Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. betinnn

    betinnn Czeladnik forum

    U mnie też tak jest i mam mniej pól do rozsiewu bo jak widzę na zdjęciach inni mają więcej pól. Już zgłosiłam problem i czekam na rozwiązanie.
     
  2. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ktoś się pokusi o przepowiedzenie minimum do TOP 500 ??:p:p

    dorabiam właśnie szarłat.....jakie to monotonne zajęcie :wuerg:;)
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    jendrula58 - Twój post, który w żaden sposób nie dotyczył tematu wątku usunęłam.

    Prośba do piszących tutaj (i nie tylko tu, ale w innych wątkach na Forum) - nie psujcie atmosfery wycieczkami osobistymi. Myślę, że warto czasem przyhamować i pokazać, że potrafimy razem grać i kibicować. :)

    Roślinka wysiana i czekam na pierwsze zbiory. Podstawę trzeba zrobić. Tym bardziej, że dali trochę ułatwień.
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    [/QUOTE]
    No to ja nie wiem jak Ci jaśniej napisać. Piszesz , że jest chore ,że jest niesprawiedliwe że jedni maja dużo a jedni mało. Chyba napisałaś post żeby się można było odnieść. Nie sądzę żeby posiadanie odmiennego zdania było jakkolwiek obraźliwe. Mam takie samo zdanie jak Ania -Bacowa że jak się gra regularnie to można to wszystko sobie nagromadzić bez wydawania kasy ani korzystania z kont pobocznych. To już nie te czasy że się przez rok ciułało owoce pitomby. W tej chwili gra jest tak rozbudowana i są takie ułatwienia że wystarczy trochę wysiłku. Bywając przy każdym evencie na forum( niekoniecznie się udzielając) widzę przecież jakie masz podejście to chyba żadna tajemnica. Nawet Cię kilka razy namawiałam na udział w evencie jak były wartościowe nagrody. Uważam, że twoje zarzuty że coś jest mało sprawiedliwe są poprostu bezzasadne.
     
  5. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Pierwszy zbiór ewentówki zrobiony. 28 wylotek (sok z dyni) z małych pól.
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to ja nie wiem jak Ci jaśniej napisać. Piszesz , że jest chore ,że jest niesprawiedliwe że jedni maja dużo a jedni mało. Chyba napisałaś post żeby się można było odnieść. Nie sądzę żeby posiadanie odmiennego zdania było jakkolwiek obraźliwe. Mam takie samo zdanie jak Ania -Bacowa że jak się gra regularnie to można to wszystko sobie nagromadzić bez wydawania kasy ani korzystania z kont pobocznych. To już nie te czasy że się przez rok ciułało owoce pitomby. W tej chwili gra jest tak rozbudowana i są takie ułatwienia że wystarczy trochę wysiłku. Bywając przy każdym evencie na forum( niekoniecznie się udzielając) widzę przecież jakie masz podejście to chyba żadna tajemnica. Nawet Cię kilka razy namawiałam na udział w evencie jak były wartościowe nagrody. Uważam, że twoje zarzuty że coś jest mało sprawiedliwe są poprostu bezzasadne.[/QUOTE]
    OK,przepraszam za moje posty,może były zbyt nie kulturalne-spoko,dożynki,hurrra Ja rezygnuję8)
     
  7. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Pierwszy zbiór za mną. Pierwsze stoisko zamknięte, w drugim pierwsza zadanie zrobione. Piccolo postawione, rano otwarcie :)
     
  8. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bry :)

    Widzę, że ominęły mnie atrakcje związane z wejsciem na forum ;) jak to dobrze, że nie miałem czasu i na farmę na szybko wlazłem jakoś po 17 (jak już było po problemach) dosłownie na 5 minut aby eventówkę rozsiać xD ;)

    Ale...muszę powiedzieć, że jestem trochę rozczarowany o_O jeszcze nikogo w Topie nie widzę :D ;)
     
  9. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Można to wszystko mieć. Ja np. mam. Ale na to, żeby np. z jednego superpola wyciągnąć kilkaset szt. szarłatu, to trzeba mieć dużo szczęścia na kole, bo same bonusy z paska to tylko dodatek. Jak ostatnio kręciłam kołem, to na ponad 200 imprezowych wejściówek ani razu nie trafił się bonus 100 czy 200%.
     
