Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Smaka mi narobiliście, więc przyniosę na razie węgiel, bo na czymś trzeba podpiec ten boczuś i karkówkę.;)xDxD
    [​IMG]
     
  2. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Jak każdy coś przyniesie to będzie gitara :)

    W dalszym ciągu liczę na GT w ten weekend :)
     
  3. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Masz tyle dynksów na zbyciu? :)
     
  4. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Jasne, ja mam same Fajoskie Dynksy na wymianę :)
     
  5. ross2

    ross2 Komandor forum

    Nooo ja tez ,wszystko co miesne a do tego oliwki ,papryczka marynowana albo grzybki :inlove::inlove::inlove:
    NO widzisz dobrze ze o tym pamietales bo ja mysle chyba o niebieskich migdalkach ;)
    No ja tez ale coraz mniejsze szanse o_O
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Żeby nie było,że się nie dorzuciłam na imprezkę..

    [​IMG]
     
  7. ross2

    ross2 Komandor forum

    Czy wiesz na kiedy ta imprezka jest planowana ;)bo widzac tyle mieska ja dlugo nie wytrzymam :p:p:p
     
    aweva55 i gretag lubią to.
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja myślę, że przewodniczący imprezkę mógłby zaplanować jakoś tak zanim ciepło w miare jest;) Żeby później zbiorowego choróbska nie będzie, bo na to i grzybki nie pomogą:D:D:D
     
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    no to ja moze jeszcze jakis syropek wlasnej roboty wezme ,tak profilaktycznie xD:cry:xD
     
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    To myślisz że nie będzie od dzisiaj tylko dopiero od jutra, szkoda :)

    Podobno są w Lasach grzyby, znaczy te zwykłe, znaczy podgrzybki i prawdziwki, ciekawe czy jakaś bogata farmerka zaprosi mnie do siebie na grzybobranie ? dlaczego bogata, bo ja chce na parę dni z pełnym wyżywieniem, znaczy 5 posiłków dziennie :)
     
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Opieńki są, nie wiem czy zbieracie. U mnie tatko godzinę temu dwa wiadra przytargał i gotuje właśnie:music: Pięknie pachnie grzybkami w domu:)
     
  12. ross2

    ross2 Komandor forum

    A przyjezdzaj bo posilki to u mnie pikus ,gorzej z tym lasem o_Obo tutaj to takie zagajniki cale w bluszczach o_Ozamiast runa-bluszcz,kazde drzewo -w bluszczu wiec o te grzyby to trudno:(o_O
    ciekawe czy od jutra bedzie gg-oby bo mam ochote w baloniku pobuszowac :inlove:
    W Kraju zawsze zbieralam opienki -wspaniale :inlove:uwielbiam surowke do obiadu z nimi :p:p:p
     
  13. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Opieńiek nigdy nie zbierałem i nie jadłem, a prawdziweczków i podgrzybeczków nima u ciebie ? :)

    No takie to moje szczęście, jak już ktoś mnie zaprosi z pełnym wiktem to nima grzybków :)
     
  14. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    [​IMG]
    Fotka nie moja (jak widać w lewym dolnym rogu), ale też gdzieś tata dorwał takie gęste skupisko skubańców:) Najczęściej u mnie w domu albo składa się je w ocet i do słoika jako sałatka do obiadu, albo mrozi się porcjami i później do pierogów z grzybami:music::music::inlove::inlove:
     
  15. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    a wiesz,że ja nigdy nie jadłam opieniek?uwielbiam podgrzybki:)
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    prawdziwki i sitarze sie zdarzaja jak sie ma sokoli wzrok zeby je w tym bluszczu wykukac :Da jak sie juz wykuka to sie okazuje ze robaczki go dopadly pierwsze i taki to los grzybiarza na obczyznie :(
    Opienki to wspaniale i smaczne grzyby bo po ugotowaniu pozostaja "twarde"wiec marynowane sa pyszne :p:inlove::p
     
  17. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Teraz idealna pora na ich zbieranie;) Ja jestem biernym grzybiarzem:D To znaczy nie lubię zbierać grzybów ale uwielbiam jeść w każdej postaci:)
     
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    Justyno a zrob sobie do obiadu taka surowke :sloik czerwonej kapusty marynowanej,duza cebulka w drobna kosteczke ,duze jablko starte na grubej tarce,groszek konserwowy i sloiczek marynowanych podgrzybkow pokrojonych w paseczki,olej ,sol,troszke cukru ile kto lubi i pieprz -jest wspaniala i baaaardzo smaczna :inlove::p:inlove:
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tylko 5 posiłków dziennie?..to u mnie byś więcej dostał..hahah..ale też byś musiał odpracować, a zebrało się sporo męskich prac domowych.. :p xD
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2015
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    To nimasz takiego lasu gdzie są prawdziwki a nima robaków ? :)



    Ale ja nie chcę 5 posiłków dziennie w zamian za męskie prace domowe, tylko pełny wikt z pełnym lasem grzybów bez robaków w zamian za uśmiech od ucha do ucha :)

    Zbieram się do pracy, bawcie się dobrze :)