Opinie Świetlikowe Święto II - Dożynki 2021

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 5 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Świętuj najbardziej kolorowy okres roku ze swoimi zwierzętami, przygotuj się na Świetlikowe Święto i wygraj cudowne nagrody! Czy uda Ci się zostać jednym z 3000 najlepszych graczy? Pokaż, na co Cię stać!

    news.PNG


    Podobnie jak w poprzednich latach, moderatorzy posiadający dostęp do konsoli systemowej Farmeramy (wszyscy, nie tylko BA) są automatycznie wykluczeniu z udziału w walce o miejsce w top. Nie mogą brać w niej udziału, ani z oficjalnego konta modowskiego, ani też z konta prywatnego.

    Pozostali moderatorzy również nie będą uczestniczyć w tej walce, chyba że indywidualnie zgłosili chęć startu.
    Moderatorzy wykluczeni z udziału w walce o miejsce w top na podstawie powyższych reguł, będą mieli nagrody dopisane przez Zespół Farmeramy. Ci, którzy nie mają dostępu do konsoli i postanowią wziąć udział w walce o miejsce w top, nie będą mieli dopisanych nagród (mogą je zdobyć wyłącznie na ogólnych zasadach).

    Informujemy, że większość naszej Ekipy nie będzie konkurować w top, jednak wszyscy bardzo mocno trzymamy kciuki za Graczy, którzy podejmą to wyzwanie!
    Powodzenia!


    [​IMG]
    Czwartek, 06.01.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 12.01.2022, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    poradnik się nie wyświatla
     
    monikaf lubi to.
  3. alka044

    alka044 Młodszy ekspert

    W koncu wystartuja te dozynki i jak zuzyje wszystko bede miala kolejny powod zeby przestac grac xD oby tylko nic sie nie zepsulo jak ostatnio.
    Srednie nagrody w tym evencie, pnacza bez szalu, skrzynki slabe, jedynie itemy fajne. Gdyby nie to, ze i tak planuje konczyc gre to zrobilabym tylko podstawe, a tak to chyba oddam wszystko co mam.
    Ogolnie to slabo, zwlaszcza biorac pod uwage jak ciagle "podkrecali" ten event i go przekladali. Ze wzgledu na opoznienia nagrody powinny byc lepsze. Serio z roku na rok sa coraz slabsze, ostatnie dobre byly z dwa lata temu
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2022
  4. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    To ma być pnącze za top 500?
    Item jabłkowa niespodzianka bardzo dobry, ale mam wrażenie że powyżej top 3000 nagrody bardzo nędzne.
    Powkładam dla samych dożynek, ale do top 1000/500 się raczej nie staram.

    Przyznać muszę jestem lekko zawiedziony.
    Nagrody poza jabłkami nie najlepsze, mechanika powtórzona, i to mają być te wielkie dożynki które tak chcieli dopieścić?
     
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Poczytałam. Spore szanse miałabym na III grupę, Jakbym całą stodołę oddała to może w 1000 bym weszła. Ale nagrody mnie jakoś demobilizują. Fajne są floreny i pnącze w 500-tce ale tu niedoskoczę. Chyba odpuszczę
     
  6. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    333 godzin pfi za tyle pracy odpadam
     
  7. wooolf1

    wooolf1 Zaawansowany

    Rozczarowana jestem nagrodami.Uważam,że są bardzo słabe,jak na cały rok pracy,tzn.ciułania do stodoły.
     
  8. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    czyli Top500 jak za początków farmy, będzie jatka na górze :wuerg:, jak było 1-1000 nie było takiej rywalizacji w pierwszej pięcsetce, ale teraz będzie 8), te wszystkie sekundowe misie i szarłat będą leciałyxD. Widzę pustki w stodołachxDxDxD
     
  9. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    skromnie w tym roku w tamtym roku to byly dozynki
     
    22vader lubi to.
  10. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Nie wiem czy warto. Nagrody nie powalaja. Zastanowie sie. Ale gram tylko do dozynek, wiec moze sprobuje.
     
    alka044 i bogusiania lubią to.
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Myślisz, że tak się będą tłuc o te "nagrody" ?
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech co do nagród to szału niema, lepsze bywają w zwykłych eventach :sleepy: Pnącze 333 h też toche przesada z tym czasem, jakby nie było wiele osób oddaje całe zasoby stodoły, no mogli sie troszkę bardziej wysilić z tymi nagrodami. Albo mi sie wydaje albo co roku to gorzej. Startować bede tylko dlatego ze sie szykowałam do tego startu bo mobilizacji w postaci nagród nie widzę :oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2022
  13. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    Nagrody nigdy nie powalały tak aby mocno walczyć. Ale z tego co pamiętam o miejsca w pierwszej dzięsiątce czy setce walczono całkiem zaciekle, nawet jak nagrody były takie same jak dla tych co się załapali na miejsca powyżej 900. Tu tak naprawdę chodzi aby się na tę Top listę załapać, a kiszenie towaru w stodole dla samego miecia nie ma większego sensu. Ta Top lista jest jakby podsumowaniem rocznego grania i wierzę, że będzie walka w Top500, ludzie lubią rywalizować i ta lista daje im szansę na to.
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Zrobię podstawę. Potem pewnie do wora będę wrzucać bo po co mam gromadzić w tej stodole. Raczej do 500-tki szans za dużych nie mam ale może o pierwszy tysiąc powalczę. A może nie- nie wiem. Jestem hodowcą więc szarłatu za dużo nie posiadam (a ulepszonego to wcale:p)Na moim targu też go nie sprzedają...Nagrody jak nagrody. Jednym się spodobaja innym nie .Typowe. Nauczyłam się nie sugerować opiniami innych graczy. Narzekają na nagrody,że nie warto a potem i tak walczą .
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Tzn jeśli chodzi o te 25% szybsze dojrzewanie zagród na wyspie(szkoda ze tylko na wyspie) to w połączeniu z innymi skracaczami czasu dojrzewania zgród to ma to sens niby. Tylko po co? Czy naprawdę wiele osób kręci zapychanie stodoły tymi zwierzakami, roślinami etc? Równie dobrze mogę sobie postawic na drugiej farmie całe 3 pola zwierza i produkować. Jeśli chodzi o mnie to mam coraz mniej entuzjazmu. A szkoda.
    Myślałam, że skoro przesuwają termin dożynek to będzie efekt "woow" a jest efekt "ehhh" :p;)
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No tak szczególnie dla osób które bardziej idą pod zwierzęta :) bo u mnie to zawsze mix na wszystkich polanach
    Jak juz wspomniałam walczyła bede ale nie dla nagród bo tu mobilizacji nie widzę ale tylko dlatego ze szykowałam sie do tego startu nie po to aby teraz odpuścić :)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Długo nic już nie robię na farmie,towaru za dużo nie mam ale szkoda by było przrgapić atmosferę Dożynek-mam nadzieję,że pomimo wszystko taka będzie...A nagrody,no cóż,to tylko pixele...
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O właśnie to jest kolejny plus startu :) w zeszłym oku chyba najlepsza zabawa była i mam nadzieje ze i w tym tak bedzie
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bardzo bym sobie i wszystkim tego życzyła żeby top było podsumowaniem czegokolwiek ;) Od dawna nie jest.
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hmmm,event napewno robie i wrzuce do wora na 5 pierwszych nagród a dalej,zobaczymy,szarłat jest i można jeszcze dorobić,myślałam,ze jednak nagrody bedą dużo lepsze ( item i pnacze za 1000) a tu co mam powiedzieć ....,w praktyce zobacze jak to wyjdzie 8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.