Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    nie płacz,nie po to "dobra"zbierałeś :D
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

  4. 3mimoza7

    3mimoza7 Moguł forum

    Brawo, ja tylko raz zaczelam liczyc, az zasnelam :)
    ale chyba bedzie trudno w tej edycji,
    zobaczymy jak sie zacznie, ostatnio juz nie pamietam, ale w Topie sie utrzymalam,
    moze tym razem tez sie uda:oops::);)
     
  5. anna0089

    anna0089 Książę forum

    kochana co to za pakiet przeprosinowy ? nic nie widzę ?

    przepraszam nie ma pytania znalazłam . To tak jest jak zaczyna sie ewent od czytania dyskusji a nie wymogów
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2023
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  7. anna0089

    anna0089 Książę forum

  8. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    moim zdaniem to takowi gracze nie zupełnie mają równo pod sufitemo_O. Na koniec dnia to jest tylko gra, te zasoby to tylko cyferki gdzieś na serwerze, obrobić dziennie te 30 farm to orka, nawet jeśli wejść tylko raz dziennie i zebrać zbiory. Zrozumiałabym, jeśli te miliardy SG miało przełożenie na chociaz tysiące PLN, £, czy $. Ale jak mają taką obsesję, to niech mają8).

    Co do różnych targów, to niestety prawda, mam wrażenie, że im starszy serwer tym mniej towaru a wyższe ceny. Jak widzę na forum, że gracze kupują tony towaru za drobne. Na moim targu ceny wysokie a towaru i tak mało albo brak. Te sianogrosze mają zupełnie inną wartość na róźnych sewerach, a w TOP 500 taką samą.
     
  9. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    To jest ten event, który dla mnie jest zupełnie nieosiągalny, nierealny, niezrozumiały.
    Nie wiem jakie pakiety? Po co dodatkowe farmy? Skąd wziąć takie ilości roślin, drzew, zwierzaków, bonusów, czy innego dobra, aby w ogóle zaistnieć gdzieś na 50.000 miejscu.
    Niby poradnik przeczytany, ale ja gram w zupełnie inną grę!
    Nie mam nawet pomysłu jak uzbierać każdej roślinki po 1000 sztuk, bo wiecznie mi brakuje, jakiś zwierzak zjada, oddam na sezon. A tutaj, aby zacząć przydałoby się przynajmniej 100.000 szt.
    Ostatnio udało mi się zająć dobre miejsce, i kibicowałam moim Sąsiadkom, i do samego końca trzymałam kciuki i bardzo mi było smutno jak jedna z nich w ostatnich minutach wypadła za 3000 miejsce. :(
    Tym razem jednak nie widzę nawet możliwości wejścia na trybuny. :(
    Albo źle coś policzyłam, albo nawet na to mnie nie będzie stać, a to już przykre.
    Na pociechę jest drugi evencik, ale chciałabym móc obserwować 77 777 777...
    Pamiętacie o zmianie barw w herbach?
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

  11. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    100 farm? :eek: Trochę nie rozumiem takich osób, bo to jednak jest tylko gra przeglądarkowa... No ale jeśli ma nadmiar czasu i pieniędzy, to chyba nic innego nie pozostaje, jak znaleźć sobie takie właśnie hobby xD
    Ja oczywiście do TOPu nie startuję, będę dzielnie machać chorągiewką i kibicować :D A event po prostu zrobię jak zawsze ;)
     
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Chciałabym i się boję..... że utopię kolejny raz swoją farmę:p i znowu będę zaczynać od zera. W pierwszym przedziale może być tłoczno, ciasno, duszno, a ja nie przyzwyczajona jestem do tak wielkiego tłoku. Chyba poczekam na za rok, może będzie luźniej :music:
    Każdemu startującemu w Topie życzę powodzenia :) Niech moc będzie z Wami :)
     
  13. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    i takie rozwiązanie byłoby najlepsze....
    regularną farmą, nawet pilnie i "skutecznie" zbieraną, nie ma nawet cienia szans na TOP 500
    a ranking totalnie niewiarygodny, bo nie odzwierciedla chociażby nakładu pracy na polu.


    a to na pewno byłoby ciekawe zajrzeć do stodoły farmerskiego akcjonariatu....8)8)
    myślę, że bylibyśmy nieco zaskoczeni....
    ciekawe też by było jakim schematem działania osiągnęli taaaakie ilości
    jeśli gracze z przedziału 500 - 2000 z zeszłego roku dorobili się kokosów, to na aktualne TOP 500 może i 15 mld. nie wystarczyć....

    1 sek. szarłat i/lub wrzósowki to jednak tylko w taki sposób można liczyć na TOP 500....i przychylność koła fortuny....

    i teraz pytanie:
    czy zdobycie ulepszeń do 1 sek. szarłatu i 5 opryskiwaczy zaliczamy do farmerskiej pracy,
    czy jako "niesprawiedliwa przepaść"..?

    ________________________________________________________________________

    chętnie zgłoszę się na szkolenia z hodowli wrzosówek....
    (brakuje 1 opryskiwacz)....

    * w menażeriach, czy na polu?....kupujesz też?
    * paszę kręcisz i kupujesz też?...a składniki?
    * jakie ulepszenia/bonusy?
    * ile ukręcisz za jednym posiedzeniem?
    * ile max. z jednej zagrody?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2023
  14. incasent

    incasent Ambasador forum

    Odbierzesz dzisiaj pakiet przeprosinowy i możesz działać ;)
     
  15. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja nie startuję, pustki w stodole, po przerwie nie dałam rady jej uzupełnić, ale kibicuję wszystkim biorącym udział. Pozostaję obserwatorem trzymającym kciuki. Powodzenia:)
     
  16. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    taaaa....tylko skąd paszę wezmę??.....
    już 3 potencjalne czekają na dzisiejszego...
    .:music::music:

    _________________________________
     
  17. incasent

    incasent Ambasador forum

    Pasza, to niestety harówka wielomiesięczna.
    Nie wiem jak Nuka, bo to Ją pytałeś o zdanie, ale ja do oprysków przygotowywałem się ponad 9 miesięcy...
    Nie było itemów na polach, tylko nostrzyk, nostrzyk, nostrzyk i imbir cytwarowy. No i codzienne opróżnianie półek w sklepiku.
    - Ale cóż, nie mam sek. szarłatu, więc co się namieliłem to moje ;]
     
  18. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Piotrze, wielkie gratki za wytrwałość i systematyczność :) Będę mocno trzymała za Ciebie kciuki i dziękuję za wiesz co :) W tym roku nie dam rady ale za rok gdzieś się spotkamy na liście :)
    Powodzenia :)
     
  19. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    i tak czegoś do końca nie ogarniam....
    300 dni, to 10 miesięcy....
    nawet jak produkujesz paszę non stop, to raptem 60.000....
    to gdzie te miliony??!!!!....
    musisz kupować? - bo jak inaczej?

    mam 1 sek. szarłat, ale wymagana jest przychylność koła fortuny....
    a to ostatnio słabo współpracuje !!

    mam spory zapas SN, ale poniżej 200 szt. z pola nie ma co startować....a tak zdarzyło mi się raptem 3 razy
    no i nie mam imprezowych w tysiącach....
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2023
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Pewnie mielona za fl :p
    Do tego koło, kosiarze i z jednej zagrody wychodzi 200 szt zwierza
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.