Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. incasent

    incasent Ambasador forum

    Może jednak się zdecydujesz?
    Co roku będzie trudniej, widzisz jakich mamy "hobbystów" w top...
    100 kont po 50mld.... chyba zrobiłby większe wrażenie wrzucając 5 bilionów z jednego konta...
    Ale nie mnie osądzać. Nie wiem co ten człowiek robi w życiu prywatnym i być może jest to Jego jedyna "odskocznia" :)
    --------
    Nie ma za co, wierzę, że się zmobilizujesz i razem pomachamy flagami z tabeli ;)

    60.000 paszy na wyspie i 60.000 paszy na kontynencie w zupełności wystarczy. A przy koncie premium i turbo młynie da się zrobić znacznie więcej.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2023
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Piotrze, nie dam rady w tym roku :p jestem tego świadoma :p za bardzo lubię swoja farmę, żeby ją porzucić bo kolejny raz nie będzie mi się chciało, żeby ją odbudowywać.
    Za rok będę gotowa :music: a Ty wspinaj się na sam szczyt :) zasłużyłeś :)
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja ostatnio w weekend spróbowałam cosik zdziałać,zuzyłam ok.150 niebieskich i dostałam 3x100% i 1x +1,w diament 300% i w złoty 100% + 1szt dyniowy i miałam takie rezultaty:

    [​IMG]

    kosiarzy na stanie 7szt,miałam zapas paszy ponad 2000szt,poszło bardzo szybko :( :(,echh.
    W sumie mało :cry:

    Teraz pytanie czy koło bedzie nadal chciało współpracować 8),500 niebieskich czeka 8)8) tylko czy warto ?? jak czytam o tych wszystkich dodatkowych kontach :( :(
     
  4. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    jeśli wyciśniesz 10 szt. z jednej zagrody wrzosówek to 60.000 paszy wystarczy na ok. 15 mld wartości sg.

    z pomarańczowych mant trochę mniej - ok. 12 mld.

    czyli raczej wystarczy na TOP 500

    ale pewnie da się sporo więcej - mala wycisnęła 25 ważek z jednej zagrody
    200 z każdej menażerii!! - tak to rozumiem !!

     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2023
  5. incasent

    incasent Ambasador forum

    Ja wycisnąłem z jednej zagrody 28szt. Manty mają pomarańczowe zagrody, więc wiadomo, że jeszcze więcej.
    Ale widziałem screeny wrzucane tu na forum, że ktoś miał ponad 200 ważek z zagrody ;)
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    wszystko zależy ile masz kosiarzy i jak koło współpacuje i ile masz + z pnaczy i itemów zagrodowych 8)
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  8. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    no i sporo to wyjaśnia...dzięki

     
  9. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Na następne dożynki będzie miał 500 farm i wszystkie znajdą się w TOP 500. Ta gra sięga szczytów absurdu. Więcej więcej więcej, szybciej szybciej szybciej. Wirtualna kalka realnego świata.
    W TOP-ie brać udziału nie będę. Wartość całej stodoły to ok. 8 mld. Nie będę poświęcać całego wolnego czasu i energii, żeby mieć czegokolwiek w tej grze więcej.
    Powodzenia tym, którym się jeszcze chce.
     
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

  11. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

  12. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    ciekawa rozmowa....
    niestety nie robi nic, co jest zabronione,
    najwyżej to działalność mocno aspołeczna i antysocjalna

    a wprowadzenie ograniczenia 1 farma - jedno miejsce w TOP 500 technicznie nie zrobienia....
    a gdyby nie ten 1000% do zbioru to poradziłbym owemu graczowi, żeby się nie rozdrabniał
    niech zgarnie wszystkie miejsca w TOP 500 i będzie spokój....
     
  13. incasent

    incasent Ambasador forum

    Choćby się za przeproszeniem sfajdał.... to i tak nie da rady.
    Ale jeśli BP tego nie zmieni, to w całej grze wkrótce zostanie chyba tylko On.
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    No, ładnie.
    3 mld SG w tą, czy w tamtą stronę.
    Akcja pod multi gracza?
     
  15. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Tak ta romantyczna skrzynka za 9 baniek na pewno skłoni go do przemyśleń ...
    Poczytałam sobie tą rozmowę, choć trudno to nazwać dialogiem.
    Mój entuzjazm nieco przygasł, no ale zobaczymy co będzie.
     
  16. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    A te 100 farm to myślisz, że sam obrabia? I nic innego w życiu nie robi? Ma dobrze opłacanych zarządców.
     
  17. incasent

    incasent Ambasador forum

    Wszystko się zgadza, ale czym inny jest wepchnięcie 100 kont, nawet 300, czy skrajnie 450-ciu, ale nie pięciuset..
    Nie tylko On ma "ambicje" ...
    -------
    Edycja: W sumie to jest banalne rozwiązanie problemu. Wystarczy zrobić pierwszy przedział TOP 1000, niech się zarzyna ;]
     
  18. mahartka

    mahartka Baron forum

    dożynki :) oby tylko przejść przez podstawową część eventu... z tym większy problem niż z wpłatami na listę ;)
    a potem jakoś będzie ;) jest szansa, że w tym roku będę mogła w ostatni dzień być przed komputerem :)
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    No dobra dożynki tylko szkoda , że nie można się dostać na polanę eventową. -.-
     
  20. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Ja weszłam ale nie mogę posiać niczego :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.