  10. tamako

    tamako Forum Pro

    witam kto podpowie w jakim momencie uruchomić 48 godz przed sianiem czy przed zbiorem ?
     
    Ciasteczkowa♥ i hiacynta lubią to.
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    przed zbiorem,w rzadnym razie nie przed sianiem
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    czyli dla Ciebie 50 czy 100 bocznych farm jest jak ok ?
    z czym do ludzi gra regularna ze zegarem nie pomoże

    w tym temacie odnosił się post gosiagosia60

    ****
    taaa
    to fajnie że masz opryskiwacze
    ja mam całkiem inne piccolo może dlatego że wybieram eventy
    pewnie to kara

    nie każdy ma taką szansę o jakiej mówisz
    i żadna tu regularność w eventach nie pomoże
    tak mówisz jakby ten opryskiwacz był przypisany dla każdego
    czy inne koła skrzynki
    to chyba ja gram w inną farmę :sleepy:

    ***
    się badylek
    dożynki na pewno zaliczę
    pewnie w tych skrzynkach same opryskiwacze
    jak Anka ma to czemu ja nie mam mieć :p
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja ostatnio na próbę w weekend robiłam 1s szarłat,miałam z super pola 157 szt chyba,wcześniej wrzucałam screna ;),na 150 niebieskich koło dało 3x100 i +1 to całkiem nie źle bo najczęściej u mnie koło strajkuje,niestety :( :(,jak potrzeba to nic nie daje a jak nie potrzeba to wtedy sypie :cry:
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    To nie czasy bocznych farm już chyba... Też kiedyś latałam po bokach ale zwyczajnie mi obrzydło.
    4 opryskiwacze dawali za darmo. Nawet w tym pakiecie przeprosinowym był.
    Więc na to wychodzi, że starczyło trafić jeden.
     
  15. tamako

    tamako Forum Pro

    mala159 wielkie dzięki pozdrawiam
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Agi,spoko
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja już zrobiłam drugi rozsiew,teraz zbiór ok.24 :cry:
    środkowy stragan zrobiony,następny bedzie lewy ;)
    a powtórkę z rozrywki czyli 1s szarłat mam zamiar zrobić w weekend -300% w diament,100% w złoty i 500 niebieskich idzie w ruch,zobaczymy co da koło.Na szarłat czeka 20tysi SN i aż 1szt dyniowy.Do tego czeka ponad 700szt skrzynek farmeskiego koła fortuny czli 700szt niebieskich i 1400 zielonych xDxD,albo koło się spisze albo bedzie lipa 8)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na dożynki cały rok zbierałem SN, imprezowe i robiłem pasze.
    Nie hodowałem zwierza w ciągu roku.
    Nastawiłem się na grubą akcję.
    Najpierw koło, potem SN i 1s szarłat, na koniec 1s zagrody z opryskiwaczami plus kosiarze.
    Pasza tylko z młyna, zero (z)boków.:p;)8)
    xD:cry:xD
    niestety taka akcja jest czasochłonna.
    Prawie cały dzień walczyłem.
    Ok 4h z szarłatem i 10h z paszą (z przerwami rzecz jasna).
    Tak mi poszło:
    https://board-pl.farmerama.com/threads/panoramaogrodnicza.34905/page-5491#post-2598933
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Przy takiej ilości na pewno coś się trafi fajnego!! Jak masz szerszenie lub inne itemy na pd z roślin to sobie wystaw dzień wcześniej to ładne pd zgarniesz z szarłatu na super polach ;) Nazbierałam ich trochę bo kiedyś puścili je na gt -jeden jedyny raz- efekt super:) plus bonusy z koła na pd zawsze się trafią i do srebrnych slotów można wsadzić wzmacniacze. Jest moc.
     
  20. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Mi trafiło się trochę bonusów z koła (chyba 100 i 200%) przy okazji tego ewentu, co można było sprzedawać ewentówkę na targu. Dołożyłam bonus 200% plus 100% dla zagród, uruchomiłam kosiarzy, które stały po łąkach i zrobiłam trochę zwierzaków mimo, że nie do końca byłam przygotowana pod względem paszy. Ale stwierdziłam, że raczej nie prędko trafię na podobną okazję. Ale to i tak kropla w morzu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.