudem do tej 500-ki.
    Tak było przynajmniej w moim przypadku, bez nadwyrężania portfela na piksele
     
  3. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    gdzie sprawdzimy miejsca w TOPie-.-
     
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    W zegarze jest ikona :)
     
  5. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    Morfeusz wyłączył mi budzik nastawiony na 23H30, więc "atak szczytowy" nie nastąpił
    trochę szkoda pnącza i bonusu 1000%....
    towar jest, ale nie wiem, czy bym dorzucił do 18,6 mld.
    dobrze, że nie wyskoczyłem z dolnego progu 1000....
    10 skrzynek z bonusami!!!!....
    i sporo drzewek
    a jaki był dolny próg "pińcetki" na pół godziny przed końcem? - tak mniej więcej....

    proponuję eksluzywny klub graczy z wynikiem 500
    ...Benia prezesem !!!!
     
  6. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Jak na mój brak większego zaangażowania i coraz bardziej gasnący entuzjazm dla gry , to zajęcie 729 uważam za bardzo dobry wynik. Prawdę mówiąc, nawet na takie miejsce nie liczyłam. Ale muszę rozważyć inne podejście do gry, o ile mam grać dalej, tylko nie wiem, czy wytrwam w postanowieniu i nie rzucę jej w diabły, bo mnie męczy i nuży już. Mam komplet opryskiwaczy, a nawet i 6, 10 kosiarzy, tylko zbierać wejściówki, siać nostrzyk i marzankę, robić paszę dla wrzosówek zamiast siać szarłat tylko dlatego, żeby wystarczyło raz dziennie zebrać.
     
  7. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Dziękuję:)
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    O 23:30 było 16 mld
    o 23:50 było 17 mld
     
  9. bumbo2

    bumbo2 Forumowy żółtodziób

    Jesteście WIELCY! Dzięki Wam znalazłam się w pierwszym tysiącu. Wasze uwagi, strategie i to, że dzielicie się tym na forum jest nie do przecenienia. Dopingi, napisy, to jak się wspieracie sprawiają że udział w dożynkach ma w sobie coś wyjątkowego.
    Dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia za rok :)
     
  10. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    dzięki !! -
    czyli dorzuciłbym pewnie tak do 20....
    w zeszłym roku, żeby nie wylecieć z dolnego progu 500, w ostatniej godzinie doszło 18% -
    podobnie w tym roku
    tak na przyszłość...

    :p:p
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2023
  11. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Gratulacje i wielkie brawa dla wszystkich biorących udział w dożynkach. Szacunek i wielki podziw dla wszystkich, którym udało się zmieścić na liście TOP :D:)
     
  12. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Ja pomimo tego że wylądowałem w TOP Malina/ miejsca 3000-2500/ jestem zadowolonyxD że zaznaczyłem kolejny raz swoją obecność w grze .Nigdy nie szykowałem się specjalnie do dożynek i tego się będę trzymał nadal;) dla mnie to zabawa i odskocznia .Mam dość różnych wyścigów na co dzień....a Farmerama to dla mnie jeszcze przyjemność .Pozdrowionka i gratulacje dla wszystkich uczestników gry ;) dla tych co wyskoczyli z 3000 ,powodzenia i wytrwałości za rok.
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    O 22:50 było 14 mld i w ciągu 1 godz. i 10 min. gracze dorzucili 4,6 mld, to prawie 1/3.

    Edycja:
    Gracze dorzucili z pewnością więcej niż 4,6 mld, ale wpłaty spowodowały, że wartość na poz. 500 w ciągu 70 min. wzrosła o 1/3.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2023
  14. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Żałuję, że nie zdążyłam się do Was przytulić na koniec.
    ...ale po drodze było fajnie :)
    Gratulacje dla wszystkich Naszych :).
     
