Opinie Świetlikowe Święto II - Dożynki 2021

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 5 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I jeszcze jeden i jeszcze raz
    wrzuć ważki po to je masz
    jeszcze jeden i jeszcze raz ten jeden jedyny raz

    I jeszcze jeden i jeszcze raz
    wrzuć te sandałki co stare masz
    jeszcze jeden jeszcze raz ten jeden jedyny raz

    i jeszcze jeden i jeszcze dwa tak żeby wybiło do góry Was
    juhu !!! ​

    [​IMG]
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Rysio jest na nieplanowanym urlopie...oferta byla nie do odrzucenia..jutro powinien byc..
    zastanawiam sie tylko jak swoja nieobecnosc wyjasni.....
     
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Na razie staję w miejscu. Zostawiam sobie drugie miejsce na kawusie +inne jakieś- 2 577 777 777.
    Chciałabym się przytulić na ostatnią chwilę dla efektu :) a szkoda mi tych eventowych rzeczy nie wpakować do wora.
     
  4. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Czy gracz na pozycji 417 ma 3267 farm? ;)

    [​IMG]
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ale przecież to nie jest problem.
    Jeżeli ktoś jest na tyle zafascynowany farmą, że odczuwa niedosyt pracując na jednej, nie powinno być przeszkód, żeby obrabiał sobie 30. Problem zaczyna się wtedy, kiedy o wymiarze osiągnięcia decyduje rywalizacja oparta na wynikach pracy, a wspomniany farmer nie występuje już jako 30 różnych podmiotów, tylko wrzuca dorobek 30 farm do jednej ... i tę jedną stawia do rywalizacji o_O

    To nie jego zachowanie jest problemem. Świadczy ono tylko o jego braku wiary we własne siły, o nieudolności, nieporadności i braku umiejętności pozwalających stawić czoła rywalom. To taki cienki Bolek, który woła pół klasy za swoje plecy, a potem odważnie pokazuje język przeciwnikowi. Prawdziwym problemem są uwarunkowania regulaminowe, które przyzwalają na tego rodzaju formę wygodnictwa, mającą zastąpić rzetelnie i uczciwie wypracowane osiągnięcia w grze.
    To rozkłada sens rywalizacji, zniechęca, odbiera ochotę, ale jeżeli do tego jeszcze przeczytamy, że ...

    "Informujemy, że dziś dokonano większej liczby blokad kont, które korzystały z bota. Wszystko po to, aby Dożynki były uczciwe."

    ... to pozostaje tylko spuścić zasłonę milczenia na realia tej rywalizacji, nawet jeżeli zasłoną będą pozory udanej zabawy, ogólna wesołość, przewspaniała atmosfera Dożynek i obfitość niepowtarzalnych nagród. Jupiiii !!! xD

    P.S.
    Aniu, bardzo przepraszam, że powyższe napisałem pod cytatem Twojego postu, ale jak przeczytałem o wielu kontach i uczciwości, to się ze mnie trochę ulało. Powyższe rzecz jasna w żaden sposób nie powinno i nie może być wiązane z Tobą.
     
  6. 3mimoza7

    3mimoza7 Moguł forum

    dorzucilam troszke, podskoczylam na 725
    moze mi sie uda zostac na liscie, hmm, :sleepy:;)
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tyle miesięcy zmagania
    by raz w roku
    w czasie topu
    poczuć ten zwycięski smak
    poczuć ten radosny stan
    gdy sąsiada widzisz obok
    a drugiego w tyle masz
    i na
    nosie mu zagrasz ​

    [​IMG]



     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Marek... ja się tak łatwo nie obrażam :p W większości się z Tobą zgadzam aczkolwiek nie do końca. ;) :p
    Szczerze mówiąc to mi ostatnio wszystko jest obojętne co jest związane z farmą. Gram bo zasiedziałam się tu od 2012 roku (o_O:eek:)
    przyzwyczaiłam się, zainwestowałam- nie ukrywam. Czasem mam napady entuzjazmu, które niestety szybko mijają xD:cry:
    Zaczęłam grać jak dziecko miałam malutkie i sporo czasu , dziecko ma już 11 lat a ja dalej ganiam w gumofilcach po polu xD:cry:xD:cry:
     
  9. ewanta

    ewanta Komandor forum

    Węgrzy już prawie napis ułożyli :p
     
  10. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Haha,xDxDxD To już chyba nie byłoby możliwe xD
     
  11. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    siema Sąsiad :).......to prawdopodobne, bo pewnie zakładał ich bardzo dużo żeby mu się targi dla wielu zgadzały :)
    co nie oznacza, że wszystkie uprawia, pewnie tylko te ważniejsze ;) na potrzeby dożynek i zarobku
     
  12. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Siema Szefowa :D być moze jak najbardziej :) fajnie, że akurat mu sie te o nr 438, 3267, 757 i 359 podobają najbardziej :D
    myślę, że ma jeszcze inne o innych nazwach ;)
     
  13. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    nie no, poczucie humoru jak na Wielebnego przystało :DxDxD:cry:xD

    jak sobie pomyślę, że miałabym zrobić chociaż 10% tych farm co on, to podziękuję i wolę moje jedno konto na jednym targu i pracę, powiedzmy, własnych rąk ( trochę przesadziłam, bo mam kombajn :p ) no i oczywiście zastanawianie się ile do tego wora trzeba wrzucić żeby być w TOP 500 .....jakoś mi się taka pewność nie podoba ;):pxD
     
  14. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Już mi się oczy kleją a na polach agrest od południa rośnie xD nie no pozbieram to bo szkoda, ale nie chce mi się już bardzo, od dwóch godzin się zbieram, za dużo tych polan xD dobranoc, obyście rano byli na swoich pozycjach :D:p
     
  15. 3mimoza7

    3mimoza7 Moguł forum

    tyle latek gram, ale pierwszy raz do worka wrzucam,
    moze mi sie uda chociaz na koncowce listy zostac, hmm, pomarzyc dobra rzecz ;)
     
  16. małgoos

    małgoos Cesarz forum

  17. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    aj... celowałem w 177777777 i z pośpiechu przed aktualizacją przesadziłem o 153 064:oops::eek:
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Zaczynam nieco opadać8) Ciekawa jestem środy :p
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Marku:)..jaka nieudolnosc? grajac na jednej farmie nie jestes wstanie naprodukowac tyle paszy by miec niewiadomo jakie ilosci paszy by hodowac zwierzaki w sekunde..dobrze wiesz ,ze potrzeby niektorych skladnikow sa dosc spore i zniwelujesz tego nawet gdybys trafil na kole 200x 200% do stodoly
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Cudne xD
    Ale jako bądź co bądź wielebny powinieneś zauważyć, że w prawej kolumnie ułożył sobie napis PRAY*, co oznacza "modlić się" xD
    Swoją drogą nick "ichwerdeestun" oznacza (tym razem po niemiecku) "zrobię to", "dokonam tego" itp xD

    ____
    *po angielsku. Cytat ze screena, dlatego wielkie litery. Przejdzie czy nie przejdzie...? 8)xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.