Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Zdaje się, że rozwalił nasz napis -.-.Ciekawe czy się będzie wspinał dalej, czy to po złości...
    Swoją drogą czemu nie jest koleżeński i nie utworzy napisu z ekipą ze swojego kraju. Więcej osób miałoby nagrody, hm
    Nie mogę przesunąć listy tak żeby widzieć wszystkie pozycje (nie mam myszki, tylko touchpad) :(

    edycja: a nie, nie rozwalił :p Biję się w czoło ;)
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Siedzisz mi na głowie i czuję to twoje tupanie -.-xDxD
     
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Może nie będzie aż tak drogo. Trudno wyczuć:) Na teraz potrzeba 3,7 mld a jest jeszcze jutrzejszy dzień i cała środa
     
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jest samotny nie lubi siebie ,a tym bardziej innych.
    W ten sposób chce się dowartościować, należy mu współczuć.
     
  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    no właśnie, jak to się mówi...na dwoje babka wróżyła......bo muszę szarłatu dorobić i się zastanawiam czy mnie stać ;)
     
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    No i kolejny mój sąsiad/sąsiadka jest na top liście ( to już ósmy/ósma ) :)
    Tak po cichutku, ale skutecznie :)
    Brawo :) :) :)
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD
    Czekam tylko na hasło i ruszam.:) Takie tupanie nie jest fajne.:)
     
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Zobaczysz jutro ile będzie i najwyżej jutro lub pojutrze dostukasz
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czesto czytam jego posty na niemieckim offie....jego wypowiedzi sa bardzo kontrowersyjne..nie sadze,ze jest to typ samotnika
     
    .Basia410., dora4370 oraz hapsak89 lubią to.
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To potwierdza że chyba się nie myliłam.
    Zresztą by tyle farm obrobić ,to znaczy że ma czas i nie ma przyjaciół.
     
    .Basia410., dora4370 oraz gosiagosia60 lubią to.
  11. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    no to chyba będzie najlepszy pomysł....:)
    może jeszcze coś SN dozbieram, bo póki co mam jakieś 33 K ale i tak wszystko będzie zależało od koła...muszę je jakoś przekupić xDxDxD
     
  12. incasent

    incasent Ambasador forum

    To ja lecę na 17 xxxx i zajmuję miejsca ;)
     
  13. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Ciekawe co myślą nasze topowiczki K.Tynka. i Gretag pewnie zastanawiają się czy zmieszczą się w Top 500 :cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    Ja teraz 480 miejsce i martwię się czy dam rade na Top 1000 / tym bardziej że w stodole już z grubsza niewiele zostało , pozdrówka i walczcie
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie wiemy gdzie pracuje..jakie ma stanowisko..z racji np stanowiska moze to robic w pracy...a po niej szczesliwy ojciec,maz..nie oceniajmy ludzi tylko poprzez pryzmat ilosci farm i wsadu dozynkowego
     
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Napisałam jak ja to widzę i nie obchodzi mnie jaki jest.
    Wiem że ja mam 1 farmę i dla mnie będzie przyjemnie jeśli znajdę się w 500.
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Upss, przestrzeliłam - nie wzięłam pod uwagę, że byłam na poz. . . . 783 i dodałam równo 10 mld.:(:D
     
  17. incasent

    incasent Ambasador forum

    Będziesz dumnie nosić flagę, na czele peletonu ;)
     
  18. hapsak89

    hapsak89 Koneser forum

    O i w końcu głos rozsądku. Jeden na tylu, którzy tworzą swoje teorie i oceniają pisząc mocno niesmaczne wręcz epitety o graczu, którego nie znają. Może i fajnie Was się czyta na co dzień, może i forum jest spoko jako społeczność, ale szczerze mówiąc nie podoba mi się cała ta nagonka, szyderstwo i złośliwości, które kierujecie pod adresem tego gracza. Ja udziału w TOP nie biorę, bo nie mam zasobów, by się wspinać i jakoś nie mam do nikogo o to pretensji, każdy gra tak jak lubi, umie, chce i może. Jeśli tak bardzo Wam wszystkim marudom przeszkadzają konkretne osoby na liście TOP to jest bardzo proste rozwiązanie - wrzućcie więcej do wora i tyle, przeskoczycie wyżej i będzie spokój. Nie rozumiem po co drwić, wyśmiewać i wyzłośliwiać się na innych graczy, których nawet nie znacie. Tyle ode mnie i powodzenia w zdobywaniu szczytu listy
     
  19. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    [​IMG]brawo Polacy
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    To ja opuszczam Was i spróbuję się przytulić do Naszych piętro wyżej ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.