  15. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    to jednak więcej było walki w tym roku - pnącze zacne i pewnie dlatego....
    rzeczywiście gracz na 500 pozycji trafił z nickiem w samo sedno wydarzenia

    lekko bym się podłamał na miejscu gracza xxl15 (miejsce 501)
    wiem, że to tylko pixele, ale niewiele zabrakło
    no ale ktoś musi otworzyć listę 500 - 1000
     
  16. incasent

    incasent Ambasador forum

    Jesteś o wiele dłużej w grze niż ja, więc rozumiem znużenie i zmęczenie. Nawet mnie czasem dopada, choć to dopiero niecałe dwa lata...
    Ale to co piszesz jest po części metodą na motywacje. Zakładasz sobie plan, jakieś nowe wyzwanie i go powoli realizujesz.
    1000 paszy, 10.000, 100.000 i powolutku widzisz jak plan się dopełnia :)
    -----
    Rocznie można kupić w koszyczku po 100.000 roślin, a to oprócz tego co wysiejesz wystarczy na dziesiątki tysięcy paszy dla innych zwierzaków [Manty, Ważki, Padovana, Gallowaye itd ]. Mnie to się zdarza nawet event przeciągnąć o dwie doby, bo czekam na wolne miejsce w młynie :D
    ------
    Powodzenia i zadowolenia życzę :)
     
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja biorąc udział w dożynkach najpierw liczę co mam do oddania i od razu wiem na co jest mnie stać ,na top 500 jeszcze nigdy się nie nastawiałam walczyłam zawsze o utrzymanie się w top3000 i też emocje dochodziły do zenitu xD

    porównanie
    rok 2022
    miejsce 1432 wpłata 613,468,103
    rok 2023
    miejsce 1856 wpłata 627,523,675
    jak widać dużo droższy jest rok 2023 a 2024 będzie jeszcze droższy ;)

    jeszcze raz Gratuluję Wszystkim biorącym udział w dożynkach 2023 i Wielki Szacun dla Graczy biorących udział w tworzeniu napisów jak dla mnie jesteście Super żaden i teamów nie robi takich napisów jak PL :inlove:
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Serdeczne gratulacje dla wszystkich biorących udział w Dożynkach
    [​IMG]
    Ja chciałam się w tysiącu zmieścić i udało się :inlove: [​IMG]
     
  19. Angel

    Angel Komisarz forum

    Gratuluję serdecznie wszystkim, którzy startowali i zajęli upragnione pozycje, jak i tym osobom, które nie skończyły tam gdzie chciały.:inlove: Podziwiam Wasz zapał, by nazbierać takie zapasy w stodole.:):inlove:
    Bawiłam się czytając wątek, jak się dopingujecie i układacie napisy, ubieracie barwy narodowe.xD

    Wrzuciłam tylko kawkę i nie brałam udziału, ale kompletnie nie żałuję, są inne eventy, gdzie można także znaleźć źródło zabawy.
    Stwierdziłam, że nie wiem czy kiedykolwiek wystartuję w tym evencie, bo nie chce mi się cały rok robić na farmie pod dożynki, a na prowadzenie kilku czy kilkunastu farm wspomagających główne konto nie mam również czasu, ani ochoty... Oczywiście to tylko moje podejście do tej gry, już z dystansu większego niż dawniej. ;)
    Każdy ma inne cele i każdy znajduje w Farmeramie to co lubi najbardziej, jedni gonią za PD, inni sadzą drzewka, kogoś bawią uprawy na polach, albo hodowla zwierzaków, jeszcze inni wszystkiego po trochu...i chyba ja należę do tej ostatniej grupy...No i jeszcze są osoby, które myślą już o kolejnych dożynkach.xD Rozumiem wszystkich doskonale, niech każdy gra tak, by gra go satysfakcjonowała, by nie była mordęgą i powodem do stresu i nerwów.;)
    Moim zdaniem to bez sensu rzucać grę tylko przez jeden event, bo się nie udało zająć jakiegoś tam miejsca na liście. Gra ma BAWIĆ, ale właśnie jak ktoś traci dystans do gry to tak się dzieje, że byle co wyprowadza go z równowagi (czytaj gry). ;)

    Jeszcze raz serdeczne gratulacje WSZYSTKIM biorącym udział w tegorocznych Dożynkach i tym tylko kibicującym również.:inlove:
     
  20. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Brawo. Amen.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.