Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    wszyscy pomocnicy na 120 h to jak rozumiem też aktywacja natychmiastowa ?
    tak jest w misjach ale tu nie jestem pewna
    muszę to dobrze zorganizować :)
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pomocników nie da się przechować (chyba, że w ramach kuponów), więc oczywiście ich aktywacja jest natychmiastowa:)
     
  3. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Do zrobienia podstawy eventu potrzeba:
    Trawa ozdobna: 1400
    Laski cynamonu: 700

    Trawę można kupić za zwierzęta hodowlane, z czego skorzystam, aby zapełnić od razu wszystkie pola :) Nagrody mi się podobają.
     
  4. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Co z tym pakietem przeprosinowym? Coś mi umknęło. Proszę wyjaśnijcie co?, gdzie?, kiedy? a przede wszystkim jak? ;)
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    pakiet od jutra no przecież w OO jest 8)
     
  6. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Dzięki :inlove: Nie zaglądałam na OO xD
     
  7. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    Samo święto kusi skrzyneczką. Robiłabym i tak, ale przyjemność większa. Dla mnie pnącze boskie! Niestety poza moim zasięgiem, nawet nie myślałam o uczestnictwie w TOP innym niż w roli kibica. Cóż możne za rok dam radę. Trzymam kciuki za walczących, będę Was wspierać duchowo z całego serca :)
     
  8. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Czekałam, czekałam i się doczekałam. Marudzić nie będę.
    Brązowe srebrne czy złote pakiety bez szału, turbodynia i jesienna huśtawka (jeśli je zdobędę) pewnie trafią do paska, za to smak jesieni nie jest zły (słabsze itemy stoją u mnie na wybiegu), a pnącze bardzo mi się podoba. +1 do nawozowców i +1 dla zwierzaków przy opryskach, a do tego 1000%, to przyzwoita TOPowa nagroda :)
    Teraz tylko pytanie, czy zmieszczę się w pierwszym przedziale :p
    Masz rację, ale szczerzę się cieszę, że akurat to pnącze skopiowali i dobrze, że przy kopiowaniu nie zgubili ostatniego zera :p
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Wszystkie eventy robię, to i ten "machnę".;)
    Nagrody jak dla mnie całkiem fajne, gdyby tak jeszcze pnącze zbierane było co 22 godz. to już byłoby super.:)
    Pierwszy zasiew zrobię na wszystkich dostępnych małych polach wykorzystując możliwość wykupu nasion za zwierzęta hodowlane.
    Będzie więcej wypadajek (jedna warta 100.000) i szybko uwinę się z wysianiem rośliny.
    Mam nadzieję, że zmieszczę się w 500-ce - 500+ mnie nie interesuje.:)

    P o w o d z e n i a.
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Spodziewałem się słabszych nagród ale BP pozytywnie zaskoczyło. Gorsze nagrody dożynkowe były w poprzednich latach i ludzie brali udział. Zresztą nie ma takich nagród, które każdego zadowolą. Zacząć zacznę, wrzucić do topiku też wrzucę ale gdzie się znajdę 22 listopada po 22.00 to zobaczymy :)
    Powodzenia
     
  11. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    przypominam tylko że rekompensatę odbieramy dopiero jak urośnie roślinka eventowa na dodatkowym polu.
    Ja sobie zaraz przylepię kartkę na monitor żebym z rozpędu nie uruchomiła ze startem xDxDxD
     
  12. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    To ja powiem, że według mnie nagrody są bardzo słabe; no może pnącze jest bardzo fajne ze złotym pakietem, ale to za top 500, więc wywalać cały swój dobytek za takie nagrody to i tak nie warto. Gdyby chociaż dali kilka picollo do tych pakietów to byłoby lepiej. Nagrody ze srebrnych i brązowych pakietów według mnie bardzo słabe i kompletnie nie warte wywalenia tyle towaru. I żeby nie było, rozumiem że tu chodzi o zabawę, po prostu trochę dziwi mnie, że każdy się zachwyca nagrodami, gdzie tylko 500 osób dostanie coś ciekawego, choć i tak nie dość ciekawego według mnie :)
     
  13. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    zawsze startuję w dożynkach z róznym skutkiem;),mam wiele pamiątekxD,teraz też tam bedęxD
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Powiem wow :inlove: Super.
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No dobra, to ile potrzeba na odblokowanie wora?

    O!
    Tylko 1.400 Trawy ozdobnej (badyl na PST) i 700 lasek cynamonu (wylotki z wszystkich pól siewnych farmy i wyspy).
    Tu nie ma co rozpisywać.:cry:

    Pytanie: Ile trzeba będzie do wora wrzucić na pierwszy wagon?

    Tu są linki do tabel z poprzednich lat:

    https://board-pl.farmerama.com/threads/dożynki-kiedyś-i-dziś.88517/#post-2527753

    Tyle było ostatnio:

    top 500 - 6.367.471.760
    top 1000 - 1.629.594.310
    top 3000 - 234.874.634

    Będzie dwucyfrówka na minimum w pierwszym przedziale?
    Czy poprzednie kosy wystarczą?
    [​IMG]

    Spadam obok.
    Tam chyba będzie coś do policzenia.:p
    xD:cry:xD
     
  16. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Pnącze mi się podoba, ale niestety poza moim zasięgiem w tym roku. Nawet nie próbuję, ale zrobię sobie wszystkie stoiska, przynajmniej piccolaki wpadną. Trzymam kciuki za wszystkich walczących w TOP500.
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wrzucę,co mam 8) Trochę postoję z kosami a później sobie otworzę spadochron :p
     
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Też miałam nadzieję na Piccolo, tym bardziej, że kiedyś dali i to kilka sztuk...
    Jak zwykle przepaść w nagrodach, tj. wg mnie dla pierwszej 500 bardzo dobre (choćby rewelacyjne pnącze), a dla reszty słabe jak na dożynki. Nie mniej jednak pamiętam jakie są emocje, tworzenie napisów, przytulanie się xD.
    Oczywiście będę robić i będę mierzyć w pierwszy próg. Rok temu się udało, ale jako, że ja skromna farmerka - nie mam ani jednej dodatkowej farmy, więc nie wiem czy dam radę.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2023
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja mam dodatkowe ale ani razu w tym roku nic na nich nie robiłam(w sensie-mam je nadal,nie wchodząc tak długo? o_O )Postanowiłam sprawdzić,czy jako przykładny farmer,z jedną farmą,mogę cokolwiek osiągnąć :pPewnie nie ale co tam xD
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Oj tam, oj tam. Pewnie, że możesz :).
    Mi się rok temu udało z 1 farmą. Mam nadzieję, że się poprzytulamy w większej grupie na liście ;)

    Rysiu aż mi się ciepło zrobiło na serduszku, jak zobaczyłam tą listę :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.