Opinie Świetlikowe Święto II - Dożynki 2021

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 5 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ja też jeszcze przemyślę czy bić się o 500.
    Jak myślicie 5 mld w towarze starczy czy będzie trzeba jeszcze ze 3-4 sałaty dorzucić? Jak 500 miejsce wyglądało rok temu?
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    rok temu bylo 1,1 mld ....nie sadze by teraz az tak mocno poszlo w gore,by 5 nie stykla
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Dzięki. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce. Pomyślę jeszcze.
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    500adina691.121.918.005

    999kociaczek_grom896.154.646
     
  5. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Szału nie ma, bida z nędzą ...
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tak z ciekawości-do czego było potrzeba tyle czasu,żeby nie odbyły się w listopadzie?Jaka tu trudność czy nowa mechanika,która dopracowania wymagała?o_O
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a na czym tu myslec..wrzucic tyle by byc w 500..
     
  8. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Zgoda, ale 500 to za malo miejsc, jak bylo 1000tez byla rywalizacja, gracze co graja krocej raczej nie maja szans zeby sie dostac do tej 500setki. A to demotywuje do gry. Wielu majac w pamieci ile trzeba bylo miec w ubieglym roku zeby sie do 1000 zalapac mieli motywacje do napelniania stodoly, a teraz okazuje sie, ze szanse przepadly, mimo ogromnego wkladu pracy i czasu. 500 miejsc to stanowczo za malo, chyba, ze oni tam w centrali widza ilu graczy ubylo i wg. nich jest to wystarczajaca liczba.
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czas grania nie ma tutaj zadnego znaczenia....przykladowo w zeszlym roku tzn.2020;)..osoba z pozycji nr 1 nie miala mozliwosci siania szarlatu
     
  10. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Tylko ile bedzie trzeba wrzucic zeby byc w 500?

    Ja tez nie mam a gram od prawie od poczatku. Sa inne mozliwosci. Ale wymagaja nastawienia sie tylko na ten event. Ja postawilabym na drzewa. Jakbym chciala miec 2 miliardy punktow to po pierwsze malo osiagalne a po drugie musialyby rosnac te wysoko punktowe na okraglo, na wszystkich polach farmy i wyspy, kto ma tyle XXL Jouzego, Rambutanu zeby zapenic wszystkie pola wyspy, a gdzie jakies zwierzeta, inne eventy? Chyba, ze sa jakies sposoby o ktorych nie wiem.

    Twoje posty połączyłam w jeden ponieważ reguły naszego forum nie dopuszczają dodawania kilku postów jeden pod drugim.
    Jeśli chcesz odpowiedzieć na posty kilku Graczy to najpierw wybierz te posty klikając przy każdym "Odpowiedz", następnie napisz w poście swoją treść a na końcu kliknij "Dodaj odpowiedź".
    Zapoznaj się proszę z >>tym poradnikiem<<, a >>TU<< można poćwiczyć.
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 stycznia 2022
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zastanawiam się czy robić... 1400 traw ozdobnych to nie tak dużo, ale o polu akcji gry ciągle zapominam8) Wielką zagadką jest również jak będą wypadać laski cynamonu.. Do TOP nigdy mi nie było spieszno.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2022
  12. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Dziekuje, zapomnialam o tych regulach. .
     
  13. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    Ja robię praktycznie wszystkie eventy, ale tych 5 miliardów powinnam nazbierać, a sianie cały rok szarłatu czy gryki też by nie pomogło. Ja po prostu siałam jak miałam jakieś bonusy (+100%, +200%) z koła czy czegoś innego i wtedy sekundówki (gryka czy trzcina jak nie było szarłatu) na superpolach. wtedy zapas w stodole rośnie szybko
     
  14. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    zrobię tylko stoiska, reszty nie warto według mnie
     
  15. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    to chyba jaki żart. Nie dość że mocno spóźniony to jeszcze na polu specjalnym i do tego beznadziejne nagrody. 250 Florków za wyczyszczenie stodoły to obraza dla graczy którzy dużo więcej na ten TOP będą musieli wydać.
    Raz dożynki obleciałam i potem 2 lata straty odrabiałam. Z takimi nagrodami to nawet zaczynać się nie chce.
    Promują wyspowe zwierzaki, generalnie po kilka tysięcy mi zalega w stodole więc dodatkowe średnio potrzebne a czas 333 godzin dla pasków powala na kolana.
    gram praktycznie od początku niestety BP coraz bardziej zniechęca do wysiłku bo im dłużej tym mniej atrakcyjnie się robi.
     
  16. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Trzcina nie jest 1 sekundowa. chyba sie nie myle.
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Każdy farmer je wyczekiwał
    hodowca siewca ,sadownik
    święto farmerskie mamy
    dożynki dożynki w końcu nastały
    takie inne niż zawsze bo zimowe
    do wora będziemy wrzucać ogórki kiszone
    podgrzybki w occie i kompot z wiśni
    zardzewiałe narzędzia i pierze no
    i wiadomo dużo siana i trochę słoninki
    [​IMG]


    Dożynkowe nagrody na bogato [​IMG]
    pnącze 2 hm tak często aktywne że będę pamiętać fiu fiu [​IMG] [​IMG]
    ps by miało wzięcie specjalnie wpakowali skrzynkę piccolo i super papu

    PST to jest to co lubię :inlove:


    (w)TOP nagrody [​IMG] * pomocy
    czym wyróżnia się farmer topowy gdy takie dają nagrody :eek:
    żadnej petardy czy kolekcjonerskiej perły
    takiej jedynej w swoim rodzaju
    dla każdego przedziału w innym kolorze i mocy

    ostatnimi czasy
    nick na liście top to jest to
    czy wysoko czy nisko
    ważne że frajdę gracz z tego ma
    a nagrody to dodatek bonusowy
    [​IMG]
     
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    W tamtym roku brałam udział spontanicznie i zmieściłam się w top, ale nie pamiętam na którym miejscu :oops:
    W tym roku przygotowywałam stodołę na dożynki, ale mam mieszane odczucia po przeczytaniu poradnika.
    Niby nie jest źle, ale w 2020 były lepsze nagrody. Dali całkiem konkretną ilość Piccolo m.in.

    Na pewno będę walczyć o top (nawet od czasu ubiegłorocznych dożynek mój herb jest w naszych narodowych barwach :)), ale chyba na 500 nie mam szans, choć 250FL kusi, oj kusi...

    Takie pytanko do Was: przygotowujecie pola pod wypadajki czy "siejecie" najbardziej PD-dajne rzeczy, manty itp. ?
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2022
  19. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    a no się nie mylisz, nie jest :)
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Z PD dajnych mant nie będzie lasek cynamonu
    a bez nich
    3 stoisko piccolo nam nie da no i wrota do TOP nie otworzą się ;)

    Ja że bardzo lubię siać :p zastanawiam się nad drzewami
    ale czy mi wyleci te 700 szt cynamonu
    hm

    pewnie jak zawsze pójdzie hortensja i karnegia a potem na okrągło szpinak i kolczoch :cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.