Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    a ile masz szarłatu?8) ja dostukałam wczoraj 950 tysi;) ale to wszystko mało a i zielonych kropelek już nie mam:cry:
     
  2. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    hej :) gdyby ktos z topowiczow z targu 13 potrzebowal pomocy, prosze o sowke. trzymam za was kciuki:)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    40 mln szt. - 50 mld SG.
     
  4. małgoos

    małgoos Cesarz forum

  5. incasent

    incasent Ambasador forum

    Super :)
    Jak już będziesz przy komputerze, dodaj proszę 17 listków sałaty na 794 i ubierz Flagę :)
     
  6. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    łoo ho ho no to spoko pnącze masz w kieszeni :)
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No nie wiem czy tak spoko.
    Czas pokaże.
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ryśka nie ma jeszcze na liście, a mógłby w tej chwili być na poz. 33.:)
    To ja się zastanawiam ilu jeszcze takich Ryśków jest wśród wszystkich farmerów??? :D

    = = = = = x x x x x = = = = = x x x x x = = = = =
    Dzień dobry :)
     
  9. 3mimoza7

    3mimoza7 Moguł forum

    xDxDxD
    wlasnie to samo sobie pomyslalam i jak tu pilnowac drabiny zeby z niej nie spasc ;)xD
     
  10. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Rysiek czeka i bdb robi. Nie liczy się miejsce tylko przedział.
    Nie ma co szastać miliardami. Zaoszczędzone przydadzą się na przyszły rok.
     
  11. incasent

    incasent Ambasador forum

    Taki jak Ryś, jest tylko Ryś i to w bardzo pozytywnym znaczeniu ;)
    -----
    Opryskiwaczy coraz więcej, nawet miałem wrażenie, że z Piccolaków ostatnio częściej wypadały ;)
    No ale być może nie wszyscy zdążyli z paszą :)
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ależ ja nie oceniam Rysia.:)
    Zastanawiam się tylko co może nas czekać, ilu farmerów nie ma jeszcze na liście, bo tych co są poniżej (grupy 17,7) i z pewnością dorzucą tyle aby utrzymać się w pierwszym przedziale, to widzimy.:)
    Jak widzimy na przykładzie Rysia, nie tylko opryskiwacze mają znaczenie. Szarłatu też można nasiać na grube miliardy.:)
     
  13. incasent

    incasent Ambasador forum

    Ale bardzo wiele zmieniły. Można nie mieć nawozowców, można nie mieć sek. szarłatu, a mimo to spokojnie wejść do top 500.
    Dokładnie tak jest u mnie i obawiam się, że wielu graczy też dostało taką możliwość, której wcześniej nie mieli.
     
  14. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Jaki miły byłby widok dla oczu, gdyby udało się Wam wypchnąć tego gościa ze 100 farmami poza 500-tkę. Bo tak naprawdę bierzecie udział w TOP401.
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zgadza się Piotrku, oczywiście, że masz rację. :)
    O tych opryskiwaczach pisałam już wcześniej i uważam, że w tej chwili stanowią główne źródło "zamożności" ;) farmerów, ale szarłatu też nie można lekceważyć.:)
     
  16. incasent

    incasent Ambasador forum

    Na razie wstawił do TOP'u 36 farm, może na tym zakończy?
     
  17. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    z tą róźnicą, że trzeba natłuc sporo paszy - praktycznie przez kilka miesięcy tylko to...
    no i sianie składników do paszy - takie wrzosówki....
    zarówno nostrzyk jak i marzanka na targu powyżej 15.000 sg za szt.
    - co już jest drogo - to oferty raczej w detalu.
    a jeszcze nie ma 1 sek. nostrzyka - a bardzo by się przydało

    dla równowagi, jeśli koło nie chce współpracować w kwestii "do stodoły", to poniżej 120 szt. szarłatu z super pola
    interes staje się mało oplacalny....
    no chyba że uciułasz ponad 500 szt. to wtedy ma to sens

     
  18. incasent

    incasent Ambasador forum

    Wszystko się zgadza, dlatego ja poświęciłem prawie cały rok na paszę. Itemy dopiero od niedawna wystawiłem na łąki...
    Nawet nostrzyka uszlachetniłem, żeby mi się dobrze wpasował w tryb dobowy...na wyspie to samo...
    Coś za coś....
    ----
    Ale się da.
     
  19. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Problem paszy można też chyba rozwiązać superpaszą. Nie wiem czy są jakieś limity w zakupie, bo od wielu lat nie kupowałam.
     
  20. incasent

    incasent Ambasador forum

    Mnie troszkę szkoda super paszy. Raz wykorzystałem ze 2.000 dla mrocznych zwierzaków, ale to kropla w morzu.
    Żeby "spać spokojnie" przed dożynkami, to potrzeba w sumie ze 150-200tyś paszy na wyspie i farmie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.