Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Czekamy Piotrku.:)
    Zabierzcie ze sobą Elę - świetnym i sprawdzonym koordynatorem jest.:):inlove:
    Czym wyżej tym straszniej ;) :p
    liczymy na Wasze dobrze zaopatrzone plecaki.:):music:
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki Aniu.:)
    Dołączę do Was na pewno. 7 777 777 777 to akurat wartości, którymi kończyłam zeszłoroczny Top.:)
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Właśnie jutro planuje jeszcze dopakować ten mój plecak, bo obawiam się, że obecne zasoby mogą nie wystarczyć:oops:, aby zostać w tym najwyższym obozie, czyli TOP 500 ;).
     
  4. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

    Nie wyswietla mi sie ile wrzucilam do top? ktoś coś
     
    Aisha1969 lubi to.
  5. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    [​IMG]Szacunek za wasza cieżką prace trzymam kciuki
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja niestety dopiero dotarłam na ferme :(
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Już 124 wylotki nadmiaru:p;)
     
    Ciasteczkowa♥ i Aisha1969 lubią to.
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mimo to w napisie jesteś. Sowa na płocie.;)
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Super :) I chetnie dołoże to co trzeba :)
     
  10. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    jak myślicie
    wystarczy na top 3000 ?
    [​IMG]
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  12. incasent

    incasent Ambasador forum

    Miśku, w ubiegłym roku było 245mln. wrzucone na 3000-czną pozycję. Moim zdaniem tyle będzie mało...
     
  13. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Według mnie, to raczej nie. Dzisiaj były spadki o 1000 miejsc, a wtorek, środa jeszcze przed nami. Jestem na 849 pozycji, ale myślę, że nie załapię się do TOP, jeśli nic nie dołożę 8)
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Seba, zgadzam się z Piotrkiem, w tym roku na pozycję 3000 uważam, że będzie trzeba oddać znacznie więcej.
     
  15. halina415

    halina415 Ekspert forum

    nie biorę udziału w Topie chyba 2018r brałam , zdobyłam item domek ze słomy
     
  16. incasent

    incasent Ambasador forum

    Jak wczoraj wrzuciłeś swój wsad z kawusi, to sobie uświadomiłem, że gdybyś wrzucał tyle co godzinę, to by Ci czasu zabrakło, żeby wejść do top 500 :D
     
  17. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    ogólnie ile krajów bierze udział w ŚŚ? bardzo mnie to ciekawi , ktoś wie? spadłem na 1300 coś tam , ale materiał jest :p
     
  18. incasent

    incasent Ambasador forum

    [​IMG]
     
  19. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    Fajnie że mogłam dorzucić swoją cegiełkę do tego napisu :) bo następny poziom z siódemkami to już nie moja bajka . Chciałabym utrzymać się w pierwszym tysiącu o ile i ten próg nie będzie aż nadto wyśrubowany .
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzisiaj miałam więcej czasu i chętnie zaglądałam do wątku o dożynkach - przypominam sobie co działo się podczas dożynek z poprzednich lat.:) I myślę, że powinniśmy wziąć sobie do serca, co napisała Benia (Marrylan) na temat ubiegłorocznego TOP-u:
    "Pod koniec wór oszalał i pędził jak rakieta. Trzeba było czuwać do ostatniej sekundy.":)

    A w tym roku nagrody jeszcze lepsze, a to ma duże znaczenie w ilości biorących udział i dokonywanych wpłatach.:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.