Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. incasent

    incasent Ambasador forum

    Nie ma za co przepraszać :) - człowiek chce dobrze, czasami się napracuje i zwyczajnie coś umknie :)
    Dzięki za pamiątkowe fotki :)

    I bardzo dobrze, że dużo! :)
     
  2. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

    gratuluję wszystkm uczestnikom udziału w TOP a w szczególnosci Grtce i k.tynce :)

    [​IMG]
     
  3. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    Gratulacje i jeszcze raz gratulacje dla wszystkich Top-owiczów:inlove: oraz wielkie dzięki farmerom gotowym nieść pomoc Frytka:inlove: dużo zdrowia Ci życzę:D korona to fajna rzecz:) ale nie choroba :eek:
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja wiedziałam, że nasi farmerzy są super ale tym razem jestem pod wielkim wrażeniem, zwłaszcza, że poprzeczka była bardzo wysoko. Podziwiałam nasze barwy i cudne napisy, i Wasze miejsca na liście, coś pięknego :inlove:
    Wielkie gratulacje dla wszystkich, brawo Wy :music:

    [​IMG]
     
  5. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla wszystkich biorących udział w TOP.

    [​IMG]
     
  6. kluska7070

    kluska7070 Młodszy ekspert

    dołączę do gratulacji wszystkim z TOP i tym jak ja w ostatniej grupie
     
  7. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    dziękuję za pamiątkowa listy:inlove:
    za wspólną zabawę:inlove:
    organizowanie napisów:inlove:
    gratulacje dla wszystkich biorących udział w TOP:inlove:
    a dla Gretag ogrom gratulacji:inlove:
    do następnego TOPu:sleepy:


    .
     
  8. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Dziekuje, niestety z TOPU 500 wypadlam mimo 13 i troche miliardow, ale mam jedno konto tylko. Na tych dozynkach zakonczylam zabawe w Farmera , a ze mna 5 moich sasiadow. To moje kolezanki z pracy, decyzje podjelysmy wspolnie. Razem zaczelysmy zabawe, razem konczymy. Wszystkim zycze powodzenia w dalszych zmaganiach. Gra fajna ale zasady juz przestaly mi sie podobac.
     
  9. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    No jeszcze brakuje mojego pierwszy raz wywalczonego miejsce w topie - 490 pozycja -))
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Też z jedną farmą nie dałam rady. Ale nie rezygnuję. Po prostu w następnych dożynkach już nie wezmę udziału.
     
  11. majka47

    majka47 Analityk forum

    Nie wszyscy mogli się dostać do top -500 i też musieli walczyć może nawet bardziej /wiadomo / ,ale tylko Was się chwali.my też zasługujemy na brawa,Gratulacje wszystkim poniżej 500 -tnego miejsca,bo to my przez Was spadaliśmy !
     
  12. incasent

    incasent Ambasador forum

    Ale, to troszkę nie do końca prawda, że chwaleni są tylko Ci z pierwszego przedziału :)
    Osobiście gratulowałem wszystkim uczestnikom, jak również czytałem wiele takich gratulacji :)
    -----
    Ale jeszcze raz! Gratuluję wszystkim uczestnikom bez wyjątku! Tym na liście i tym poza nią! - Najważniejsze, to podjąć wyzwanie :)
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie można tak łatwo się poddawać,ja też mam 1 konto i jestem na 129 miejscu. Trzeba myśleć pozytywnie że udało się ciężką pracą zająć takie miejsce bez pomocy farm bocznych. jest to nielada wyzwanie i tak trzeba myśleć i się nie zrażać,za rok będzie lepiej.
    Gratuluję wszystkim bioracym udział w TOP i dziekuje za wspaniała zabawe.
     
  14. majka47

    majka47 Analityk forum

    Ale przyznasz ,że miejsca między innymi zależą od zasobności portfela.Dziękuję
     
  15. incasent

    incasent Ambasador forum

    Najbardziej zależą od zasobności stodoły :)
    Trzeba się cieszyć, że tak wielu Polaków brało udział w dożynkach i tak wielu weszło do top :) Nerwów mamy wystarczająco wiele w realu i szkoda dokładać sobie kolejnych, niepotrzebnych :)
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tu się mylisz ,zależą od podejścia i strategi gracza.
    Moja średnia miesieczna to około 50 zł.
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to i tak jest sporo porownujac to z moja farma..premium i sporadycznie pnacze,ale tylko w wypadku bardzo dobrego...
    pomocnikow nie potrzebuje..mam zapasu w kuponach na ponad rok grania
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Brawa dla ciebie Majka 47.:)
    Nawet mi do głowy nie przyszło, że można tak pomyśleć - ale ktoś musi być winny.
    Tym razem winni są farmerzy, którzy wpłacili więcej niż 18,69 mld

    = = = = =
    Dzień dobry wszystkim.:)
    Podoba mi się jak gracz na poz. 500 trafił z nickiem:

    [​IMG]
     
  19. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Dożynki to tylko jeden tygodniowy event w roku, nie ma co się zniechęcać. :) Każdy gra jak mu się podoba i to, że ktoś nie trafił do top 500 wcale nie oznacza, że jest kiepskim farmerem. :) Wiadomo bywa to frustrujące gdy bardzo się o coś starasz i finalnie się nie udaje, ale czasem jest to też motywujące do dalszego działania. A nuż za rok to ja będę najlepszy/najlepsza. :) Poza tym eventy są cały czas, w jednym nie poszło to uda się w kolejnym. :)

    *****
    Ja również gratuluję wszystkim TOP-owiczom, jak i tym, którym trochę do tego TOP-u zabrakło. Dobra robota! :)
     
  20. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    1373 to moje miejsce,to tak ni w kij ni w oko;),ale pamiątka bedzie:),gratuluję Wszystkim TOPowiczom,:inlove:a zwłaszcza moim sąsiadom
    Danutana:inlove:,dora4370:inlove:,Karakuliambro:inlove:,.Bogumiła.:inlove:,eternia,:inlove:gosiagosia60,:inlove:abc2016,:inlove:kevin_2769:inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.