Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum

    ostatnie Piccolo:
    florenowiec :inlove: ( mój 3-ci), kwieciste:), chomicza:), święto świateł:sleepy:, na koniec zonk- poszukiwacze:cry:
     
  2. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Na razie podglądam i patrzę, nie wiem ile warta jest moja stodoła, ale chyba trzeba będzie jakoś to policzyć, żeby wiedzieć czy pchać się z pyskiem do przodu czy nie. W tamtym roku jakoś tak w ostatniej chwili podjęłam decyzję i załapałam się do 1000. W tym roku nie wiem, na pewno decyzję zostawię do środy - może uda mi się policzyć stodołę. znając życie w środę będzie zonk i kwiatki kręcące się xDxDxD
    A z 5 pikolaków - wzięły się jakoś tak z ostatnich eventów i spółdzielni - to miałam 2 x kwieciste, 1 cylinder, 1 chomicza i oczywiście raz kumpel - już myślałam, że o mnie zapomniał xDxDxD
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Moje Piccolo dało: parasolkę, chomiczą i inwazję robali - niby nieźle, a niedosyt jest.:D

    * * * * *
    Jestem już na farmie, gdyby trzeba było jakiś ruch na liście zrobić, to bardzo proszę.:)
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie z pikolakow dwa razy bylo tak......8)
     
  5. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Z mojej stodoły mogę wycisnąć max. 18 mld ale to chyba zbyt mało, żeby utrzymać się w przedziale 500. Zobaczę jaka będzie sytuacja w środę późnym wieczorem i wtedy zdecyduję :)
    Trzymam mocno kciuki za wszystkich naszych graczy :)

    Z Piccolo wyszedł genialny zawodowiec, parasolka i chomicza :) jak to mówią - Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma xD:music:;)
     
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie podobnie. Mogę dostawić jedynkę z przodu, ale raczej nic więcej.
    Po powrocie z pracy zobaczyłam, że od wczoraj dużo nie spadliśmy, ale teraz znowu zaglądam (po jakiś 2h?) i chyba z 40 miejsc w dół. Nie wiem ile ten "kozak" już wstawił farm, ale jeśli ma zamiar wstawić 100, to jeszcze o te brakującą liczbę spadniemy :(.
    Gdybym miała zasoby to bym mu napis rozwaliła xD:p.
     
  7. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    A czy jest jakiś program albo wtyczka do przeglądarki, którą można by podpiąć pod grę, aby wiedzieć jaki jest stan stodoły bez liczenia kalkulatorem?
     
  8. incasent

    incasent Ambasador forum

    Wspinam się na razie do Was, jak będzie większa grupka na forum to zdecydujemy co dalej :)
     
  9. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Czytam, obserwuję i oczywiście kibicuję Wam wszystkim :)

    Mój kolejny sąsiad "wskoczył" do topu i to na wysoką pozycję :)
    Myślę, że nasi gracze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i .......:p:D:inlove::)
     
  10. majka47

    majka47 Analityk forum

    A na mnie przyśzlo opamiętanie i już więcej jak 4 miliardy nie oddam zwyczajnie odechciało mi się ciągle wrzucać.Trzymam za wszystkich kciuki.
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A ja już tupię nóżkami - zastój taki, od rana spadłam 50 pozycji.:)
     
  12. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witam Top - owiczów :D

    mam oddane 5 miliardów, obecna pozycja 446..........czy 20 wystarczy na TOP 500 ?
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    myślałam,że te moje + 2 miliardy na 1000 starczą ale chyba za cienka jestem...
     
  14. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Może więc warto troszeczkę ruszyć nóżkami :)
    [​IMG]
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jemu bardziej zalezy na napisie anizeli na 100 farmach..wiec o liste az tak bym sie nie bal
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak rano wychodziłam z domu to jeszcze wszyscy byli na miejscu, napis pięknie się prezentował:

    [​IMG]

    Przez noc spadliśmy niewiele, ja z 813 na 888, teraz wróciłam, mam miejsce 1000, ruszam do góry.
     
  17. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Zobaczę co będzie dalej , jestem leniwa i na wyspie mam praktycznie same drzewa , to się trochę nazbierało aż się sama zdziwiłam ile.
    Muszę powiedzieć że z dumą i uznaniem patrzę na wasze poczynania:):inlove: na top liście gratulacjexD:music:
     
  18. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Szkoda, ze nie na 20 targu . Bo pustki , zreszta przed dozynkami podobnie, dokupilabym troche, bo sianogroszy miliardy i wydac nie ma na co. Z Piccolo jak zwykle 2 kije, chomicza, tanczacy , parasolka. Wszystko do paska.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 listopada 2023
  19. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Asiu, rok temu było około 6,5 mld na pozycji 500 więc w tym roku braknie
     
  20. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    hej Wojtku, ja się zastanawiam czy 20 miliardów wystarczy ...bo, że 5 będzie za mało to oczywiste :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.