Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ryś to zapytam ile Ci koło dało,że taki piekny wynik szarłatu miałeś ?


    Aniu dzieki za podpowiedz,mam 31 szerszeni ;),do slotu złotego dam tylko białą bo drugi złoty bedzie zajety 100%,ale mam pnacza ,dam chyba rade tylko,żeby koło nie strajkowało 8)
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wiem.
    Ale od groma musiało być.
    Cóż, miałem chyba ze 20 dyniowych.
    Trzymałem nawet takie z 1 ładunkiem specjalnie na tę okazję.
    Kalkulator pokazuje że musiało do tego być jakieś 3000% ze stodoły.
    Wystarczyło na 2.700 kręceń trafić 15 razy bonus 200%, albo 30 razy bonus 100%.
    Miałem 2.700 impów.
    Myślę ze na każde 100 - 150 kręceń jakiś bonus wpadł.
    Ile było faktycznie, to nawet ciężko sprawdzić, bo zaraz odpaliłem małpie obroty(a mam ich całą wyspę), to ciężko by było się przez nie przebić w pasku, żeby policzyć co z koła.
     
  3. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja https://foto-hosting.pl/ darmowy bez logowania i sprawdzony
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bry. Już są pierwsi na liście top. Szybko.
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i zabawa się zaczyna ;)
     
  6. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    hejka porannie.
    Teraz mój wywód.
    czytając posty, mimo tego że gram 13 lat, dochodze do wniosku, że dla niektórych ktoś kto nie wykorzystuje na maxa opryskiwaczy, dyniowych i innych to słaby gracz. Przyklaskiwanie takim ludziom jak ten co ma 50 farm i zgarnie najwyższe nagrody nawet mnie starego wyjadacza wyhamowało piętą. I grubo się zastanawiam czy wrzucać i ile, bo zupełnie nie ma sensu z takimi ludkami walczyć, szczególnie że ja np nie umiem korzystać z dóbr z piccolo, bo fizycznie nie mam czasu na siedzenie na forum, i obserwowanie, choć poradniki graczy są niezastąpione, i powoli uczę się z nich korzystać.
    Niemniej jednak dożynki przestały być sprawiedliwe, i osobiście uważam, że losowość wygranych z picolaków (nigdy nie miałam 5 opryskiwaczy) koło nie dopisuje bardzo często, mimo kręcenia wszystkiego co się ma.
    Teraz ci co mają towaru w bilionach i zamierzają zagospodarować po kilkanaście miejsc w czołówce, powodują że taki człek jak ja, co lubi eventy, robię każdy, nie raz wstając w nocy żeby wyrobić w czasie, muszę odpuscić jedno z najważniejszych wydarzeń na farmie, na które się czeka cały rok.
    I uważam,że pierwsze 3 dożynki były najbardziej sprawdiedliwe, niż teraz te które są obecnie, choćby dlatego że jak nie masz szczęscia w losowości nagród - nie masz najmniejszych szans aby w tym wydarzeniu gdziekolwiek wyżej wskoczyć. I im dłużej to trwa, to mniej się chce wrzucać realna gotówkę w grę.
     
  7. grania.

    grania. Analityk forum

    Zacznę dopiero w sobotę wieczorem , bo farma na telefonie mi nie działa. Mogę sobie tylko poczytać i popisać na forum. Jak wrócę do domciu to popatrzę i zobaczę czy warto zaczynać
    A tak poza tym to gościowi z setka farm współczuje zajmowanie się nimi wymaga 24h na dobę . No chyba ze jest przykuty do łóżka i to jego jedyne zajęcie.
     
  8. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    Dożynki rządzą się własną "sprawiedliwością" - taką "regulaminową"
    gracz, który obiecał, że wrzuci po 50 na 100 kontach to jednak jakoś na to zapracował....

    • albo po taniości, tzn. siedział dniami i nocami na farmach (tak do końca "po taniości to nie przejdzie)....
    • albo "na grubo", a wtedy działa jako sponsor gry
    * pewnie mix obu naraz

    i doprawdy trudno zrozumieć motywację dla tego typu działania inną niż chęć zaistnienia, bycia zauważonym....
    a więc Frustracja....
    tylko dlaczego farma?!?!

    ....a my gramy -
    każdy jak mu pasuje;

    jedni mają wszędzie kwieciste,
    albo w kaloszach po polu ganiają
    inni preferują zwierza,
    jeszcze inni to leśnicy

    te 1000% nęci.....-.--.-
    ale nie za całą farmę


    grania....

    (cyt.)
    "No chyba ze jest przykuty do łóżka i to jego jedyne zajęcie."

    też o tym pomyślałem i to by sporo tłumaczyło....
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2023
  9. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Pełna zgoda. Mnie z tego "wyścigu" wyleczyły Dożynki 2022 (wyleczyły mnie też z inwestowania gotówki w tą grę). Nie startuję obecnie, bo nie ma to najmniejszego sensu. Dożynki sprzed kilku lat miały zupełnie inny wymiar. Mam jedną farmę, na jakieś poboczne nie mam czasu. A tym bardziej ochoty. Jest jeszcze realne życie, rodzina, praca, przyjemności kulturalne, no i noc do spania. Klikam już bardziej z przyzwyczajenia, bo też szkoda wysiłku włożonego przez lata pracy na Farmie. Powodzenia walczącym w Dożynkach. Spójrzcie na aktualny TOP. Toż to kpina. Pozdrawiam.
     
  10. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Pierwsza gwiazda zabłyszczała 1 bilionem.

    Przeliczyłem na wrzosówki i mi się ciepło zrobiło. 41 824 002
     
  11. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    dlatego chyba odpuszczam całkiem. Robię tylko podstawę i parę skrzyneczek sobie zgarnę. Nagrody niższe nie warte zupełnie wkładu , mimo tego że to tylko piksele.
    A sądzę że takich bilionowców będzie ponad 500 8)8) . W ostatni dzień zobaczę czy warto wrzucić i powalczyć o ten smak jesieni.
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    nie patrz na inne zera
    to nie Twój wór
    nie dołuj się
    Twoja farma może i skromna
    ale jedna jedyna w swoim rodzaju
    da satysfakcji z TOP więcej niż miliony bocznych farm

    [​IMG]
     
  13. incasent

    incasent Ambasador forum

    On [Ona] już w ubiegłym roku był bardzo wysoko.
    Nic, tylko gratulować samozaparcia :)
     
  14. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    no to pierwsza lokata już poza zasięgiem....
    zostało 499, lub 399 jeśli frustrat rzeczywiście wrzuci po 50 mld. - tyle nie dam!!
     
  15. incasent

    incasent Ambasador forum

    My tu o frustratach, a tam na liście jest już pierwszy Nasz, Darbus1961 :) - Gratki!
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Za Twój roczny trud za te zmagania i czas
    500 + jak nic należy się
    [​IMG]
     
  17. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    xDxDxD
    500 + powiadasz, nawet tego rządowego nie mam , bo mam dziecię pełnoletnie xDxDxD , farmerskie też poza zasiegiem
     
  18. incasent

    incasent Ambasador forum

    Tym razem troszkę szybciej zacznie się wrzucanie do wora...
    Robimy jakiś napis z kosami?
    Od jakiej kwoty zaczynamy, żeby znaleźć się obok siebie? osiem siódemek?, dziewięć siódemek? - jakieś inne propozycje?
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xD

    a miało być dla wszystkich
    zapomoga na nowe kalosze i sierp ;)xD
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no aż zrobiłam sobie fotkę :p xDxDxD

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.